Skocz do zawartości
dorotak97

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...

Rekomendowane odpowiedzi

dorotak97

Ale fajnie było :) Wracać się nie chciało. Tym razem Stefan gasił światło. Wstępnie ustaliliśmy  że rozpoczęcie sezonu będzie na Mazurach: stanica Stranda ( http://stranda.pl/) lub camping w Strzelcach ( http://www.campingszekla.e-gizycko.pl)

post-8324-0-95079900-1412534210_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Fakt. Było cicho, sympatycznie i bardzo Wszystkim Dziękuję za tak miło spędzony weekend. Fajnie się złożyło, że przybył też Leszek z rodziną. Piotrek był zachwycony.

Dorota z Grześkiem myślcie o wakacjach, a rozpoczęcie sezonu tak jak napisała Dorota :)

10710788_950769031618385_395280951806366

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Ale fajnie było :) Wracać się nie chciało. Tym razem Stefan gasił światło. Wstępnie ustaliliśmy  że rozpoczęcie sezonu będzie na Mazurach: stanica Stranda ( http://stranda.pl/) lub camping w Strzelcach ( http://www.campingszekla.e-gizycko.pl)

attachicon.gifDSC_2252.JPG

W Strandzie nie byłem. W Szekli tak. Co wiecie o Strandzie? Wybrana w ciemno, czy byliście? :) Choć ja nie wiem... Wy nieco pobyliście w Danowskich, my nie... ciężko będzie... zobaczymy jak terminy itd. bo Danowskich za rok na pewno nie odpuszczę  :foch:  :tuptup:  :bzik:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dorotak97

W Strandzie nie byłem. W Szekli tak. Co wiecie o Strandzie? Wybrana w ciemno, czy byliście? :) Choć ja nie wiem... Wy nieco pobyliście w Danowskich, my nie... ciężko będzie... zobaczymy jak terminy itd. bo Danowskich za rok na pewno nie odpuszczę  :foch:  :tuptup:  :bzik:

W Strandzie nie byliśmy, ale znajomi z cepką odwiedzają i bardzo chwalą.To nie jest typowy camping ale stanica wodna. 56 zł za zestaw + prąd. Latem może być głośno, o wiadomo żeglarze. Ale wiosną na zlocie sami zagłuszymy towarzystwo. Na terenie jest tawerna i serwują szanty :) Zagłosujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Ja jestem za stanicą wodną. Może być ciekawie. Choć w majowy weekend to początek sezonu nie tylko naszego. 

Przez kilka dobrych lat właśnie w majowy weekend rozpoczynaliśmy sezon żeglarski rejsem w tym czasie.

Co do kąpieli to i tak w maju raczej nie ma na co liczyć, a szanty - jestem za. Chociaż zastanawiam się teraz czy moje dzieci to zniosą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Mnie też coś do stanicy ciągnie. Nie tak jak do Danowskich ;) Ale można zobaczyć dla odmiany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

szary ale już cepkę będziesz miał !!??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

A kto to wie ;)

Najwyżej sprawy w swoje ręce będzie trzeba wziąć :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

to zaczynaj brać Panie Michale, póki ceny niższe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
magic1803

My też dziękujemy za miłe zakończenie sezonu.Chyba że jeszcze coś wypadnie:) Z tym wyjazdem to jestem ciekawy jak wyjdzie ale jeszcze daleko nie ma co gdybac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
stef

Lechu to nie tak daleko... pomijając zimę gdzie i tak nie jeździmy z przyczepami to będzie to już najbliższy wyjazd, więc trzeba planować !! :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Takie podejście to ja rozumiem Stef!

Michał, naprawdę już czas najwyższy na przyczepkę... mobilizuj się bo nie ma już czasu na podchody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Wiecie co? Aż mi głupio pisać :( Majówka u nas odpada bo 2.05 Szwagier się żeni. Dla Żony opowiadam o planach na wyjazd a Ona mi, że zapomniałem o weselu. A data znana od kilku miesięcy. Skleroza. Starzeje się chyba. Albo karawaning tylko w głowie ;)

Ale z budą deko przyspiesze. Czas najwyższy :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
magic1803

Michał,zawsze możemy zrobić weekend kawalerski :pub: w Strandzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11

Wesele będziemy mieli w okolicach Ełku, więc całkiem niedaleko ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi