Skocz do zawartości
dorotak97

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...

Rekomendowane odpowiedzi

stef

Odebrałem... :) 

Michał, czekałem i czekałem, aż wreszcie dziś wypakowałem przyczepę i zaciągnąłem na sen zimowy. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Stef, kurde, no co ją mogę poradzić :( Wydawało się, że coś może przyjechać, ale znowu obsuwa :niewem:

Na ten rok niby pozostało 70% szans wg zapewnień, ale już sam się nie napalam.

Pomyślmy o zimowym spotkaniu przy ognisku czy coś takiego może?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Ja jestem jak najbardziej za... tylko niech chociaż zimno będzie... o śniegu to nawet nie wspominam - skoro ma to być zimowe ognisko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Panie Michale Kochany, Facebook powiedział że masz dziś urodziny . Tak więc życzę Ci byś nabył jak najszybciej tę wymarzoną budę i wybrał się z nami na otwarcie sezonu !! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gogo102

Panie Michale Kochany, Facebook powiedział że masz dziś urodziny . Tak więc życzę Ci byś nabył jak najszybciej tę wymarzoną budę i wybrał się z nami na otwarcie sezonu !! 

Dołączamy się do życzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

I weź tu się ukryj  :krzykacz:;)

Dziękuję :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Panowie i Panie, poważnie szukam kampera w cenie około 20-25 tyś zł. Może coś się komuś obiło o uszy, że ktoś sprzedaje w naszej okolicy?

Szukałem po ogłoszeniach i ciężko. Fajne egzemplarze schodzą jak świeże bułeczki. Około godziny 17 pokazuje się taki za 21 tyś na allegro i o 21 już jest zarezerwowany :( W ciągu jednego dnia 3 takie przypadki miałem w różnych częściach kraju, a przecież jeszcze trzeba uwziąć urlop, dojechać itd...

Będę wdzięczny za każdą informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gogo102

Przyczepkę na kamperka zamieniasz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Chciał bym. Ale  okazało się że trudno kupić fajny sprzęt za cenę w okolicach 20 tys zł. Jak się coś pojawia to znika w ciągu 1-2 dni. A reszta to niestety ... szkoda gadać.

Znalazłem fajnego ze Zgierza na alle... wyglądał super. Znajomy podskoczył i dziś pooglądał... po prostu strach - bity z każdej strony, połatany jakimś gówno-litem... szok.

Jak się fajny pojawił z Wyszkowa to w ciągu godziny po pojawieniu się ogłoszenia został zarezerwowany :(

Nie miałem pojęcia że az tylu jest chętnych na takie sprzęty. 

I to mnie utwierdziło w przekonaniu że trzeba spróbować. Jak się nie spodoba to za rok sprzedać i wrócić do przyczepy.

Aczkolwiek mam fajna przyczepę i wcale ciśnienia dużego nie mam na zakupy kampera. Jak się coś trafi to kupię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Jaki wygodny. Będzie nam zalecał kto ma mu świeże bułki dowieźć, bo przecież nie będzie zwijał kampera co ranek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

:nono: Michał, będę miał rowerek... a przecież od czego są przyjaciele  :]

Ale patrząc na to co jest sprzedawane za kasę którą dysponuję to stwierdzam, że jeszcze długo mi Twoja przyczepa posłuży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fish

Stefan wywołał temat ogniska :) Powoli można coś planować, co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Jak najbardziej. W tym tygodniu niedziela odpada bo mam imprezę rodzinna, chyba ze w sobotę??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Mam chłopaków z pracy na weekend więc ten tydzień odpada u nas. Od grudnia bede miał luźniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytrus

......................................... Jak się nie spodoba to za rok sprzedać i wrócić do przyczepy.

Aczkolwiek mam fajna przyczepę i wcale ciśnienia dużego nie mam na zakupy kampera. Jak się coś trafi to kupię.

wyszedłem z takiego samego założenia i po kilku wyjazdach ( dokładnie 3 :)

jak na razie do przyczepki nie wrócę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi