Skocz do zawartości

Hobby 500


toa

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim tygodniu ktoś kupił przyczepę jaką planowałem zakupić (już prawie byłem w aucie). Trochę więc niezadowolony pojechałem wypoczywać na weekend w góry i okazało się, że wróciłem z przyczepą. Dzień wcześniej wieczorem pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży Hobby 500 dosłownie 20 km od miejsca w jakim spędzałem weekend :)

 

Pojechałem więc tam, zobaczyłem cepkę i po długich dyskusjach z żoną kupiłem.

Mój nabytek to Hobby 500 De luxe - 2006 rok produkcji. Celewałem co prawda w większe przyczepy tj około 540-560 cm ale ta układem i wyposażeniem spełnia moje oczekiwania.

 

Z dodatków ma:

- klimatyzację,

- mover,

- markizę,

- ciepłą wodę

 

Ogólnie przyczepa lekko zaniedbana przez poprzedniego właściciela, ma w środku trochę zarysowań i mankamentów ale mam nadzieję, że uda się ją dopracować.

post-7518-0-40116600-1407094198_thumb.jpg

post-7518-0-66561100-1407094227_thumb.jpg

post-7518-0-02948500-1407094334_thumb.jpg

Edytowane przez toa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz ją metrówką bo układ jak w mojej 530... gratuluję zakupu. Plusy za dodatki na pewno się przydadzą.

Dzięki za wskazówkę - faktycznie przyczepa okazała się dużo większa niż myślałem - pomiar do końca łóżka dał 530 cm a do okna prawie 560 cm.

 

Potwierdza to też internet:

 

Hobby De Luxe Easy 500 KMFe 2006 dimensions
  • The internal length of the caravan is 5.58 metres or 18.3024 feet
  • The external shipping length is 7.09 meters or 23.2552 feet

Czyli jednak kupiłem przyczepę w wielkości zgodnie z założeniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam wszystkich tych, którzy jakieś hobby mają.

 

W majówkę sprowadziłem z Holandii moją pierwszą cepkę - Hobby Excellent 500 KMFE z 2007r. Dodatkowo przez 3 tygodnie wygrzewałem każdą wilgoć, jaka w niej mogła być na Chorwacji, tak więc chyba mogę prosić o dopisanie mnie do tego zacnego klubu.

 

- - - BARDZO PROSZĘ - - -

 

 

BTW. toa ma podobną, jak nie taką samą budkę jak ja (tylko z lepszym wyposażeniem) tak więc zauważyłem, że występuje na dwóch pozycjach - 15 i 124

Edytowane przez lbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tych, którzy jakieś hobby mają.

 

W majówkę sprowadziłem z Holandii moją pierwszą cepkę - Hobby Excellent 500 KMFE z 2007r. Dodatkowo przez 3 tygodnie wygrzewałem każdą wilgoć, jaka w niej mogła być na Chorwacji, tak więc chyba mogę prosić o dopisanie mnie do tego zacnego klubu.

 

- - - BARDZO PROSZĘ - - -

 

 

 

BTW. toa ma podobną, jak nie taką samą budkę jak ja (tylko z lepszym wyposażeniem) tak więc zauważyłem, że występuje na dwóch pozycjach - 15 i 124

 

Że do Chorwacji na wczasy to wiedziałem, ale że jeżdzi sie tam budki suszyć?   :lol:

Edytowane przez zigi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.