Skocz do zawartości

Daszek 3 spadowy...


Ir & Ed

Rekomendowane odpowiedzi

@PAWELWILLK  >  Za tyle ile śpi w budce   <= tak byłoby superrr...

 

Płaci się za wszystkie osoby:

śpiące w przedsionku, w namiocie, hamaku i pod gołym niebem = za tyle ile śpi na parceli

Na większych kempngavch nigdy miejsca nie brakuje ... min 1,5m od sąsiada (ppoż)

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

<  taki daszek to jest to...

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taki daszek to nie jest to .Pokazany daszek jest wykonany z plastiku i przy mocnym nagrzaniu powoduje efekt sauny . Ten daszek jest przeznaczony dla przyczep stojących stacjonarnie i służy głównie do ochrony przed deszczem .Jedyny plus stanowiska przedstawionego na zdjęciu to luka jaka istnieje miedzy dwoma przyczepami z przodu która spowoduje dopływ wiatru a co za tym idzie powietrza do stanowiska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz patent jak nie ma służby z wachlarzem to zawieszamy luzno i w ten sposób nawet minimalny powiew powoduje ruch i pięknie wygania rozgrzane powietrze i daje cień . :smirk:

post-4393-0-52694700-1431277061_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja kupiłem daszek COMO i jestem bardzo zadowolony przyczepę mam 4,5 m, a daszek kupiłem 7 m. Bez żadnego problemu zakładam go sam, zajmuje mi to maksymalnie 5 minut. Jeden bok i górę mam zawsze zasłonięte zależnie jak pada słońce czy deszcz szerokość dszka wynosi 2,4 m. POLECAM - kedrę wsuwamy w likszparę do twgo 3 słupki i odciągi i po robocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuzzub-> wszystko ok tylko niestety przy dużych opadach woda gromadzi się na dachu, naciąga się wszystko ,po czym w większych ilościach, spada centralnie na rozłożoną podłogę.

 

Korzystałem z como5 i como9 reimo   (na marginesie mogę tanio odstąpić ) tak więc to jest minus . Plusem oczywiście jest rzeczywiście szybkość montażu i demontażu,waga,funkcjonalność w czasie dni słonecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuzzub-> wszystko ok tylko niestety przy dużych opadach woda gromadzi się na dachu, naciąga się wszystko ,po czym w większych ilościach, spada centralnie na rozłożoną podłogę.

 

Korzystałem z como5 i como9 reimo   (na marginesie mogę tanio odstąpić ) tak więc to jest minus . Plusem oczywiście jest rzeczywiście szybkość montażu i demontażu,waga,funkcjonalność w czasie dni słonecznych.

za como 9 ile by trzeba zapłacić ja mam como 8 

kwestię gromadzenia się wody można wyregulować wysokością słupków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki daszek to nie jest to .Pokazany daszek jest wykonany z plastiku i przy mocnym nagrzaniu powoduje efekt sauny . Ten daszek jest przeznaczony dla przyczep stojących stacjonarnie i służy głównie do ochrony przed deszczem .

zauważ, że to jest zrobione z siatki zacieniającej - nie daje żadnej ochrony przed deszczem, przewiewa całkiem ładnie i cień jest rewelacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@marcin81  >  Mam identyczny ... dałem coś ok. 200Pln.   < nowy cena 1200 zł.

 

Szukam przedłużenia dachu przedsionka. (używany)

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Do przedsionka jak na obrazku, szukam używanego daszku.

attachicon.gifIMG_1932.resized.JPG < wymiar okrężny przedsionka L=910 cm

 attachicon.gifIMG_1922.resized.JPG < poszukiwany używany daszek, bez ścian bocznych

Szczegóły mocowania:

attachicon.gifIMG_1920.resized.JPGattachicon.gifIMG_1921.resized.JPGattachicon.gifIMG_1924.resized.JPG < środkowy słupek

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Ired. Jak daleko jesteś w poszukiwaniach daszku do swojego przedsionka. Mam podobny problem . Chcę kupić daszek do przedsionka STARCAMP (rozm. prawdopodobnie "12")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przedsionka jak na obrazku, szukam używanego daszku.

attachicon.gifIMG_1932.resized.JPG < wymiar okrężny przedsionka L=910 cm

 attachicon.gifIMG_1922.resized.JPG < poszukiwany używany daszek, bez ścian bocznych

Szczegóły mocowania:

attachicon.gifIMG_1920.resized.JPGattachicon.gifIMG_1921.resized.JPGattachicon.gifIMG_1924.resized.JPG < środkowy słupek

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sankrystian  >  Jak daleko jesteś w poszukiwaniach daszku do swojego przedsionka.

                            Mam podobny problem . Chcę kupić daszek do przedsionka...

 

Już kupiłem daszek firmycomo

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Jakie długości szukasz daszka ?

... a może L=350cm spełnia Twoje potrzeby, napisz na PW.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.