Skocz do zawartości

Tabletki do toalet


f68

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam

informuje szanownych forumowiczów że tabletki sa już dostępne

pakowane po 10 sztuk

 

Witam !

Bardzo dobra wiadomość. Gdyby tak pojawiła się chociaż ze trzy miesiące wcześniej, byłby to świetny moment na promocję.

Mowa o tabletkach do kasety, a komplet, to również tabletki do spłuczki - czy są tak samo dostępne ?

 

 

Dawno, dawno temu ...

http://forum.karawaning.pl/topic/2668-płyny-do-toalet-i-nie-tylko/?p=338072

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy gwarantowane działanie do 14 dni? -  :hmm: tyle działa od rozpuszczenia nawet jak nie używam kibelka czy przez 14 dni rozkłada fekalia i nie ma potrzeby po 3 dniach opróżniać kasety? 

Czy opakowanie mieści się w te wnęki pod kasetą, tak jak butelki 0,5l ?

 

gwarantowane działanie do 14 dni - tak się zastanawiam jakie są procedury gwarancyjne gdy stwierdze ze nie działa, mam pobrac próbkę z kasety?   ;)

Edytowane przez Bartekzg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na zlocie w Gdańsku i jakoś nikt nie zgłaszał problemu z działaniem a prosiłem a wszelkie uwagi i sugestie widać lepiej pisać coś za plecami zamiast wspomagać rozwój produktu

 

Działanie gwarantowane oznacza np działanie jednego ze składników i to wystarczy by można było tak napisać nam chodziło o uwalnianie zapachu do 14 dni i o wzrost amoniaku w procesie gnilnym podczas dostarczania masy fekaliów do kasety 21 l oznaczony do 10 ppm tyle ma woda morska jak kwitną glony a ryby je jedza i wydalają do wody swoje odchody

I to my gwarantujemy wiec jak kolega bedzie niezadowolony prosze o przeprowadzenie badań porównawczych i jeżeli wyniki bedą odmienne o więcej niż 10% taka jest norma podczas nadania zwrócimy za zakupiony towar ,oczywiście metoda badań dowolna wg okreslonej normy pn ale musi być przeprowadzona tak samo skalibrowanym sprzęcie spektrfotometr texas instruments lub hannah

Mam nadzieje ze chyba wyjaśniłem wszelkie zapytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mnie cieszy

A teraz sa bardzo duże szanse ze nasze tabletki będa tabletkami pewnej wielkiej zagranicznej firmy która je właśnie testuje i bardzo pozytywnie wypadły w testach

Opakowanie mieści sie do schowka pod kasetą

To tez warunek który musilismy spełnic dlatego tabletka ma 38 a nie 45 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej , tabletki testować będę niedługo na wyjeździe , więc chętnie podzielę się spostrzeżeniami. Na zlocie nie byłem u siebie.

Zakupiony m.in. płyn do mycia przyczep sprawdził się w 100%. Pełna satysfakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się cena, której dawka wychodzi drożej 2,20 zł od dawki 70 ml niebieskiego płynu Thetforda za 1,50 zł, ale jeśli faktycznie można czekać dwa tygodnie z wylaniem kibelka, to jest to zaleta w niektórych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się cena, której dawka wychodzi drożej 2,20 zł od dawki 70 ml niebieskiego płynu Thetforda za 1,50 zł, ale jeśli faktycznie można czekać dwa tygodnie z wylaniem kibelka, to jest to zaleta w niektórych przypadkach.

Hmm. Zgodnie z intrukcją niebieskiego lejemy 120 ml na 20 litrowy zbiornik... (ja dawkuję 150 ml ze względu na podziałkę na butelce).

A co do przechowywania fakaliów do 2 tyg. to co po tym czasie może się przydażyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Zgodnie z intrukcją niebieskiego lejemy 120 ml na 20 litrowy zbiornik...

 

Zgodnie z instrukcją leję 70 na 15 litrowy.

 

Według zaleceń producentów:

Płyn "Tornado Blue" - 50 ml na 10 litrowy zbiornik, czyli 75 ml na 15 litrowy i 100 ml na 20 litrowy.

Płyn "Tetford Aqua Kem Blue" - 60 ml na 10 litrowy zbiornik, czyli 90 ml na 15 litrowy i 120 ml na 20 litrowy.

Mam nadzieje ze chyba wyjaśniłem wszelkie zapytania

 

Chyba jednak nie.

Nie pierwszy raz mam wrażenie, że Kolega części postów najzwyczajniej nie zauważa, ale jakie kryteria trzeba spełnić, aby znaleźć się w gronie szczęśliwców otrzymujących odpowiedź, to tego już nie wiem (chociażby post #3 tego tematu) :]

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się wypowiedzieć jako pierwsza na temat tabletek ponieważ używaliśmy ich podczas zlotu w Gdańsku i jedyną wadą jak dla mnie był intensywny, chemiczny (niezbyt przyjemny) zapach wydobywajacy się z toalety. Używałam wcześniej płynów Tetforda do spłuczki i pojemnika i takich zapachów nie było, aczkolwiek co do działania tabletki nie mam żadnych negatywów bo muszę przyznać że zbiornik opróżnialiśmy po dwóch tygodniach i zero nieprzyjemnych zapachów w przyczepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.