Skocz do zawartości

Camper Park Ola


CamperParkOla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Rozpoczynamy projekt związany z uruchomieniem miejsca przyjaznego turystom karawaningowym - CamperPark Ola. Każdy mający przyczepę kempingową i kampera będzie mile widziany. Otwarcie nastąpi wiosną i wtedy zostanie udostępniony zrzut WC chemiczne, czysta woda, prąd, WiFi, oraz możliwość noclegu. Aktualnie pracujemy nad zagospodarowaniem terenu, oraz zapleczem socjalnym. Współrzędne wjazdu : 52° 1'41.04"N 19°12'26.43"E . Znajdujemy się w odległości od autostrad : A2 - 12 km (zjazd Wartkowice), A1 - 23 km (zjazd Piątek). Ziemia Łęczyca znana jest ze swoich zabytków i legend, warta aby spędzić na niej trochę czasu i poznać jej uroki.

 

Z biegiem czasu i postępu prac będę na bieżąco wpisywał o tym informacje, aż do, mam nadzieje pomyślnego zakończenia przygotowań i uroczystego otwarcia. Trzymajcie kciuki, żeby się udało. Równolegle będą powstawać wpisy na Facebooku, jak tylko uruchomienie profil, zamieszczę taką informację na Forum.

 

Na zakończenie chciałbym jeszcze napisać, że prywatnie mam profil na Forum jako tomekk, a dla jasności sytuacji (mam taką nadzieje) został założony profil camperparku. Wszelkie sugestie będą mile widziane.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

post-17750-0-06744900-1412787617_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

Rozpoczynamy projekt...

 

...prywatnie mam profil na Forum jako tomekk...

Świetnie napisany tekst jak na temat powitalny nowego na forum, już miałem przybić brawo a tu... tomekk się ujawnił :hehe:

i czar prysnął jak duża bańka zainwestowana w interes prowadzony z pasją i :serce:

Z całego  :serce:  POWODZENIA !!!

:hej:

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Bardzo dziękuje za miłe słowa. Profil na Facebooku jest w budowie, co do strony to jeszcze się zastanawiam. Właśnie najbliższy czas będzie polegał na organizacji spraw mało spektakularnych. Chciałbym, aby wątek był w miarę bieżacym informowaniem naszego środowiska o postępie prac, jednocześnie będą to swoistego konsultacje społeczne. W pierwszej kolejności chciałbym, aby było to miejsce, gdzie będzie można spokojnie wymienić "płyny ustrojowe" naszych przyczep lub kamperów - WC, brudna woda, zatankować czystą, naładować prąd, skorzystać z bezpłatnego WiFi. Przewiduje także atrakcje kulinarne typowo "wiejsko-agroturystyczne". Wiele załóg przemierza Polskę, oraz Europę wzdłuż i wszerz, a zapewnienie ciekawszego miejsca odpoczynku niż MOP przy autostradzie, lub parking przy markecie jest właśnie naszym celem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

W pierwszej kolejności chciałbym, aby było to miejsce, gdzie będzie można spokojnie wymienić "płyny ustrojowe"

...

Przewiduje także atrakcje kulinarne typowo "wiejsko-agroturystyczne".

...

 

Zauroczyłeś mnie swoimi priorytetami. Aż pachnie... profesjonalizmem. Wiesz doskonale co jest istotne a co drugorzędne.

 

Jeszcze dodam, że fajną nazwę parku sobie wymyśliłeś. Rozumiem że Ola to ktoś Tobie bliski, ale nie o to chodzi. 

Na drogowskazie np w lewo: "Camper Park Ola" - jak to łatwo i czytelnie brzmi dla turystów zagranicznych!

Wyobraź sobie konkurencję na tym samym drogowskazie w prawo: "Camping Szumiąca Trzcina"  

Jak myślicie, w tym dylemacie w którą stronę skręci zagraniczny turysta?

Niemiec sam sobie zęby powybija ;)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.