Skocz do zawartości
dorotak97

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...

Rekomendowane odpowiedzi

fish

Mi w weekendy nie wypada :) Trzeba rodzinnie spędzać, a że zostało mi kilka dni urlopu i pogoda się szykuje od poniedziałku to żal nie skorzystać. Jeśli nic się nie zmieni to we wtorek ruszam, tylko nie wiem jeszcze o której. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kondzio1981

Szary , wypadzik był mega .... dziękujemy za gościnę, mam nadzieję że byliśmy dobrymi lokatorami..... U nas w zasadzie to było niespodziewane (choć też nie do końca) rozpoczęcie i zakończenie sezonu ..... ale Wojtek sprawował się świetnie :D. Pozdrawiamy ..... 

Moja żona jest zachwycona warunkami  i coś mówi o zmianie cepki.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fish

Michał, zmiana planów, ruszam środa rano zostaje czo czwartku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Michał, to Twoja budka robiła za hotel dwie noce z rzędu? O masz :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Szary , wypadzik był mega .... dziękujemy za gościnę, mam nadzieję że byliśmy dobrymi lokatorami..... U nas w zasadzie to było niespodziewane (choć też nie do końca) rozpoczęcie i zakończenie sezonu ..... ale Wojtek sprawował się świetnie :D. Pozdrawiamy ..... 

Moja żona jest zachwycona warunkami  i coś mówi o zmianie cepki.....

Przyznaje, Wojtek był świetny. Ty i Madzia z chrapaniem przegieiście niestety :niewiem:

;) Żartuję :) Z Wami oczywiście. Bo Wojtuś faktycznie był na schwał. Cały dzień dzielnie udowadniał, że takie wyjazdy to jego klimat :ok: A Wy również byliście gośćmi, których praktycznie nie nie odczułem. Po prostu zapraszam częściej i następnym razem ze śniadaniem :)

Michał, zmiana planów, ruszam środa rano zostaje czo czwartku :)

Troszkę gorzej... jutro po małego przedszkolu chciałem do Ciebie podjechać. A powiedz do której we czwartek będziesz? Też będę Bartka odbierał ok. 14:30 i byśmy startowali od razu jakby była rozsądna pogoda. 

Michał, to Twoja budka robiła za hotel dwie noce z rzędu? O masz :D

Hotel jak hotel, taka norka ;) ale goście z najwyższej półki :ok: Tego przewidzieć się nie da  :yay:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fish

Troszkę gorzej... jutro po małego przedszkolu chciałem do Ciebie podjechać. A powiedz do której we czwartek będziesz? Też będę Bartka odbierał ok. 14:30 i byśmy startowali od razu jakby była rozsądna pogoda. 

Tak myślę że ok 16-17 będę się zbierał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

To tak jakbyśmy ewentualnie dojechali. Chyba nic nie wyjdzie że spotkania :niewiem:

Jeszcze nadrobimy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
magic1803

Witam,z mojej strony to tyle że dawno się tak nie bawiłem :piwko::biwak::hop1: trzeba to powtórzyc :ok: jak coś to moja cepka w Małowistych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Nie mam więcej przyczep do sprzedania, nic nie powtarzamy!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DjPiecia

Może ktoś podpowiedzieć gdzie u nas podlasie/mazury. Ktoś naprawia przedsionki?

Chodzi o to żeby kedre przeszyć. Bo moja po tym sezonie strasznie stwardniała i widać że zaczyna się szczerbić/pekać.

cpx_5da9c916f26019ecae0d2f081ec92378.jpg

Ktoś może przerabiał taka naprawę? Gdzie szukać samej kedry do kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalapan

Ja zaniosłem markizę i kedrę do normalnego tapicera.Nie miał żadnych problemów z jej wszyciem.Tapicera znajdziesz u siebie w okolicy bez problemu.

A co do kupna kedry - to na allegro jest ci jej dostatek - jakie chcesz. Wpisz w szukajkę kedra i znajdziesz ją w różnych średnicach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Może ktoś podpowiedzieć gdzie u nas podlasie/mazury. Ktoś naprawia przedsionki?

(..)

Ktoś może przerabiał taka naprawę? Gdzie szukać samej kedry do kupienia?

http://www.przedsionki.pl/

Ja tam wysyłałem przedsionek i byłem super zadowolony. Fajnie naprawili nawet więcej niż chciałem. Wszywali mi nowe okna i zastosowali fajny silikonowy materiał. Kurier kosztował chyba 30 zł. Mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DjPiecia

Mój przedsionek jest jednoczęściowy. Po złożeniu 130x40x50 może ma 20-25kg.

Wiec wysyłka takiego jest droga. Łatwiej jest wrzucić na służbówkę chłopakom zawiozą mi w naszym obszarze działań

Byle jaki tapicer też nie weźmie takiego gabarytu. Po obwodzie do rozprucia i wszycia mam z 11-12 metrów. Przy czym cały przedsionek za tym trzeba ciągnąć.

Może jakaś firma od żagli? Albo od zabudów łodzi :) kto poleci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Piecia, popytaj u tapicerów jak radzi Kapalan. Oni radzą sobie z takimi sprawami. Ja bym tak zaczął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi