Skocz do zawartości

Land Serwis


tumek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z przyczepą i autem.. po podłączeniu przyczepy pod mojego Land Rovera jest jakieś spięcie i rozładowuje akumulator... aż mi ręce opadają bo nie wiem czego to jest przyczyną.. za jakiś czas planowaliśmy mały wyjazd ale w tej sytuacji to przyczepy nie zabierzemy. Niedaleko mnie znalazłem warsztat Land Serwis - może tam mi pomogą? ktoś tam robił takie rzeczy ? elektrykę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ... 

 Uzupełnij profil i posta :  co ,gdzie, kiedy ,skąd, itp itd  bo jasnowidzów policja zabrała do swojej pracy ,a tu żadnego nie ma . 

Czekaj ...pomoc nadejdzie wkrótce ...

 

P.S  pierwszy post na każdym forum należy do powitalni :-):-P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z przyczepą i autem.. po podłączeniu przyczepy pod mojego Land Rovera jest jakieś spięcie i rozładowuje akumulator... aż mi ręce opadają bo nie wiem czego to jest przyczyną.. za jakiś czas planowaliśmy mały wyjazd ale w tej sytuacji to przyczepy nie zabierzemy. Niedaleko mnie znalazłem warsztat Land Serwis - może tam mi pomogą? ktoś tam robił takie rzeczy ? elektrykę ?

Witam, kolego jeśli chodzi o rozładowywanie akumulatora to mogą być dwie sprawy , z jedną poradzisz sobie sam - a mianowicie sprawdź czy przypadkiem nie masz włączonej LODÓWKI na 12V , jeśli jest włączona to masz powód rozładowywania akumulatora w aucie . Druga sprawa to czy wszystkie światła działają prawidłowo i jakie gniazdo oraz w  wtyczkę masz  (7-pin, czy 13-pin) , tu niestety już potrzebny fachowiec elektryk :(

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy:) chodziło mi o warsztat  Land Serwis w Wieliczce - jeszcze nie miałem okazji korzystać z tego serwisu to tak pytam orientacyjnie. W mojej okolicy nie ma specjalistów od Land Roverów oprócz tego jednego miejsca.. Przejżałęm już przyczepę, ale nic nie mogłem znaleźć tam co mogło by powodować takie problemy... może to coś w aucie siedzi.. ? może w tym serwisie mi pomogą?

tak jak pisałem wcześniej, ręce mi opadają bo nie wiem co tutaj zrobić aby to działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ustawienie trybu pracy lodówki sprawdziłeś?

Pisano wyżej, że prądu nie powinna ciągnąć z aku samochodowego.

Wejdź na forum 

http://mylr.pl/index.php

i dopytaj o warsztat.

Fux dzięki poszukam.

 

Sprawdzałem każdy sprzęt w tym i lodówkę.. byłem w serwisie takim coś ala "Pan zdzisiu pomoże" ale nie dał rady więc tylko skasował mnie za usługę :P

Wyjazd staje pod wielkim znakiem zapytania.. chyba muszę wszystko sprawdzić raz jeszcze.

Edytowane przez tumek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumek, pisałeś o tym, że po podpięciu przyczepy zauważyłeś jakieś spięcie. Na czym to polega? Widzisz gdzieś iskrę? Gdzie? Akumulator się rozładowuje nawet jak jest silnik włączony, czy tylko na wyłączonym? Jak jest włączony, to świeci się kontrolka ładowania aku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf już po wszystkim.. powiem Wam panowie że same stresy przez ten samochód i przyczepę miałem.. chyba zyskałem kilka siwych włosów..

facet z Land Serwis siedział i rozkminiał samochód cały dzień - doszedł do usterki!! było coś na stykach w okolicach przyłącza. Najważniejsze że teraz jest wszystko wporządku.

Dzięki panowie za podpowiedzi i za zaangażowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.