Skocz do zawartości

PO RAZ KOLEJNY TRUMATIC SL3002.


szczypior07

Rekomendowane odpowiedzi

szczypior07 jak się  nie zajrzy,i nie dowie o co mu kaman to ,każdy może ci pisać i pisać a piec dalej będzie zimny :].Mieszkamy od siebie kilka km ,i na pewno się dogadamy co do terminu wglądu i odpalenia pieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ogrzewanie odpalone. Truma śmiga aż miło.

To zasługa Irka W bez którego chyba bym tego nie uruchomił.

Nie będę pisał co było bo mi wstyd :-))

Dziękuję wszystkim za pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ogrzewanie odpalone. Truma śmiga aż miło.

To zasługa Irka W bez którego chyba bym tego nie uruchomił.

Nie będę pisał co było bo mi wstyd :-))

Dziękuję wszystkim za pomoc!!!!

Nie wstydź się, napisz co było nie teges, jociażby dla potomności :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie on perwszy i na pewno nie ostatni ,jak nie odkręci gazu to nawet jakby serwis do niego przyjechał to nie odpali  :] :].My to już mamy we krwi ,i wystarczy spojrzenie i już wiadomo o co chodzi.

Ale ważne że jest zadowolony :yay: i kiedyś się spikniemy na wyjeżdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

post-17813-0-16969200-1414688415_thumb.jpg

 

tak wygląda moja rozdzielnia gazu. Zasugerowałem się zaworami od kuchenki i lodówki i z uporem maniaka póbowałem odpalić ogrzewanie przy zaworze ustawionym w poprzek rurki czyli zamkniętym.

Przyjechał Irek, odkręcił i działa. Aż mi głupio było chłopaka fatygować z takiego powodu. Całe szczęście mieszkamy blisko siebie.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

attachicon.gif20141030_131534.jpg

 

tak wygląda moja rozdzielnia gazu. Zasugerowałem się zaworami od kuchenki i lodówki i z uporem maniaka póbowałem odpalić ogrzewanie przy zaworze ustawionym w poprzek rurki czyli zamkniętym.

Przyjechał Irek, odkręcił i działa. Aż mi głupio było chłopaka fatygować z takiego powodu. Całe szczęście mieszkamy blisko siebie.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc!!!

Instalacje u siebie mam trochę inaczej rozwiązaną więc pytam odnośnie tej. Gaz z butli dochodzi z lewej strony zdjecia ? Jeżeli chłodziarka jest podłączona do gazu (zawór ustawiony tak jak na zdjęciu) to mimo, że pokrętło gazu chłodziarki jest ustawione pionowo, gaz przechodzi przez ten zawór chłodziarkowy do zaworu od maszynki do gotowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacje u siebie mam trochę inaczej rozwiązaną więc pytam odnośnie tej. Gaz z butli dochodzi z lewej strony zdjecia ? Jeżeli chłodziarka jest podłączona do gazu (zawór ustawiony tak jak na zdjęciu) to mimo, że pokrętło gazu chłodziarki jest ustawione pionowo, gaz przechodzi przez ten zawór chłodziarkowy do zaworu od maszynki do gotowania ?

Jest dokładnie tak jak piszesz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.