Skocz do zawartości

Gdzie nie jechać na wakacje !!!


gogo102

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory na ich cenniku w necie jest wzmianka, że ceny orientacyjne i mogą się zmienić.

Takiego czegoś jeszcze nie widziałem.

Poczytałem troszkę opinii o tym polu. No i nie są pozytywne. Nawet osobno płatne

zagotowanie wody na herbatę. Cytat z opinii w necie o tym polu:

zagrzanie wody na kawę / herbatę również na czas (50 gr = 3 min, 1 zł = 6 min, itd) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w Polsce. Tu ludzie nigdy się nie nauczą, że zaufanie i zadowolenie klienta przynosi większy zysk w dłuższej perspektywie niż próba oskubania go w jednej chwili.

 

Wysłano z Tapatalk. Przepraszam za literówki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cenniku jest gwiazdka a przynajmniej była że ceny mogą ulec zmianie bez podania przyczyny :)) poza tym w cenniku na stronie nie ma mowy o opłacie klimatycznej.

Nie ma czegoś takiego jak zmiana ceny. Cena w cenniku się zmienić nie może. Opłata klimatyczna to coś zupełnie innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać ludzie są głupi i naiwni że jeżdżą na takie pole. Gdyby na mnie trafiło że przy rozliczaniu liczy prąd od osoby to uśmiecham się i ładnie oznajmiam że teraz to mnie może cmoknąć gdzieś. Ani złotówki bym nie dał. A opłata klimatyczna proszę o świstek z urzędu gminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam pola nr179 w krynicy morskiej. Właściciel (dzierżawca) jakiś oszołom. Drogo, syf w sanitariatach, za mało ich na tak wielkie pole bo raptem 3 męskie prysznice, jest miejsce do skrobania ryb ale lepiej tego tam nie robić bo Pan Oszołom nie będzie zadowolony, wszystko na zetony, złotówki itp. A nie daj bóg poprosic o paragon, to wam podatek doliczy cwaniak. Na pewno wielkim plusem jest szum morza który slychać z pola, ale to chyba jedyny plus. Do tego upycha ludzi z przyczepami na styk. Jestem bardzo niezadowolony. Opłata klimatyczna w krynicy to oficjalnie 2zł. On liczy 3, a jak rozliczalem sie na koniec pobytu, oznajmił, że prąd do przyczepy będzie liczył od osoby!!!! Bo ma za duże rachunki za prąd. Do tego kategoryczny zakaz czajników elektrycznych, farelek. Potrafi sprawdzać czy aby w przedsionku nie grzejecie:P masakra jakaś. Oby mu to zabrali i niech w koncu to pole trafi w ręce kogoś kto normalnie to poprowadzi.. NIE POLECAM

potwierdzam chociaż 30 lat tam bywałem to póki on będzie dzierżawca to nie bedziemy u Niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Przyznam szczerze, że co kilka lat jeżdżę na ten camping, dzierżawca zawsze ten sam, i nie mam żadnych negatywnych odczuć.
Fakt, że z prysznica i ciepłej wody korzystam w przyczepie, wodę gotuję sobie na gazie też swoim u siebie.

Wodę nalewamy z jego ujęcia, jest miejsce do zlewania nieczystości/WC ale tu rzeczywiście bez polotu zrobione.

Ubikację już wykorzystuję i tragedii nie ma, choć szału tez nie.

Prąd płacimy od przyczepy, nie od człowieka i nigdy nas na nic nie próbował naciągnąć.

Ani złotówki, a wręcz zawsze dostajemy rabat za pobyt nawet jeżeli camping jest pełny i musi odmawiac nowo przybyłym.

 

Zaskoczony jestem Waszymi opiniami, choć rzeczywiście już nie raz sie natknąłem na takie w internecie.

 

Może mam szczęście i trafiam zawsze na dobry dzień gospodarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że co kilka lat jeżdżę na ten camping, dzierżawca zawsze ten sam, i nie mam żadnych negatywnych odczuć.

Fakt, że z prysznica i ciepłej wody korzystam w przyczepie, wodę gotuję sobie na gazie też swoim u siebie.

Wodę nalewamy z jego ujęcia, jest miejsce do zlewania nieczystości/WC ale tu rzeczywiście bez polotu zrobione.

Ubikację już wykorzystuję i tragedii nie ma, choć szału tez nie.

Prąd płacimy od przyczepy, nie od człowieka i nigdy nas na nic nie próbował naciągnąć.

Ani złotówki, a wręcz zawsze dostajemy rabat za pobyt nawet jeżeli camping jest pełny i musi odmawiac nowo przybyłym.

 

Zaskoczony jestem Waszymi opiniami, choć rzeczywiście już nie raz sie natknąłem na takie w internecie.

 

Może mam szczęście i trafiam zawsze na dobry dzień gospodarza?

To dobrze, bo jakby wsztstkich tak traktowal jak stałych bywalców Jego pola, to by musiał zwinąć interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skrajne opinie ma to miejsce. Jakieś konkrety? Nigdy tam jeszcze nie dotarłem ale położenie kusi.

Napisz nam coś konkretnego dlaczego NIE .

Byłem tam i miejsce jest dla mnie OK

Dla mnie też Bryzgiel jest OK - byłem w zeszłym roku. Spokój i porządek a do tego piękne położenie.

post-9597-0-73766300-1499699888_thumb.jpgpost-9597-0-64075000-1499699951_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.