Skocz do zawartości

Dolina Baryczy - Domasławice


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałbym się z Wami podzielić informacją o bardzo "fajnym", nowym (od maja tr.) kempingu ok godziny drogi od Wrocławia. Kemping jest naprawdę fajny, nowe sanitariaty, na terenie jest plac zabaw, park linowy dla dzieci - ale ja też miałem tam ubaw :)

jest też "strefa ciszy" z hamakami na obrzeżach ... generalnie naprawdę faj

do tego graniczy bezpośrednio z lasem - przez ok 4 godz. zebraliśmy (zona, córa ja i pies :) ) tak z 10kg grzybów.

wszystkie info znajdziecie tutaj : www.domaslawice.pl

ale jak macie pytanie to chętnie odpowiem.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cze :)

w moim wpisie jest adres www z ich stroną, tam też jest cennik.

nie wiem czy jest drogo - nie mam porównania bo jak wiesz/cie to pocz. mojej przygody z karawaningiem a domasławnice to mój 1 kemping w PL :) za 1 dobę zapłaciłem 80zł (3 os + pies + prąd)

natomiast podobało mi się na tyle ze postanowiłem się tym z Wami podzielić.

ps.

droga z Wro naprawdę spokojna i szybka.

post-14520-0-26600100-1411319255_thumb.jpg

post-14520-0-19978200-1411319291_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping może i fajny ale przy tej cenie to raczej wielu chętnych nie z znajdą.

Chyba za dużo naczytali się cenników obleganych w sezonie kempingowe nadmorskich.

 

Cicik 50 zł za dobę to jest już bardzo drogi kemping, ale 80 to już pełne przegięcie. Na szczęście mamy gospodarkę rynkowąd i klienci sami zweryfikują takie cenniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena kosmos ale całość i infrastruktura kapitalnie zorganizowane ,może jednak zajrzę tam na wekendzik 

podejrzewam że dla dzieciaków ubaw po pachy tam jest

dla dzieci - ekstra.

dla rodziców chyba tez :)

cena - duża ale na 1-2 dni do przeżycia.

pozdr i być moze do zobaczenia na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla dzieci - ekstra.

dla rodziców chyba tez :)

cena - duża ale na 1-2 dni do przeżycia.

pozdr i być moze do zobaczenia na miejscu :)

no nie wykluczam  

mój brzdąc to pewnie by miał ubaw 

ale myśle że w tym roku bedzie już ciężko ,bo dwa wyjazdy jeszcze zaplanowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Byliśmy na poczatek jesieni. Fajne miejsce blisko Wrocławia. Polecam tym z dziećmi, cały dzień siedziały w parku linowym. Nawet trochę grzybów za płotem znaleźliśmy.

Jedyny minus za odległość od pola do wc i kuchni. Za każdym razem trzeba było przejść ok 100-150m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam czegoś na majówkę niedaleko Wrocka, może padnie na Domasławice. :yay:

ja rozważałem to miejsce, ale program majówki na profilu na FB rozwiał moje wątpliwości. Dyskoteka, DJ na terenie campusu. Według obsługi "może być trochę blisko strefy ciszy, muzyka nie ma ograniczonych godzin, może północ, może 1 w nocy..." 

 

może tydzień później, ale trzeba w tym roku odwiedzić to miejsce. Są zmiany, miejsce dla przyczep zostało przeniesione, za kilka tygodni sanitariaty tez zostaną przeniesione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.