Skocz do zawartości

Sithonia 2014


Pawel1o

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna uwaga co do greckich reduktorów , miałem taki z regulacją redukcji i biorąc na chłopski rozum skręciłem zawór prawie maksymalnie a następnie odpaliłem kuchenkę stojącą pod oliwką .Efekt płomień na około pięć metrów do góry mina mojej żony bezcenna . Dobrze że nie podłączyłem do przyczepy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ired na Twoje pytania co drogi lądowej do Grecji odpisze jutro . Statkiem F/B Forza firmy Anek Lines płynąłem z Wenecji do Igoumenitsy 26 godzin.Statki kilka lat temu pokonywały tą trasę w 19-20 godzin ale odkąd linie żeglugowe zaczęły oszczędzać na paliwie tyle to trwa . Statek był typu ro-ro głównie do przewozu ciężarówek ale oferował usługe kamping na pokładzie więc skorzystałem bo lubie spać w własnej przyczepie a nie w kabinie .Pełna oferta linii żeglugowych po morzu Sródziemnym na www.ferries.gr , z tym że bilet lepiej kupować u konkretnego armatora , ponieważ można uzyskać wszystkie oferowane zniżki . Jeżeli chcesz korzystać z oferty kamping na pokładzie musisz mieć adnotacje open deck lub camping on board . Widziałem kiedyś kolege z Polski który kupił bilet u pośrednika bez tej adnotacji a którego grecka obsługa statku odstawiła na bok i nie chciała zaokrętować , wreszcie go przyjęli na pokład z przyczepami ale złośliwie nie podłączyli przyczepy do prądu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek chyba jednak zapomniałeś  :hmm:   bo z moich wyliczeń za PB95 wychodzi 4,7zł a za ON 3,7zł wiec dobrze godają.

Lecz z jakością Macedońską też różnie to bywa. :)

Czy tak dużo się przepłaca?? Czy trzeba się stresować?? Na Shitoni to czyste lenistwo a nie stresik.

macedońska ropa ??? zwłaszcza do nowszych aut :hmm: - nie tankowałem to się nie wypowiadam ale Pb odczuwalnie lepsza od naszej jak chyba wszędzie w Europie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ired na Twoje pytania co drogi lądowej do Grecji odpisze jutro . Statkiem F/B Forza firmy Anek Lines płynąłem z Wenecji do Igoumenitsy 26 godzin.Statki kilka lat temu pokonywały tą trasę w 19-20 godzin ale odkąd linie żeglugowe zaczęły oszczędzać na paliwie tyle to trwa . Statek był typu ro-ro głównie do przewozu ciężarówek ale oferował usługe kamping na pokładzie więc skorzystałem bo lubie spać w własnej przyczepie a nie w kabinie .Pełna oferta linii żeglugowych po morzu Sródziemnym na www.ferries.gr , z tym że bilet lepiej kupować u konkretnego armatora , ponieważ można uzyskać wszystkie oferowane zniżki . Jeżeli chcesz korzystać z oferty kamping na pokładzie musisz mieć adnotacje open deck lub camping on board . Widziałem kiedyś kolege z Polski który kupił bilet u pośrednika bez tej adnotacji a którego grecka obsługa statku odstawiła na bok i nie chciała zaokrętować , wreszcie go przyjęli na pokład z przyczepami ale złośliwie nie podłączyli przyczepy do prądu .

@szwedki

Tylko niektórzy przewożnicy maja taką uslugę " OPEN DECK "

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.