Skocz do zawartości

Relacja z XVI Zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pięknie !!!! bawcie sie wszyscy dobrze !! udanego pobytu, zlotu i pogody ! aż mnie ścisnęło, że kolejne spotkanie przechodzi mi koło nosa :( i jeszcze ten telefon wczoraj od Was...dotarło do mnie, że kurde aż do wiosny sie nie zobaczymy...

Edytowane przez Th0rn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pozazdrościć. Fajne miejsce i takie puste .... (nie ma tłoku :-) )

Już nie mogę doczekać się aby dołączyć do grona...jestem dopiero świeżym  "przyczepkowiczem" :-) po 2 udanych wyjazdach....co kolejny to lepszy.Uczę się na swoich błędach, dzięki forum poznałem wiele ciekawych rozwiązań,porad i różnych informacji.

Bardzo podoba mi się, że społeczność jest tu bardzo życzliwa-traktuje się każdego jak "starego przyjaciela"

Do zobaczenia gdzieś w terenie.....

 

....już wiem, że karawaning zostanie moim hobby.....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś są, a przynajmniej były: Sława, Miłków. Mam nadzieję że znowu zawita forum ze zlotem w południowo-zachodniej części naszego kraju.

 

A może Sława na wiosnę?

 

Mogę się podjąć organizacji, tylko co na to inni i administracja? Mam również nadzieję że Ty czy inni mi w tym pomogą.

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej zabawy życzymy, szkoda że tym razem bez nas. Pozdrowienia dla wszystkich , a szczególnie Baby z jajami :] , Rysiaczka, Stopy i oczywiściie Lepciaka, wszytkich wymienić się nie da.

Szaraja i JacekSz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.