Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

uppp popierniczyły mi się daty - sorry moja wina.

 

BIGL - uwierz... wysokośc ma znaczenie

Masz słabą pompę i to wszystko. U mnie jeden zbiornik jest na tym samym poziomie co u ciebie,a drugi 20 cm. niżej pompy - nie ma różnicy przy napełnianiu instalacji.Bez problemu w obu przypadkach.

Hydraulik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piecia, jesienne morze też ma swój klimat, prawda? :)

 

6-7-8.11 postanowiłem uciec od rodzinki i poszwendać się nieco po Suwalszczyźnie. Namierzyłem dwa ciekawe miejsca na wypad weekendowy z przyczepą/kamperem, ale je zdradzę i opiszę w jakiś wolny zimowy wieczór. Miejscówki mogą spodobać się dla Stefa, szczególnie jedna :)

 

Przy okazji tego wypadu chciałem jeszcze załatwić rowerowy plan na ten rok - objechać Wigry. Wystartowałem zielonym szlakiem z Gawrych Rudy, jadę przy Mulicznym, kładkami Czarnej Hańczy i... po niecałych 11km rozwala mi się torpeda, wysypują kulki. Koniec wyprawy :( Bagnami wracać nie chciałem, było ślisko, błotnisto i ciągle góra-dół, więc postanowiłem wrócić jakimiś cywilizowanymi drogami. 13km spaceru załatwiłem w niecałe 2h - całkiem sprawnie. Wigry objadę innym razem :niewiem:

Dobrze, że rower nie posypał mi się na 30km... byłoby jeszcze ciekawiej ;) Szczególnie, że zmrok by mnie złapał na bank. 

Ogólnie takiej awarii nie przewidziałem. Nic na nią nie wskazywało. 

 

A co u Was? Może w grudniu jakieś ognisko przedświąteczne zrobimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piecia, jesienne morze też ma swój klimat, prawda? :)

 

6-7-8.11 postanowiłem uciec od rodzinki i poszwendać się nieco po Suwalszczyźnie. Namierzyłem dwa ciekawe miejsca na wypad weekendowy z przyczepą/kamperem, ale je zdradzę i opiszę w jakiś wolny zimowy wieczór. Miejscówki mogą spodobać się dla Stefa, szczególnie jedna :)

 

A co u Was? Może w grudniu jakieś ognisko przedświąteczne zrobimy?

Koniecznie zdradź nam te miejscówki !!!!!

A ognisko? KONIECZNIE!!!! Tylko na jakiś lekki mróz poczekajmy bo na tym błocie to słabo będzie :oslabiony:

 

Ja jestem bezdomny i smutny. Jak nie pocieszysz mnie Waszym towarzystwem to mogę nie doczekać wiosny i będziesz miał mnie na sumieniu.

Jak to jesteś bezdomny :look: ? Cóżeś uczynił że Cię Katarzyna z domu przepędziła? :hmm:

Edytowane przez dorotak97 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.