Skocz do zawartości

Gdzie nie jechać na wakacje !!!


gogo102

Rekomendowane odpowiedzi

Dołożę coś z naszego podlaskiego podwórka - Uroczysko Sumowo w Bakałarzewie. Tam nigdy nie wiesz ile zapłacisz. Cennik chyba ustawiany według humoru gospodyni.

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temat po podpowiedzi z innego wątku.

Chodzi generalnie o kempingi w których właściciele są nastawieni tylko na kasę, gdzie jest "segregacja" na lepszych bądź gorszych klientów,gdzie olewają gości i ich uwagi licząc na to ,że Polak tak ma i musi ponarzekać.

Pamiętajcie ,że ( tak jak przy zakupie przyczepy ) to my ,goście , zostawiamy pieniądze i możemy a nawet mamy prawo wymagać.

Prawo własności w tym przypadku nie zwalnia od braku kultury.

Tyle !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Piszmy o konkretnych miejscach. Wiadomo, zdania mogą się różnić bo może w zeszłym roku był inny właściciel na danym kempingu i było inaczej. Ale zoabzcie zaprzyjaźnione forum niewiadówek, tak jesr fajny dział - drugi raz nie pojadę. Bardzo przydatne informacje.

 

Ja pisałem powyżej o kempingu na którym byłem tydzień temu i więcej tam nie pojadę z przyczyn które opisałem też w innym temacie. Ale dobrze jest znać zdanie innych o różnych kempingach.

 

Gogo - dobry temat. Ale wię że niezbyt dobrze trafiłiście... trzeba będzie to omówić przy winku z waszychfajnych kielichów :)... za tydzień gdzieś nad jeziorko może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan-nad jeziorko Tak , tam gdzie zwykle ( piątek lub sobota )

Odradzam forumowiczom kemping "Patelnia" w Przewięzi koło Augustowa.

Muzyka z każdego samochodu + imprezki = nieprzespane noce i dnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czy zna ktoś cennik na kempingu "Baltic"? Ich strona nie aktualna a na FB cennika nie ma.

Witam, choć to nie miejsce na taką informację to masz kolego i tu akurat mogę bardzo polecić to miejsce !!

 

http://camping.kolobrzeg.pl/polski/index6.htm

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie polecam pola nr179 w krynicy morskiej. Właściciel (dzierżawca) jakiś oszołom. Drogo, syf w sanitariatach, za mało ich na tak wielkie pole bo raptem 3 męskie prysznice, jest miejsce do skrobania ryb ale lepiej tego tam nie robić bo Pan Oszołom nie będzie zadowolony, wszystko na zetony, złotówki itp. A nie daj bóg poprosic o paragon, to wam podatek doliczy cwaniak. Na pewno wielkim plusem jest szum morza który slychać z pola, ale to chyba jedyny plus. Do tego upycha ludzi z przyczepami na styk. Jestem bardzo niezadowolony. Opłata klimatyczna w krynicy to oficjalnie 2zł. On liczy 3, a jak rozliczalem sie na koniec pobytu, oznajmił, że prąd do przyczepy będzie liczył od osoby!!!! Bo ma za duże rachunki za prąd. Do tego kategoryczny zakaz czajników elektrycznych, farelek. Potrafi sprawdzać czy aby w przedsionku nie grzejecie:P masakra jakaś. Oby mu to zabrali i niech w koncu to pole trafi w ręce kogoś kto normalnie to poprowadzi.. NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło wyjechać, płacąć tyle ile było w cenniku. Wezwać Policję o brak paragonu i doliczanie podatku. Już Pan by się żegnał z biznesem po wizycie PG oraz skarbówki :).

Nie mniej bardzo cenna innformacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.