Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Port

Witam Forumowiczów. W dniach 5 - 17 sierpnia wybieramy się  :drive:  na kemping raczej do Skorzęcina ( w rezerwie jest Przybrodzin). Czy ktoś ma podobne plany :hmm: , żeby wspólnie się spotkać na słoneczku  B)   (o ile pogoda dopisze w tych dniach i w tamtych rejonach), przy piwku (piwkach)  :pub:  i wspólnie pogaworzyć. :smirk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sneer

znam dobrze te miejsca i zastanawiam się co taki dziadek będzie robił w Skorzęcinie :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spablo1

raczej do Skorzęcina ( w rezerwie jest Przybrodzin).

Poszukaj na forum informacji o tych kempingach. Po lekturze raczej zmienisz kolejność.

Chyba, że lubisz tłumy młodzieży :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

Można na weekend być w Przybrodzinie, a w tygodniu przycumować w Skorzęcinie. Tym bardziej, że planujemy kilka wypadów całodziennych na zwiedzanie, to będzie można to jakoś chyba ogarnąć. Nie byłem ani na jednym, ani na drugim, więc jak pojadę tu i tu to będzie można któryś wybrać. Dobrze kumam, czy jestem w błędzie ?

znam dobrze te miejsca i zastanawiam się co taki dziadek będzie robił w Skorzęcinie :]

Zgadnij !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DOMINO7

Osobiście odradzam Skorzęcin. Wiem za to z pewnego źródła, że w Przybrodzinie 14-17 będzie kilka forumowych załóg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

Do Skorzęcina to licz się że możesz stać w kolejce do wjazdu :]  i tak co dzień po zwiedzaniu toi mało fajne ;)

W Przybrodzinie to musisz polować by nie trafić na "karawaningowców i ich repertuar" :D  Jak tam jesteśmy to jest głośna muza, rzeki wódy, body shoty, gołe tańce na stołach, rozruby i takie tam atrakcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

Osobiście odradzam Skorzęcin. Wiem za to z pewnego źródła, że w Przybrodzinie 14-17 będzie kilka forumowych załóg.

Dzięki za info, może się ktoś odezwie.

P.S. Widzę,że ten Skorzęcin to bardzo gorący temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DOMINO7

Nikt się nie odezwie. Ci co mają tam być, już o tym wiedzą.

Tak więc, do zobaczenia w Przybrodzinie. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

Skorzęcin jest super :]  ale tam jeździmy bez rodziny i żony ... po co wozić drewno do lasu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
terrino

Ja się piszę na te "body shoty" :)

Edytowane przez terrino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

Po recenzjach Kolegów to w planach mam zamiar najpierw z załogą zawitać do Przybrodzina, ewentualnie w tygodniu solówką jadąc w okolice na zwiady podjechać do Skorzęcina i oblukać tą "gorącą" miejscówkę. Dzięki Wszystkim za rzetelne info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
strus251

:), troszkę jak pisał kolega.

Ja ze swoich źródeł wiem, że od piątku będzie kilka załóg "u Sikory" tak do 17.08. W sumie to wszystko w okolicy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacenty651

Witam. w Przybrodzinie byłem z rodziną w zeszłym roku dwa razy w wakacje .Teraz wybieramy się na sierpniowy wekend tj.15-17 .Oby była pogoda. POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

Witam. w Przybrodzinie byłem z rodziną w zeszłym roku dwa razy w wakacje .Teraz wybieramy się na sierpniowy wekend tj.15-17 .Oby była pogoda. POZDRAWIAM

Pogoda ma być ładna oprócz piątku, ale jeszcze tydzień to się na pewno wyklaruje (nadzieja to ponoć matka głupich :hehe: ). Do zobaczenia w Przybrodzinie.

Edytowane przez Port

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Roobertino

uuuu to będzie się działo......po cichutku, po cichutku...skrzynka Fortunki ... :miga:  szkoda że tak daleko mam, a może i dobrze ? :ee:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi