Skocz do zawartości

Plan zlotowy


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

III ZLOT KARAWANINGOWY - NIEBORÓW 2008

/ plan główny – niekoniecznie musi być przestrzegany /

 

30 kwietnia środa

od rana - Przyjazdy załóg i obowiązkowe / powitania na misia /

wjazdowe fotki , sprawdzenie identyfikatorów .

UWAGA ! każdy ze sobą zabiera słój ogórków kwaszonych . Wpadasz na warszawskie Urodziny .

Muzyka : szlagiery warszawskie , i takie tam różne .

Jadło jak na warszawskiej Pradze : ogórek kiszony chleb ze smalcem i kiełbasa zwyczajna na gorąco z wody. / bez ceregieli /

rozstawianie i podłączanie załóg , wieszanie lampek na przyczepkach. , rozstawienie świateł

ogólna organizacja obozu . – I cały czas jesteś na Urodzinach .

/ wskazany wcześniejszy przyjazd chociaż jednego elektryka /

 

01 maj czwartek

ranne dysputy i konkursy , zawody jak kto woli…

/kopanie piłki –trening do meczu , bulle , różne konkursy dla dziecisków / .

16.00 przygotowanie jadła , każdy cos od siebie gdyż sklepy zamknięte

1.propozycja - Rysiaczek 30 porcji kaszanki a-la R…k i 30 skrzydełek w miodzie

 

Tu każdy może zapowiedzieć własną propozycje wpisując Swoją gastronomiczną deklaracje na Ko Rozrywka co byśmy się nie powtarzali . Nazywając kolejno – propozycja 2,3 4……

 

17 .30 Ognisko i grillowanie . Rozpoczęcie wieczornej Biesiady pod nazwą ,,POPRAWINY,, I proszę nie pytać , czego , kogo, po co i na co ? ,. Każdy kiedyś był na poprawinach to wie co to jest ? Czy musi być wesele aby się odbyły poprawiny ? U nas nie musi . To taka skrócona wersja wesela , bez wesela a od razu z poprawinami.

muzyka ; miłosne takie jak oczy czarne , pamiętasz Capri , oraz inne kawałki weselne

WARIACKIE NAKRYCIA GŁOWY – podczas poprawin.

21.30 konkurs na najładniej oświetloną przyczepkę

 

02 maj piątek

dzień typowo sportowy

11.00 turnieje : golfa i inne zawody ……..

UWAGA ! na turnieju w golfa , każdy musi mieć własna piłkę . Do dołka rusza kilku zawodników równocześnie !

12.00 spotkanie w celu ustalenia zakupów na wieczorna biesiadę / podział obowiązków /

13.00 wyznaczona grupa 3-4 osoby wyjazd po zakupy

15.00 mecz piłkarski / kto na kogo , zobaczymy ? /

17.00 przygotowania do Biesiady

fotki w podgrupach w czerwonych gatkach

18.30 wieczorne ognisko . Biesiada Zlotowa - Na dużym wspólnym grillu każdy smaży co mu smakuje i co zakupiono !

muzyka – disco polo , Beata itp. ……

 

03 maj sobota

- pożegnanie Adama – foto grupowe

zwiedzania , spacery

Od 13.00 casting i przygotowania do zdjęć fabularnego filmu o miłości p.t. ,,LULIANNA I BAMBARYŁO / chętni do obsługi planu , aktorzy , statyści , reżyser …itp.

Stroje dowolne . Od Epoki Kamiennej , przez Cesarstwo Rzymskie , Dziki Zachód do Współczesności. Scenariusz będzie tworzony przez wszystkich i naginany . To będzie dzieło tak zwany wyciskacz łez . /zwłaszcza scena balkonowa /

Jest to historia pastuszka z PRL - go PGR – u i bogatej córki właściciela fermy z Texasu.

17.00 przygotowania do Biesiady pożegnalnej , ognisko .

18.00 biesiada w STROJACH Z FILMU .

muzyka w stylu płonie ognisko , …tak niedawno żeśmy się poznali ……

 

04.maj niedziela

poranne spacerki po parku , głębokie oddychanie , celem nabrania świerzego powietrza do następnego Zlotu

pożegnania na misia , fotki odjazdowe

wypalanie płytek z fotkami zlotowymi

KTO MUSI TO WYJEŻDŻA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 kwietnia środa

od rana - Przyjazdy załóg i obowiązkowe / powitania na misia /

cały czas jesteś na Urodzinach

01 maj czwartek

Rozpoczęcie wieczornej Biesiady pod nazwą ,,POPRAWINY,,

02 maj piątek

dzień typowo sportowy

18.30 wieczorne ognisko . Biesiada Zlotowa

03 maj sobota

18.00 biesiada w STROJACH Z FILMU .

 

Strasznie napięty ten plan zajęć. A będzie chwila czasu, żeby usiąść, coś zjeść i wypić w towarzystwie ? :hmm:

Proponuję jeszcze pasowania na "KARAWANINGOWCA" Złapiemy nowych, którzy jeszcze na zlocie nie byli i pomyslimy o różnych takich, jak to na koloniach bywało. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jeszcze pasowania na "KARAWANINGOWCA" Złapiemy nowych, którzy jeszcze na zlocie nie byli i pomyslimy o różnych takich, jak to na koloniach bywało. Co wy na to ?

 

 

To mi się podoba ;> Tylko kurka, narazie pomysłu nie mam co to by mogło być :hmm::ok: Weź i wymyśl, żeby nie wystraszyć :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zwiedzaniem zamku i pięknych ogrodów , należy jeszcze zarezerwować czas na parowozy . Muzeum tychże znajduje sie 10 km / słownie dziesięć / od kempingu w Nieborowie w Muzeum Kolejnictwa w Sochaczewie ! Dziesiątki wspaniałych zabytkowych okazów . . Bajka , ale będą foty z parowozami !?

 

O pasowaniu pisałem juz w KO i Rozrywka . Picie specjalnej mikstury ....itp . Pewnie ze będzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pod koniec marca jeszcze raz zrobimy listę rzeczy i akcesoriów które będą nam potrzebne . Rowery oczywiście wskazane Jacku . Jak Cię znam to zaraz zapytasz czy na oponach zimowych ? NA LETNICH Jacku ! NA LETNICH ! :ok::hmm::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kurka, narazie pomysłu nie mam co to by mogło być Weź i wymyśl, żeby nie wystraszyć

Też nie mam pomysła, dlatego napisałem, że "pomyślimy o różnych takich" ale do maja coś wspólnie uradzimy. :ok:

O pasowaniu pisałem juz w KO i Rozrywka . Picie specjalnej mikstury ....itp . Pewnie ze będzie !

No to sorki za plagiat, ale temat taki długi, że już nie wszystko się pamięta, trudno go czytać za każdym razem od początku. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii

Przyjazdy załóg i obowiązkowe / powitania na misia /

Nigdy nie było powitań na misia!! Zawsze były na niedźwiadka. Bardzo proszę trzymać się protokołu i wynikających z niego określeń właściwych.

każdy ze sobą zabiera słój ogórków kwaszonych
.

Nie wspomina się ani słowem, czy może być kapusta kiszona? Zapewniam, że moja to będzie kapusta lepciaka a nie kiszona. I nie słoik a wiadro - aby wystarczyło dla wszystkich. Woda z kapusty też będzie - przyda się następnego ranka dla wyciszenia szumów okołomózgowych.

01 maj czwartek

ranne dysputy....

Rano o 5.00 to lepciak robi porządek w obejściu i układa do snu niedobitki dysputantów dnia poprzedniego (patrz Kozienice).

Twardogłowi dnia poprzedniego mający kłopoty z określeniem aktualnej pory dnia mogą oczywiście płynnie przejść z dysput wieczornych do porannych i to przejście nie będzie przez nikogo zakłócane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jak w Kozienicach oferuję swoją pomoc. Myślę, że będzie tak samo skuteczna. Dla nie wtajemniczonych powiem, ze z rana nie za bardzo miałem siłę podnieść papierowy talerzyk, no ale zawsze chętnie pomagam :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.