Skocz do zawartości

Mover


koncewka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, przymierzam się do zakupu movera na następny sezon do fendta dmc 1400. Zdecydowałem się na nowy sprzęt ( nie używkę ), bo chciałbym mieć pewność działania przez wiele lat. może ktoś z forumowiczów też przymierza się do zakupu - jakbyśmy się zebrali w kilka osób to pewnie można by było poważnie negocjować cenę. czekam na info. pozdrówko! mariusz/lutomiersk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,Ja wlasnie jestem na etapie prawie podjętej decyzji montazu napędu.Rozejrzalem sie na rynku w używkach,ale musilbym zamontowac we wlasnym zakresie ni i uzywany to wiadomo,różnie z tym bywa.Właściwie to juz podjąłem decyzję,jak zamontuję to nowy z gwarancją.Wybór padł na enduro drugiej generacji.Koszt ok.4tys z aku.,ladowarką,i pojemnikiem na aku no i oczywiście montaż.Dla mojej budki 1200dmc podobno spokojnie starcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my też jesteśmy zainteresowani Enduro 2, nasz Fendt ma dmc 1400, ale ten napęd powinien sobie spokojnie poradzić. Mamy bardzo skomplikowany wyjazd z działki, liczyliśmy, że zamiana Bayerlanda 430 na Fendta 460 nie zrobi wielkiej różnicy, ale okazało się w praniu, że nie damy rady z wypchnięciem nowej przyczepy. Głównym celem rozpoczęcia tego wątku jest zebranie grupy osób zainteresowanych kupnem movera, dzięki czemu moglibyśmy ponegocjować cenę u sprzedawców. Szczerze mówiąc liczymy na cenę w okolicach 2500/sztukę ( nie licząc akumulatora i obudowy akumulatora - chyba, że dogadamy się inaczej ). Jutro podzwonię i popytam u sprzedawców, ale fajnie by było znaleźć ze 4-5 zainteresowanych osób. Jutro napiszę jakie mamy perspektywy. Pozdrawiam, Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my też jesteśmy zainteresowani Enduro 2, nasz Fendt ma dmc 1400, ale ten napęd powinien sobie spokojnie poradzić. Mamy bardzo skomplikowany wyjazd z działki, liczyliśmy, że zamiana Bayerlanda 430 na Fendta 460 nie zrobi wielkiej różnicy, ale okazało się w praniu, że nie damy rady z wypchnięciem nowej przyczepy. Głównym celem rozpoczęcia tego wątku jest zebranie grupy osób zainteresowanych kupnem movera, dzięki czemu moglibyśmy ponegocjować cenę u sprzedawców. Szczerze mówiąc liczymy na cenę w okolicach 2500/sztukę ( nie licząc akumulatora i obudowy akumulatora - chyba, że dogadamy się inaczej ). Jutro podzwonię i popytam u sprzedawców, ale fajnie by było znaleźć ze 4-5 zainteresowanych osób. Jutro napiszę jakie mamy perspektywy. Pozdrawiam, Mariusz

A to życzę udanego zakupu. Mam P1 i używałem już dwa sezony. Coś wspaniałego-świat przy tym jest piękny. Pozdrawiam. E.T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, przymierzam się do zakupu movera na następny sezon do fendta dmc 1400. Zdecydowałem się na nowy sprzęt ( nie używkę ), bo chciałbym mieć pewność działania przez wiele lat. może ktoś z forumowiczów też przymierza się do zakupu - jakbyśmy się zebrali w kilka osób to pewnie można by było poważnie negocjować cenę. czekam na info. pozdrówko! mariusz/lutomiersk 

 

Szczerze mówiąc liczymy na cenę w okolicach 2500/sztukę ( nie licząc akumulatora i obudowy akumulatora - chyba, że dogadamy się inaczej ). Jutro podzwonię i popytam u sprzedawców, ale fajnie by było znaleźć ze 4-5 zainteresowanych osób. Jutro napiszę jakie mamy perspektywy. Pozdrawiam, Mariusz

 

Witam !

Gratuluję optymizmu. Nie wiem, jaką kwotę bazową dla "Enduro II" masz na myśli, ale widzę te napędy w cenach ok. 3150 zł.

W tym przypadku trzeba być realistą. Obawiam się, że nawet przy kilku osobach chętnych na zakup, "poważne negocjacje ceny" są raczej żartem, a liczenie na opust z ceny ponad 20 % (ok. 650 zł.)  ;)   może wywołać u sprzedawcy uśmiech, którego nie będzie się mógł pozbyć przez kilka kolejnych dni :lol:

Moim zdaniem, gdy sprzedawca będzie miał ochotę na promocję lub ma problem z zalegającym towarem, można liczyć na obniżkę o ok. 2 - 4 % (5 % max). Dwa razy tyle, to już akt desperacji sprzedającego, choć nie przeczę, że w pewnych sytuacjach możliwy. Ponad 20 % byłoby ...

Trzymam kciuki za pozytywne pertraktacje, ale przypuszczam, że dopiero gotowość zakupu przynajmniej 100 sztuk tych napędów, mogłaby być początkiem poważniejszych  rozmów.  :hmm:

 

IMHO

No to mamy już 3 chętnych. Czekam na kolejne posty:)

 

Licz dwóch, trzeci w zamierzeniach - podepnie się do grupy dopiero, gdy cena będzie atrakcyjna :hmm:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do posta Kristofera nie twierdzę,ze nie ma racji,ale jak sie zbierze kilka osób to nawet 5-10 procent już nas satyswakcjonuje,jednak bez względu na to i tak zamierzam go zamontować i fajnie byloby ze znizką.

                                                                                                          Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja, to zakup u producenta. Może nie 100 sztuk, żeby cena była satysfakcjonująca, ale na pewno nie kilku. Tyle że producent oferuje swój sprzęt po przez dystrybutorów, którzy mają wyłączność i nie wiem, czy chciałby rozmawiać z "prywatnym" klientem. Musiałby się wypowiedzieć na ten temat ktoś kto zna biznes handlowy.

Mam w tej chwili poważniejsze wydatki, chyba jak większość z nas ☺?, więc reflektowałbym na zakup przy naprawdę okazyjnej obniżce ceny, dlatego dość ostrożnie wypowiadam się na ten temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na dyskusje dopóki nie ma żadnych konkretnych wieści. Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem na poważnie - zapraszam do kontaktu prywatnego. Kera 76 - jutro odezwę się w tej sprawie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem na poważnie - zapraszam do kontaktu prywatnego. Kera 76 - jutro odezwę się w tej sprawie.

 

W takim razie nie rozumiem, w jakim celu powstał ten temat :niewiem:

Skoro zaofiarowałeś się porozmawiać w tej sprawie ze sprzedawcami, to zapewne wszyscy zainteresowani, nawet ci, którzy jeszcze nie wyrazili chęci zakupu, będą z uwagą śledzić postępy tychże rozmów. Sam jestem ciekawy :hmm:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie do zimy, sprzedawcy sami wyjdą Wam na przeciw. Ja swój w grudniu (w promocji świątecznej) kupiłem za 2900. W sezonie o ile dobrze pamiętam cena chyba

3400. Życzę udanych negocjacji lub cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam iż przenoszenie rozpoczętego tematu na priv. nie wygląda dobrze. Nad napędem do własnej zastanawiam się w zasadzie co wyjazd w tereny nieco mniej obfitujące w pomoc życzliwych rąk... Najbardziej wstrzymuje mnie stosunkowo niewielka ładowność w mojej ale przy dobrej ofercie decyzja o zakupie może być na serio impulsywna, zwłaszcza że sam myślałem o enduro2. Zalecam kontynuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako użytkownik enduro 2 - zdecydowanie polecam tą zabawkę wszystkim zainteresowanym. Za mną 2,5 sezonu używania, dwie przyczepy zaliczone, kilkadziesiąt campingów i wyjazdów z posesji (trudnych).

 

odnośnie ceny - proponuje poszukać w Wielkiej Brytanii bo chyba stąd Enduro jest improtowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałem widziałem co to potrafi w Twoim wykonaniu a biorąc pod uwagę że mówiłeś że to nie był szczyt możliwości to tym bardziej szacun :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.