Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Dolina Baryczy - Domasławice

dolina baryczy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16 AngryAnia

AngryAnia

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • SkądWrocław
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:DETHLEFFS RM2
  • Holownik:Nissan X-Trail T31

Napisano 05 maj 2016 - 09:53

My byliśmy tam 2 razy w październiku i w kwietniu. Jako że jesteśmy z Wrocławia to fajne miejsce wypadowe na weekend, bo jedzie się niecałą godzinę. W październiku bardzo dokuczała nam odległość od toalet, bo z polany, która jest dedykowana pod przyczepy jest 200-300 m do łazienek czy kuchni. W kwietniu na ich profilu na fb pojawiła się informacja i zdjęcia ze mają wydzielone parcele pod przyczepy i obok węzeł sanitarny wiec stwierdziliśmy że jedziemy rozpocząć sezon przed majowką. Na miejscu się okazało że te zdjęcia to z samego początku funkcjonowania kempingu i teraz na miejscu tych parceli są domki letniskowe. Grzecznie okazałam swoje zawiedzenie, że jechałam z dwójką dzieci (w tym niemowlakiem) w nadziei, że będę tym razem mieć blisko łazienkę,a nic się nie zmieniło i dalej jest to samo. Zostałam poinformowana, że marketing, który jest we Wrocławiu nie bardzo orientuje się co się dzieje na kempingu i zdjęcia, które się pojawiły są juz mocno nieaktualne. Na szczęście pozwolono nam się rozbić między domkami a boiskami, wiec do toalety mieliśmy ok. 120 m (moja niańka ma zasięg 150m i w toalecie dawała znać że kończy jej się zasięg) w sumie to połowę tego co w październiku. Za dobę przy 2 dorosłych i 1 dziecku policzyli 50 zł, a wg cennika powinno być 80 zł, a pierwszą dostaliśmy gratis z uwagi na wprowadzenie mnie w błąd :D także narzekać nie mogę, zachowali się bardzo wporzadku. Miejsce jak juz pisano super dla dzieci, na terenie park linowy, plac zabaw i boiska do piłki nożnej, kosza i siatki. Z tyłu kempingu zaraz za podaną, gdzie "dedykowane" są miejsca dla przyczep, znajduje się strefa ciszy z hamakami i hustawkami oraz pasą się kozy. Jest też miejsce na ognisko z ławami dookoła. Faktycznie jak mają w barze imprezę, to muzyka niesie aż do strefy ciszy (tak trafiliśmy w październiku), ale da się wytrzymać, jak człowiek śpiący to śpi, 3 miesięcznego wtedy dziecka mi nie obudzili ;p Sama lokalizacja jest super. Dookoła las, gdzie można iść na spacer albo na rowery. Dość blisko jest do Krośnic (ok 20 km), gdzie znajduje się basen ze zjeżdżalniami, a za bilet rodzinny 2 dzieci i 2 dorosłych placilismy 5 zł za godzinę i naliczanie co minutę =] Od maja w Krosnicach działa też kolej wąskotorowa, a dla miłośników wędkarstwa pełno stawów dookoła :) Generalnie miejsce super, ale dość drogo jak na Polskę. Ale konkurencji to oni za bardzo nie mają, bo pod Miliczem jest kemping bez prądu, wiec prawie jak na dziko. Podobno tutaj do wakacji na terenie gdzie jest pole pod przyczepy mają być już łazienki z kuchnią. Na razie stoi drewniana wiata od zeszłej jesieni. Mam nadzieję, że ten węzeł sanitarny tam powstanie dość szybko, bo wtedy to faktycznie warto tam pojechać na weekend. Gdyby tylko jeszcze te ceny trochę obniżyli...

#17 AngryAnia

AngryAnia

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 maj 2016 - 09:54

.DSC_2291.JPG

Załączone miniatury

• DSC_1133.JPG
  • DSC_1125.JPG

Użytkownik AngryAnia edytował ten post 05 maj 2016 - 09:58

#18 kampoposz

kampoposz

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 05 sierpień 2016 - 08:58

Dolina Baryczy teraz bardzo zyskuje, świetne inwestycje, niezła baza wypadowa dla dorosłych, a także rodzin z dziećmi.

#19 Tharule

Tharule

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 129 postów
  • SkądOleśnica
  • Model:Dethleffs
  • Holownik:w210

Napisano 06 czerwiec 2017 - 08:34

Właśnie sobie z ciekawości zerknąłem na cennik i wyszło, że chyba mnie tam nie zobaczą. Gdybym chciał pojechać na samo pole kempingowe (nie patrzyłem na dodatkowe atrakcje) zapłaciłbym 2+2+2 psy = 150zł za dzień. 

Dziękuję, postoję gdzieś indziej.

ja wiem, wolny rynek, o który moi rodzice walczyli, no ale są jakieś standardy cenowe, które są mniej więcej wyznacznikiem ceny usługi. 

dla porównania - w chorwacji, 20m od morza będę płacił 25euro  ze wszystkim. 

#20 AngryAnia

AngryAnia

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 czerwiec 2017 - 08:49

Właśnie sobie z ciekawości zerknąłem na cennik i wyszło, że chyba mnie tam nie zobaczą. Gdybym chciał pojechać na samo pole kempingowe (nie patrzyłem na dodatkowe atrakcje) zapłaciłbym 2+2+2 psy = 150zł za dzień.
Dziękuję, postoję gdzieś indziej.
ja wiem, wolny rynek, o który moi rodzice walczyli, no ale są jakieś standardy cenowe, które są mniej więcej wyznacznikiem ceny usługi.
dla porównania - w chorwacji, 20m od morza będę płacił 25euro ze wszystkim.

Właśnie widzę, że podnieśli ceny i to nie mało, dla nas wyszłoby 110 zł, ciekawe czy w końcu sanitariaty zrobili... Za 124 zł mam 2 doby pod Karpaczem na camp66, w dużo lepszych warunkach, także nas tam pewnie też nie zobaczą, a szkoda bo fajnie się zapowiadało

#21 jacekzoo

jacekzoo

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2916 postów
  • Telefon:Zawsze przy sobie :)
  • SkądJelcz Laskowice
  • Model:Hobby 495 UFe Excellent Easy 02' 1300DMC
  • Holownik:C4 Grand Picasso 2.0HDI 150KM, ''16r., DMC 2250 na haku 1700

Napisano 06 czerwiec 2017 - 19:01

Ja tam byłem z 3 tygodnie temu na dwie noce, za 2+2 wyszło 220zl, nie tanio ale ale 270 z paliwem dzieciaki miały 3 dni radochy, dla mnie warto. Co do sanitariatów, zaraz obok pola robią się, ala kuchnia jest, kibelki też, prysznic jeszcze zawalony pustakami. W jeden dzień kąpaliśmy się w cepie, ale mega niewygodnie, na drugi aga ok 21 poszła na dół obok recepcji pod prysznic, pocałowała klamke, pozamykane. Kąpanie w zimnej wodzie z kranika na polu.

Jak na wakacje ta cena za to co oferują powala, zwłaszcza że w okolicy nic nie ma, jedynie lasy na grzyby i rowery. Ale na wypad na weekend jak najbardziej, na pewno tam wróce, mam godzinke i jestem na miejscu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych