Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

Targi zaliczone. Czy coś ciekawego... szczerze mówiąc utwierdziłem się w przekonaniu co do kamper. Dodatkowo wróciłem z podniesioną głową bo tylko jeden kamper pasował mi układem wnętrza - reszta naprawdę robiona tak samo i nie powaliło. A sama jakoś wykończenia to po prostu porażka. Dokładniej docinam panele w domu niż oni wykładzinę w kamperach czy przyczepach.

Ale co było najważniejsze w targach - to spotkania z podróżnikami. Świetnie zrobione prezentacje, pokazy, prezentacje skierowane do dzieci. Stoiska różnych regionów czy krajów tez prezentowały różną jakość. Ale Białoruś sprostała... i już wiem jak bez wiz można zwiedzić Obwód Grodzieński... tak więc pomysł na wiosenny weekend.

No i oczywiście zlot... niektórych ludzi spotyka się tylko na takich imprezach... a fajnie jest pogadać.

Oczywiście pogoda fatalna. Wiało. Do tego teren targów to wielkie pustkowie więc na parkingu gdzie nocowaliśmy było nieprzyjemnie. Za to w kamperach i przyczepach miło i przytulnie. Przy okazji zwiedziliśmy Stadion Narodowy - Piotrek prze szczęśliwy.

Szary - Wszystkie Najlepszego !!! a która to rocznica? jeśli możesz zdradzić? Pozdrowienia dla Ani !!

 

Co do Mielnika to możemy i za 2 tyg... nawet lepiej bo za tydzień 1 listopada... aby tylko śniegu nie było bo mam letnie obuwie :)

A w Mielniku nocowałem tu: 52.323776, 23.048118

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki :piwo: Ale to za tydzień dopiero.

 

Ło Panie... szósta chiba ;) +10 lat związku nieformalnego ;) 

 

Kudźwa, ale mnie baba przeganiała  :krzykacz: Ile na paliwie bym oszczędził ;) Całe miasto musiałem pokonywać... diesel wówczas miał u mnie sens ;)

 

 

Ty utwierdziłeś się w kamperku, a Aga też? W sumie jak z Piotrkiem najwięcej jeździsz to dla Was super rozwiązanie :ok: Na podobne wyskoki z małym również planuję wyskakiwać. Małe przeróbki minivana i będę miał podobnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga też ...szczególnie po obserwacji załogi która przyjechała razem z nami około 22.30. My o 23 już piliśmy piwko a dzieci spały wykąpane w ciepłych łózkach, a ekipa z przyczepą najpierw stawiała przyczepę, potem ją nagrzewali... i po 20 minutach wyciągali dzieciaczka z auta, a rano biegli po wodę do hal.

Ale też widziałem super wypasionego kamperka na parkingu... starsi państwo elegancko ubrani, wyszli ze swojego integrala, odkręcili spust szarej wody i poszli zwiedzać targi. A woda pod siebie się lała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mielnika chętnie i ja zawitam ale nie wiem czy uda mi się Beatę namówić na wyjazd z przyczepą. Jak nie wszyscy to ja z dzieciakami postaram się przyjechać choć na kilka godzin.

Miejsce z mapy fajne ale w weekend może być tam sporo miejscowej młodzieży przez co może być głośno.

W Mielniku jest ośrodek i mają tam kemping jakby dobrze pogadać to powinni go udostępnić na spotkanie. Zarzadza nim gmina - jak będzie taka potrzeba to znajdę numer do osoby która tym ośrodkiem zarządza i mogę pogadać.

 

red@tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor się popsuł? Stefanie?

Czemu pytasz?? Nie rozumiem.

aaaa

bo takie obserwacje?? Wiesz jak ktoś siedzi pije piwko przy wielkim oknie to wole patrzec przez okno niż na TV. TV to dzieci oglądają jak jedziemy. Po przyjeździe na miejsce bardzo rzadko jest używany.

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga też ...szczególnie po obserwacji załogi która przyjechała razem z nami około 22.30. My o 23 już piliśmy piwko a dzieci spały wykąpane w ciepłych łózkach, a ekipa z przyczepą najpierw stawiała przyczepę, potem ją nagrzewali... i po 20 minutach wyciągali dzieciaczka z auta, a rano biegli po wodę do hal.

Ale też widziałem super wypasionego kamperka na parkingu... starsi państwo elegancko ubrani, wyszli ze swojego integrala, odkręcili spust szarej wody i poszli zwiedzać targi. A woda pod siebie się lała.

 

 

... i na tym zalety się kończą  :ee:  hue hue :) Żartuję :) To są niezaprzeczalne zalety kampera. Ale już nie będziemy się licytować... 

No to dobrze, że z Agą jesteście jednomyślni. Grunt by dwojgu było dobrze :ok:

 

Więc teraz możesz spokojnie brać się za budowę wiaty pod kamperka  :yes:

 

Elegancko ubrani i elegancko się zachowali ;)

 

 

Listopad wg prognoz zapowiada się bardziej pogodnie od października. Może uda się coś wykombinować weekendowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiatą czy garażem planuję na wiosnę ruszyć bo teraz to cała kasa i czas na poddasze idzie.

Na targach były prezentowane rózne ciekawe atrakcje i dla dzieci i dla starszych. Wszystko w kupie. Tak więc wiosenna pielgrzymka karawaningowa zajmie chyba z tydzień bo już plany poczynione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Radek, jak Bieszczady się udały?

 

Bieszczady udały się i to nawet BAARDZO :]  To nałóg....

Trochę pisałem tutaj http://forum.karawaning.pl/topic/22500-bieszczady-z-ominięciem-kempingów-na-dziko-wrzesieńpaździernik-2016/page-12  - to kilka z 1000 zdjęć, zresztą aparat kompaktowy więc tylko namiastka.

 

 

Kiedy robimy ten Mielnik ???? Bo już się pogubiłem :hmm:

 

Ps. Jak stoję na trawie to szarą mam otwartą - chyba że kemping :ee: , ale to tylko z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.