Skocz do zawartości

kupno przyczepki do 15 tys (bylo do 5 na poczatku)


scooti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:D hehehe po wielu dyskusjach wkoncu z zona stwierdzilismy ze dajac 5 tys kupie jakies badziewie dam 10-13 to kupie cos porzadnego co bedzie jezdzic i jezdzic a ja czesto za granice to nei bede hoteli brac tylko przyczepke. Wiec biedna kilometry odnotuje znaczne. :D:D

 

 

HEhehe :D

 

 

 

Juz zmienilem temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wrescie po wielu dyskusjach i zmianach planow jest ta jedyna :-] jesli dobrze pojdzie oczywiscie :lol: bueheh

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T532368

 

Jutro jade jestem umowiony na 9 rano na przeglad obejrzenie itd :-]

 

Mam nadzieje ze nie bede zalowac :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :lol: nom bepziecznego bezpiecznego :bukiet: bo korzystajac z wolnego dnia jedziemy w rejon zakopanego :-]

 

i w nocy powrot mam nadzieje ze wszystko uda sie

 

no i kurcze nei mam dodatkowych lusterek :-] jakos dam rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scooti, to juz calkiem inna :bukiet: ale calkiem przyjema :lol:

 

ps idz do motoryzacyjnego i kup pierwsze lepsze lusterka uniwersalne.. pozniej bedziesz szukal czegos innego, a te sie przydadza jako zapas.

Ja woze zawsze dwie pary lusterek, bo to nigdy nie wiadomo.. moga zakosic albo gdzies sie oberwie niechcaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poczekaj i zakup na allegro... a rade dasz bez problemu, przyczepa nie jest szeroka 2.15 chyba, to bedzie tylko z 7-8 cm wystawac po bokach.

 

I kurna piekarnik bedziesz mial hihi i super ogrzewanie na zimowe wyjazdy fiu, fiu ... to trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszlo :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle w Norauto

 

za lusterka (na allego sa po 60 zl kpl) chca 250 zl.

 

poczekam postoje :bukiet:

 

 

 

jak sie rozejrzysz dobrze po sklepach motoryzacyjnych to kupisz lusterka nawet za 30zl

 

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam :-]

 

Narescie po wczorajszych wypadach wawa -> kielce -> poznań -> wawa

 

Przyczepka Hobby 560.

 

Fotki beda pozniej w sobote bo bede jechal na dzialke troche ja umyc i wyczyscic wszystko w srodku.

 

Troche w ciemno doslownie kupilem poniewaz dojechalem o 18 juz bylo ciemno :lol: ale z latareczka pobiegalem ogladalem wszystkie narozniki sciany podlogi, spod przyczepy i wyglada bardzo ladnie. Nie smierdzi nic. Nie bylo mozliwosci przetestowania sprzetu. No ale krany sa nowe, tylko facet mowil ze nie wie czy ogrzewanie na gaz dziala bo on zawsze grzal wlasnym piecykiem bo nei mial zaufania do gazu. Nie wiem czy buja czy nie ale przyczepka kupiona za 10900 zl.

 

 

Samochod ( 3l diesel) jak na ta mase przyczepy dawal sobie rade wyprzedzanie Tirow na A2 nie stanowilo problemu :bukiet: Masa przyczepki wedlug Papierow 1300kg ale hmm DMC tez 1300 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.