Skocz do zawartości

MISTER CAMPING '2014


gusia-s

Rekomendowane odpowiedzi

Rozstrzygnięto tegoroczny konkurs - spośród kempingów zrzeszonych w PFCC wyłoniono zwycięzców - wyniki

 

Ocenie konkursowej poddane były następujące zagadnienia (wg regulaminu): 

  • Oznakowanie dojazdu 
  • Bezpieczeństwo pobytu na campingu 
  • Tablica informacyjna na campingu 
  • Oznakowanie wewnętrzne 
  • Recepcja 
  • Usługi recepcyjne
  • Stan techniczny 
  • Czystość i porządek na campingu 
  • Urządzenia dla niepełnosprawnych 2
  • Stanowiska obozowania 
  • Usługi uatrakcyjniające pobyt 
  • Zniżki na campingach dla członków PFCC 

Co o tym myślicie :hmm: ? Czy rzeczywiście kempingi z I miejsca zasługują na miano tych najlepszych i czy warto się kierować tego typu klasyfikacją przy wyborze miejsca na odpoczynek czy raczej wolicie kempingi polecane przez innych karawaningowców? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem skromnym forumowiczem a zarazem mieszkańcem miejscowości w której jest pole kempingowe z utytułowanego I miejsca , i powiem to myślę jasno i zrozumiale. Otóż obiekt ten jest całkowicie nowy zaprojektowany wg wysokich standardów, przygotowany w pełni do całorocznego biwakowania. Wiadomym jest też że samo to że jest się laureatem to nie znaczy że już jest zapewniony sukces, to właśnie dopiero opinie nasze, wasze czy innych spowodują to, że to miejsce jak i wiele innych przyciągnie wielu z nas i myślę że dopiero po latach okaże się co tak naprawdę to miejsce sobą reprezentuje i czy te wszystkie super komfortowe bajery były potrzebne by sciągnąć i ugościć tu turystów.

Cieszy mnie ta informacja i mam nadzieję że zostanie doceniony i bardziej oblegany podczas karawaningowych podróży urlopowiczów .

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

ps. po zgłębieniu jeszcze tematu dodam jeszcze że na opinię czy dany obiekt jest dobrym będzie miało również znaczenie jego położenie, jakie atrakcje oferuje okolica i inna infrastruktura turystyczna. Po głębszym zastanowieniu myślęże właśnie to będzie bardziej miarą jakości kampingu niż rekomendacja PFCC.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping 23 w Bąkowie tak zadbanej zieleni nigdzie nie widziałem, ten obiekt wygrywa całkowicie zasłużenie od wielu lat. Fajne miejsce na wypoczynek. A i osoba zarządzająca bardzo przyjazna. Pewnie nie raz tam jeszcze zawitam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusia, 

W 2013 roku byłem w Rowach. 

Tam znajomi byli na kepie który tez zdobywał takie tytuły i rzeczywiście był ładny, trawka równiutka, alejki itd.

Wraz z żoną postaliśmy chwilę i zastanowiliśmy się czy wyjeżdżając z cepką chcemy zatrzymać się na kempie gdzie każdy staje pod linijkę, poruszać się można tylko po alejkach i takie tam.

Aby była jasność, nie mówię, że coś z nim było nie tak. Ale cena 80zł za zestaw 2+1 wydawała mi się przegięciem. 

Więc pojechałem na pole takie jakie lubię ja, czyli bez parcel, trawa naturalna a nie modyfikowana, troszkę piasku i swoboda. Cena - 30zł.

Pole na którym ja byłem i na których wolę spędzać czas raczej nie ma szans na ranking bo i rzadko są zrzeszone w PFCC bo to nie ten standard.

Ale to jak kto woli. Dla tego też trzeba się zastanowić, czy wolę jechać z cepkę i potem "mieszkać" pod sznurek czy troszkę braku "sznurka".

 

Ale to co zauważyłem, to standardy na kempingach z czołówki Mister Camping są naprawdę dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też osobiście wole pobyt na polach dla mnie przyjaznych .Dlatego w tym roku w Rowach był kamp u Krystyny . A w 2013 wybraliśmy Alexa w Chłapowie bo jakoś te kempingi Lazurowe nie w moim typie . Parcele dla mnie mają podobny układ jak ogródki działkowe, każdy za płotem jest miły tylko nie zaglądaj Nam przez płot :-). Ale to tylko moje zdanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie halo  :hmm:

 

attachicon.gifBez tytułu.jpg

 

wygląda na to że zmieniono nazwę pliku albo cały plik został podmieniony - wczoraj był mister2014.pdf a dziś mister14.pdf

może i klasyfikacja dziś inna??? :D inna - wyniki z 24.10.2014 

 

ścieżka wczoraj http://www.pfcc.eu/pol/files/mister2014.pdf

ścieżka dziś http://www.pfcc.eu/pol/files/mister14.pdf

Edytowane przez gusia-s (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za co "Pod Dębowcem", chyba za zdzierstwo - ok 90 zł za 2 osoby.... fakt, sanitariaty na wysokim, europejskim poziomie ale jednak Beskidy to nie Chorwacja czy Włochy..... czy nawet Bałtyk. I nie jest wart tej ceny..... tym bardziej, że w weekendy i przy większych imprezach, właściciel robi na jego części parking dla turystów, restauracja kempingowa dostępna jest dla wszystkich, więc po części terenu pałętają się obcy ludzie....

 

"Pod Krokwią" wyróżnienie chyba za zachowanie w niezmienionym stanie do 30 lat.....  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping 23 w Bąkowie tak zadbanej zieleni nigdzie nie widziałem, ten obiekt wygrywa całkowicie zasłużenie od wielu lat. Fajne miejsce na wypoczynek. A i osoba zarządzająca bardzo przyjazna. Pewnie nie raz tam jeszcze zawitam.

Mam podobne zdanie,zresztą byliśmy tam z rodzinami razem na grzybach i to jeszcze jesienią,a jak ładnie musi być tam latem .Obiekt też jest przystępny cenowo,polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie,zresztą byliśmy tam z rodzinami razem na grzybach i to jeszcze jesienią,a jak ładnie musi być tam latem .Obiekt też jest przystępny cenowo,polecam :)

 

ale nie ma co chwalić tak na 100% bo w 2013r nie dostałem się na camping w piątek ok godziny 14- tej, bo znaczna część parceli była zajęta przez sprzęty stacjonarne. W 2014r chciałem dać szansę ale obsługa nie chciała mi zarezerwować parceli przez telefon jakieś 2 godziny przed planowanym przyjazdem.. także zmieniłem kierunek. Mowa oczywiście o campingu 23 w Bąkowie - tym przy dużej drodze krajowej i z licznymi głośnymi imprezami za płotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.