Skocz do zawartości

Zloty - i co dalej?


Cathay

Rekomendowane odpowiedzi

Tomku , tylko czy w czerwcu nie zyskamy dodatkowo wypoczywających , którzy są poza zlotem ?

Jak wiemy , różni ludzie przyjeżdżają na kempingi , a szczególnie w porze cieplejszej . Mam trochę obawy o różne sytuacje konfliktowe . W maju wielu z nich jeszcze siedzi w domu a we wrześniu już ich nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak w każdej dyskusji każda ze stron ma własny punkt widzenia i niekoniecznie musi on być zły bo zloty karawaningowe to spotkania ludzi z różnorodnymi charakterami ,upodobaniami i możliwościami-więc nie da się wszystkim "dogodzić".Co do terminu zlotu to za zmianą na czerwiec przemawiają argumenty:

1.możliwość dłuższego spotkania

2.prawdopodobieństwo lepszej pogody

natomiast przeciwko:

1.argumenty fingera oraz

2.to,że niektórzy już w czerwcu wyjeżdżają na wakacje

Myślę,że warto też zastanowić się nad opcją-jeśli zostajemy przy dwóch zlotach-by jeden z nich był tak jak pierwotnie zakładano,czyli za każdym razem w innym rejonie Polski, zaś drugi w centrum by uśrednić koszty i czas podróży .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że warto też zastanowić się nad opcją-jeśli zostajemy przy dwóch zlotach-by jeden z nich był tak jak pierwotnie zakładano,czyli za każdym razem w innym rejonie Polski, zaś drugi w centrum by uśrednić koszty i czas podróży .

Myślę, że Kielczanin dobrze gada...Frekwencja w bardziej centralnych punktach Polski naprawdę powalała na majówkach (Biały Brzeg, czy Przybrodzin), dla tego jeden z nich mógłby faktycznie odbywać się, może nie w stałym miejscu, ale w okręgu centralnej Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wniosę do tematu - wyrażę moje spostrzeżenia jako młodego.

Myślę, że podstawową kwestią, którą trzeba zmienić na zlotach to podejście ich uczestników! Może trzeba więcej luzu a nie szukanie afer i tematów do obrabiania komuś tyłka! 

Czas na zlotach to wolność, którą każdy pojmuje inaczej. Jedni chcą by zorganizować im wycieczki, drudzy siadają na rower, trzeci chcą posiedzieć i w ten sposób odpocząć, jeszcze inni wsiadają w auta i jadą zobaczyć to co chcą.

Sprawa muzyki - temat do kłótni. Wydaje mi się, że ognisko jest dobre, przy gitarach jeszcze lepsze. Następny wieczór może być potańcówka ale muzyka może być tylko jedna - disco z pola. Dlaczego, bo jest ona uniwersalna i nikogo tak nie wkurzy jak muzyka tematyczna np. techno czy heavy. Oczywiście trzeba zdawać sobie sprawę że i tak znajdą się tacy co im nie będzie pasować, co nie znaczy że musi tam iść. 

Prąd - chyba każdy kto jeździ wie, że czasami go brak i mały akumulator czy latarka zapewni światłość w domku. Większość też posiada Trumę do ogrzewania więc znowu wracamy do sprawy podstawowej czyli podejścia w nas samych i zrozumienia sytuacji.

Ciepła woda -  szanowne grono o czym tu dyskutować gdy na zlocie jeden Man wychodzi z pod prysznica z przepierką bielizny. Z naczyń można korzystać jednorazowych, przynajmniej w części co zmniejszy ilość wody ciepłej potrzebnej do ich mycia.

Elity forum - może i są ale ja nie odniosłem nigdy takiego wrażenia. Większość z nich poznałem na pierwszym zlocie i nie mogę powiedzieć nic złego. To że stają razem czy w kółku czy kwadracie ma dla mnie takie samo znaczenie jak zeszłoroczny śnieg.

O wspólnym gotowaniu chyba powiedziano wszystko.

Terminy zlotów - jak mi nie pasuje to nie jadę. Tomek może to dobry pomysł by choć raz na próbę zrobić zlot w terminie Bożego Ciała, później można dyskutować który z terminów jest lepszy.

Organizator - forum nie jest stowarzyszeniem jak tu już podkreślano. Dlatego zlot jest dobrowolnym udziałem w spotkaniu ludzi z którymi piszemy by porozmawiać twarzą w twarz. Rola organizatora została tu opisana szeroko a ja mam taką uwagę że faktycznie można rozwiesić kartki co gdzie i o której. W Przybrodzinie organizator wskazał mi miejsce gdzie będzie ognisko, gdzie będzie głośno i już wiedziałem gdzie chcę stać. Znalazł miejsce na zlot, ustalił ceny i czego chcieć więcej.

 

Pozdrawiam z przesłaniem - zacznijmy od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Jak se tak :klotnia: młody ,stary i do :jesc:   będziecie innym zaglądać ,to  :pad:  i :pupa:

Wystarczy przeczytać pierwszy post organizatora Zlotu ze zrozumieniem  i będzie :ok:  w razie nie jasnośći na zlocie do niego. :bzik:  :niewiem:

 

W trakcie organizacji  :) 

 

Trza dać sygnał od siebie, jak się wie, że coś jest blisko,wycieczka , rowerowa, busem autokarem itd . Zawsze warto  :piwko:   i  :calus:  

 

 

Pa :sleep:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Czytam ten cały wątek od początku do końca,jestem nowy ,nigdy na żadnym zlocie nie byłem 

Nosze sie z zamiarem ,a może inaczej nosiłem sie z zamiarem wyjazdu na taki zlot 

no ale jak tak poczytałem to chyba jednak zostane przy tym nosiłem sie ...

 

ps pozdrawiam wszystkich tych których spotkałem i spotkam na swej drodze :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, nie uprzedzaj się tak, wiesz przecież że ile ludzi tyle opini. Jednemu się podoba że jest ognisko a inny woli grilla. Naprawde nikt nikogo do niczego na zlocie nie zmuszał a atmosfera była wesoła i koleżeńska.  Ja byłem pierwszy raz i już czekam na następny.  Pojade na zakończenie sezonu 11 listopada jak wypali, wiec nie zastanawiaj się i sprubuj. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Czytam ten cały wątek od początku do końca,jestem nowy ,nigdy na żadnym zlocie nie byłem 

Nosze sie z zamiarem ,a może inaczej nosiłem sie z zamiarem wyjazdu na taki zlot 

no ale jak tak poczytałem to chyba jednak zostane przy tym nosiłem sie ...

 

ps pozdrawiam wszystkich tych których spotkałem i spotkam na swej drodze :skromny:

Dopóki na Zlot nie przyjedziesz nie zrozumiesz jak to smakuje i dalej zostaniesz z "nosiłem się"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki na Zlot nie przyjedziesz nie zrozumiesz jak to smakuje i dalej zostaniesz z "nosiłem się"

przeczytaj sobie wszystkie wpisy jakie są to raczej mnie zrozumiesz 

jak dla mnie atmosfera jaka sie tu stwarza mi nie odpowiada 

wygląda to tak jak by dwie czy trzy osoby były wypruwały sobie żyły żeby coś zorganizować 

a większośc i tak tych naj mniej robiących non stop coś krytykuje 

słabo :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andross jedź ze mną na zakończenie sezonu, propozycje są narazie dwie Kraków lub Toruń (do Krakowa miałbyś blisko) . Przeżyjemy następny zlot to sobie większą opinie wyrobimy :D , co ty na to?

http://karawanignowiec.eu/index.php?topic=1641.0

Edytowane przez danielt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemyśle 

nie wiem jak czasowo się wyrobie bo w sobotę jadę do willi nad Pilicą jak pogoda sie trochę ogarnie ,acz kol wiek do tego zlotu trochę czasu jeszcze jest

nie mówię nie raz to sie pewnie kopne 

z drugiej strony spędów nie lubię ,3 cepy to dla mnie tłok ehhhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może temat poruszyć szerzej, nie wiem jak się zakłada nowe wątki (ukłon w strone moderatorów). Chodzi o zrobienie listy chętnych na zlot w listopadzie i dołączenie do karawaningowca. Zauważyłem że wielu członków karawaningu.pl jest również członkami karawaningowca,eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.