Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taaak, dostałem.  :foch: Nawet nic dokładniej nie mogę się dowiedzieć kiedy ten WIELKI dzień może nastąpić i czy coś z zapewnień zostało :niewiem: Żebym wiedział, że tak będzie to choć lokatę na lepszy % bym założył   ;)  A tak tylko przelew i przelew...  :pub:  :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupił ja , Grzesiek ,leżaczek do przyczepy w dekhatlonie za 35 zyla ( po przecenie ),jeszcze coś tam zostało .No, teraz to ja będę leżał,leżał i leżał a Dorotka mi będzie przynośić piwko.....albo odwrotnie....piwko przynosić będzie mi Dorotka .

Tak sobię marzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my też kupiliśmy... i szwagrowie pokupowali... łącznie ze znajomymi zabraliśmy ze sklepy 16szt. :)

 

Łoj będzie piwkowanie...

 

 

 

 

:look: Kurde... tylko jak będzie się połapać, który czyj???  :hmm::niewiem:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam 2 weekendy zajęte, ale później 2 wolne. Możemy spróbować coś zaplanować :ok: 

 

Planuję w najbliższym czasie podjechać nad Siemianówkę zobaczyć jak wygląda sprawa zakazów. Są tam fajne wiaty, wieże widokowe, miejsce na ogniska i można by z tego skorzystać jeśli da się dojechać? :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za ogniskiem !! Co prawda moja Aga w szkole ale jakoś na godzinkę czy dwie dzieciaki dam radę zapakować.

Proponował bym jednak raczej okolice Supraśla - np. Podsupraśl lub troszkę dalej - Sokołda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

My też skusiliśmy się na krzesełko :)

Za tydzień tj. 25 stycznia jak tylko nie będzie padać wybieramy się z Grzesiem do Kopnej Góry (droga na Krynki, ok. 11 km za Supraslem na krzyżówce skręt w lewo). Rozpalimy ognicho, popieczemy chlebek i kiełbaskę, wypijemy kawkę z termosa i posłuchamy ciszy. Planujemy trochę posiedzieć i jak będzie pogoda taka jak dzisiaj to nawet zjeść obiadek na świeżym powietrzu. Zapraszamy!!!Ugotuję duży gar pomidorówki :)

Jeśli wolicie bliżej to pojedziemy do Podsupraśla.

Edytowane przez dorotak97 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obiecuję, bo w sobotę mam bal karnawałowy do tego przebierany więc nie wiem czy w niedzielę wsiądę do auta... ale zobaczymy.

Jak coś to chętnie podjadę, tyle, że jak przyjadę z Gabrysią to już ciszy nie posłuchacie :)

Ale tam za Sokołda, k. Arboretum jest super miejscówa, nawet z porządnym kibelkiem. Bo chyba o tym miejscu mówicie?

 

PS. Dorota, z Grześkiem, mówiliście ostatnio o jakimś fajnym kempingu na Litwie w okolicach Sventoji. Możecie podrzucić namiary? Czy to jest może ten kamping? http://www.osupis.lt/

Tak planujemy już wakacje :) A że poszukiwania kampera zupełnie mnie zniechęciły do sprzedawanych w Polsce trupów to nadal przyczepa. A że nie chce się jechać daleko więc tak patrzymy na Litswę bądź Łotwę, okolice Sventoji - litwa lub Lipaja - łotwa. 

Mamy zaplanowany urlop na 3 ostatnie tygodnie lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.