Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako że się już wyjeździłem w tym sezonie to niech już przychodzą dodatnie temperatury i byle do wiosny!

 

No idą, co niekoniecznie mi odpowiada, ponieważ nie udało mi się "pokarawaningować". W ogóle plany się mijają z rzeczywistością w ostatnim czasie przez nieprzewidziane sprawy...

 

Helo,czy są chętni na majowy zlot do Olsztyna.

 

My raczej nie. Planów majówkowych też jeszcze nie snuję... raczej spontaniczny wypad będzie gdzieś bliżej, bo 30-04 lub 01-05 będę musiał być w pracy na kilka godzin. Siemianówka, Białowieża lub okolice Augustowa pewnie wypadną. Wyjdzie w praniu :)

 

A Wy macie jakieś konkretniejsze plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jednak warto na ogólnopolski przyjechać - wydaje mi się że stosunkowo chyba najbliżej Waszych stron :D

Jakieś 200km z haczykiem :D

Jeździsz z przyczepką więc na zlot jedziesz, a 1.05 myk myk solóweczką do pracy i szybki powrót do rodziny i zlotowiczów !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jednak warto na ogólnopolski przyjechać - wydaje mi się że stosunkowo chyba najbliżej Waszych stron :D

Jakieś 200km z haczykiem :D

Jeździsz z przyczepką więc na zlot jedziesz, a 1.05 myk myk solóweczką do pracy i szybki powrót do rodziny i zlotowiczów !! :D

 

450- 500km w obie strony (zależnie od wyboru trasy) to ok. 7 godzin jazdy w sprzyjających warunkach + kilka godzin w pracy i dnia nie ma :niewiem: Żona na to nie pójdzie raczej... Prędzej by pojechać na 2 dni , wrócić i w inne miejsce jeszcze wskoczyć.

Na razie nie mam co gdybać :) Bo jak mały zajmie się wyjazdami, jak w zeszłym roku, to nigdzie nie pojedziemy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, przekaż Bartkowi że Wojtek już kupił zapasy soków do oblania jego nowej przyczepy i zobaczysz... moment zapomni o chorobach przed wyjazdami ;)

 

Bartek co raz o Wojtku wspomina przy zabawach, więc pewnie weźmie to do siebie :)

Ty też zaopatrz się powoli, bo planuję konkretnie sprawdzić Wasze zakupy :D  

 

A my przyjechaliśmy na weekend --PIZDZIIIi :miga::look:. Mam nadzieję że zaraz za nami idzie wiosna :] Może tak na szybko uda się jakiś spot knajpowy zorganizować w piątek lub sobotę - CO WY NA TO??

 

Oj tam, oj tam zimno... wczoraj rozpocząłem sezon rowerowy. Późno w tym roku, ale jakoś nie mogłem się zebrać. Zimno nie było ;)

 

My niestety nie będziemy mieli jak się spotkać :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my przyjechaliśmy na weekend --PIZDZIIIi :miga::look:. Mam nadzieję że zaraz za nami idzie wiosna :] Może tak na szybko uda się jakiś spot knajpowy zorganizować w piątek lub sobotę - CO WY NA TO??

 

Oj tam... już Wam zimno, pół życia Wam było ciepło a teraz PIZDZI ;)

 

Pomysł super ale my też po robocie dziś ruszamy korzystać z ostatnich podrygów zimy i póki jeszcze śnieg na górkach leży. A spotkanie to koniecznie - proponuję już bardziej wiosenną porą. No i oczywiście My odwiedzamy Was latem :) bo juz plany wakacyjne poczynione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety przez chorobę za późno złożyliśmy wnioski o paszport dla Gabi i Piotrka i niestety nie wyrobiliśmy się z formalnościami.

Za to planujemy latem skoczyć do Grodna, Kanał Augustowski i jak za długo nie zabawimy na Białorusi to wracać przez Druskienniki. Ale jak to wyjdzie to nie wiem, bo zwykle w Grodnie z jednego dnia robią mi się 3 lub 4 i to tak jakoś bezwiednie :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.