Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wypoczynek udany :) w ten weekend był tam festiwal wina.

1.jpg

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

 

Polecam urokliwe miejsce.

 

Droga się dłuży.

W zależności o której wyjeżdżamy polecam omijać Lublin w godzinach szczytu, w tamtą stronę jechałem po południu to przez Dęblin.

Powrót już na spokojnie w niedziele przez Lublin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedyś wspominałem o ciekawym miejscu na Suwalszczyźnie. Oto one:

http://forum.karawaning.pl/topic/22968-teren-rekreacyjno-wypoczynkowy-w-miejscowo%C5%9Bci-pobondzie-rutka-tartak/

 

Stef już wcześniej wydębil szczegóły, ale też i w pełni obce mu to nie było.

 

Znalazłem jeszcze w niedalekiej okolicy miejsce do zatrzymania u prywatnego gospodarza: 

post-8-0-92226500-1481487477_thumb.jpg

post-8-0-31074000-1481487481_thumb.jpg

post-8-0-84019500-1481487483_thumb.jpg

post-8-0-57616100-1481487487_thumb.jpg

post-8-0-63239100-1481487490_thumb.jpg

post-8-0-33626100-1481487493_thumb.jpg

 

Jezioro Szelment Mały, miejscowość Becejły. Ceny do uzgodnienia z gospodarzem (sugerowana 6zł/os. bez dodatków). Infrastruktura uboga (prysznic dodatkowo płatny w domu, wc "sławojka", woda świeża jest. Plaża gminna z atrakcjami tuż za płotem. Pole bardzo schludne. Okolica piękna. Np. do zobaczenia (dzień się kończył, więc na szybkiego):

post-8-0-17941900-1481487733_thumb.jpg

post-8-0-55378100-1481487736_thumb.jpg

post-8-0-27339900-1481487739_thumb.jpg

post-8-0-79940000-1481487741_thumb.jpg

post-8-0-49614100-1481487744_thumb.jpg

 

Wg mnie warto. 

 

 

Także tego... 

A jakie plany macie na przyszły rok? :) Mi Mierzeja Wiślana chodzi po głowie  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o Mierzei Wiślanej ale to tak chyba w okolicach lipca lub sierpnia - jakiś dłuższy weekend i żeby było s\ciepło bo jak moje dzieciaki zobaczą morze i piasek to ich nie utrzymam.

Jest tam kilka kempingów ale poczytajcie dobrze bo jedne są chwalone, a inne to typowe imprezownie, gdzieś na forum było na ten temat dużo informacji.

Ja bardziej szykuję się na darmową miejscówkę na samym końcu Mierzei - tuż przy granicy z Rosją.

 

A poza tym u nas na pewno Wrocław i Kotlina Kłodzka wraz ze skalnym miastem w Czechach. No i północne Węgry - objazdówka od zachodu do wschodu z pominięciem Budapesztu - bo tam już byliśmy w tym roku.

 

A i jeszcze Pielgrzymka Karawaningowa na rozpoczęcie sezonu no i zlot na Białorusi.

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie myślałem, że jeżeli Mierzeja za KRM to tylko od strony zalewu stacjonowanie - w tym roku całą właśnie zjechaliśmy i od KRM na wschód darmowe postoje tylko od strony zalewu możliwe były (co nam osobiście niezbyt przypadło, bo nie po to jedziesz "nad morze" by "nad jeziorem" stać :skromny:  )

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakończenie sezonu 2016.

 Najgorzej było ruszyć  :look:  - nawet dosłownie bo ostatnio sporo padało  i po 0,5m dziadek zapadł się prawie po ośki. Troszkę ma-nerwów  i dzielnie wyskoczył z błota.

Początki w trasy:

d34ef1feba09.jpg

Otworzyli obwodnicę Mężenina i mamy ekspres aż do Zambrowa :].

Dzisiejszy nocleg wypada w Częstochowie

21be8b318852.jpg

a6966ab079bb.jpg

77be7a66eb8f.jpg

Cały klasztor jak i poszczególne kaplice są cudownie przyozdobione na Boże Narodzenie.

Jutro ruszamy dalej w stronę Wrocławia :]

 

Pozdrawiamy Wszystkich serdeczne. Nieco spóźnione aczkolwiek jak zwykłe szczere - WSZYSTKIEGO DOBREGO I WESOŁYCH ŚWIĄT :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy podróżujecie a ja realizuję projekt "garaż" :) Będzie gres (uczę się i układam), będą nowe regaly, będzie porządek ;) ,  będą fotele samochodowe (welurowe - takie lubię), będzie stolik... AZYL!!! :D 

 

Więc podróżujcie, powiększajcie grona, a po nowym roku widzimy się na ognisku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci mówiłem o tym Wrocławiu, że wreszcie pojechałeś - super. szerokiej drogi !!

My Wrocław mamy w planach ale rezerwujemy sobie na tamte rejony co najmniej tydzień. Bo tylko km i sam Wrocław... jeszcze Kotlina Kłodzka i Skalne miasto na Słowacji... a stamtąd już krok do Pragi :) Pomyślcie o tym  jak juz jesteście we Wrocku :)

 

Bawcie się dobrze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław, Wrocław :skromny:  :]  - KOCHAMY WROCŁAW !!!!!

Dwa dni z językiem na brodzie, od rana do nocy (wczoraj skończyliśmy o 23 :look: ), a wiem że zdołaliśmy poznać tylko niewielką część tego pięknego miasta jak i jego wspaniałych mieszkańców. Jesteśmy zmordowani bardziej niż po Bieszczadzkich rajdach, ale zarówno tam jak i tu uśmiech nie złazi nam z twarzy. :]

Katedry, rynek, mosty , pomniki , Sky Tower, niebanalne i cudowne centrum..... i wreszcie - ZOO :]  :look: . To wszystko sprawiło że pokochaliśmy to miejsce. Sporo jeździliśmy po Wrocławiu jak i jego okolicach - ot tak aby się rozejrzeć i sprawdzić czy to  przypadkiem nie jakiś podstęp :nono: (czasem miasta mają podszykowaną tylko jedną ulicę itp. - np. w Białym wystarczy się przejść po drugiej stronie kamienic przy Lipowej), ale za każdym rogiem czekały na nas kolejne pozytywne doznania. :] .

Zdjęć mamy z 1000, ale wkleję dopiero w domu. Dzisiaj nocujemy na MOP-ie za Łodzią i necik tutaj słabiutki :oslabiony:


Tak Ci mówiłem o tym Wrocławiu, że wreszcie pojechałeś - super. szerokiej drogi !!

My Wrocław mamy w planach ale rezerwujemy sobie na tamte rejony co najmniej tydzień. Bo tylko km i sam Wrocław... jeszcze Kotlina Kłodzka i Skalne miasto na Słowacji... a stamtąd już krok do Pragi :) Pomyślcie o tym  jak juz jesteście we Wrocku :)

 

Bawcie się dobrze !!

Stefanie - pierwszy raz od Ciebie słyszę o Wrocku...., ale cieszę się że pomysł przypadł Ci do gustu POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] Jaki ten świat mały- może anonimowo mijaliśmy się na ulicy...Pozdrawiamy Serdecznie.

 Nam udało się doczłapać do domu - nawet ogarnąłem kampera ze względu na przymrozki.

bf14504908c5a2camed.jpg

097d9877f126363emed.jpg

89ff411ec8705e5cmed.jpg

d447402bd6ed1dcemed.jpg

7f3cf217837ba0b4med.jpg

c9db6c8d17c5354fmed.jpg

c765dd3084629ad7med.jpg

7e17aa85b2f7e836med.jpg

2ba2cd67c68be9b4med.jpg

193f36fa7f6a6c2bmed.jpg

23593d42c81f79f9med.jpg

7f7b2653883c7c2amed.jpg

 

Zdjęcia to tylko namiastka doznań :nono:

 

Pozdrawiamy.

 

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU 2017 :serce:  OBY CO ROK MOŻNA BYŁO KOŃCZYĆ SEZON 31.12 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.