Skocz do zawartości

Port

Rekomendowane odpowiedzi

Przywiozłem dzieciaka swojego do dziadków, poki co podoba mi się.

Nie zdarzyliśmy zamontować wiatraczków na lodówkę, ale w środku po zdjęciu kratek 5st to jest w porzo.

Jest gorąco

post-28145-0-12775900-1501763863_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po recenzjach Kolegów to w planach mam zamiar najpierw z załogą zawitać do Przybrodzina, ewentualnie w tygodniu solówką jadąc w okolice na zwiady podjechać do Skorzęcina i oblukać tą "gorącą" miejscówkę. Dzięki Wszystkim za rzetelne info.

To co dzieje się w tygodniu jest niczym w porównaniu do weekendu :) od 15ej w piątek zaczynają sie zjeżdzać tłumy ludzi , głównie młodzież, która rozbija namioty gdzie popadnie - 3 lata temu rozbili mi się praktycznie w przedsionku :P.. jednakże woda super, plaża też więc warto podjechac i sprawdzić samemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dzieje się w tygodniu jest niczym w porównaniu do weekendu :) od 15ej w piątek zaczynają sie zjeżdzać tłumy ludzi , głównie młodzież, która rozbija namioty gdzie popadnie - 3 lata temu rozbili mi się praktycznie w przedsionku :P.. jednakże woda super, plaża też więc warto podjechac i sprawdzić samemu :)

 

Gdzie takie tłumy w Przybrodziniu czy Skorzęcin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejsze nawałnicy troche nam tu szkód na polu wyrządziło.

Przygotowujemy się na dzisiejszą burze.post-28145-0-97272400-1502368521_thumb.jpg

Poziom wody w przedsionku

post-28145-0-08422600-1502368555_thumb.jpg

Żonę trochę tez prąd smyrnął.

Po przyjeździe trzeba sie dużo doposażyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka razy w Przybrodzinie i jeżeli bym miał komuś polecić to tylko w tygodniu, niestety ale bardzo często zjeżdża się młodzież z namiotami w weekend i ich repertuar musicie zaakceptować, choć ostatniego razu właściciele nie pozwolili na dłuższe dyktowanie warunków jak jedna noc gdyż kolejnej już była Policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy od poniedziałku i odpukać cisza jak makiem zasiał.

Od wczoraj kemping zaczął święć pustkami.

Do piątku bo w sobotę regaty :)

Edytowane przez wilk435 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejsze nawałnicy troche nam tu szkód na polu wyrządziło.

Przygotowujemy się na dzisiejszą burze. WP_20170810_10_22_59_Pro.jpg

Poziom wody w przedsionku

WP_20170810_09_34_50_Pro.jpg

Żonę trochę tez prąd smyrnął.

Po przyjeździe trzeba sie dużo doposażyć

Właśnie miałem się pytać jak przeżyliście ten kataklizm. Koniec świata drogi w ogóle nie przejezdne miałem dojechać dziś ale niestety nawet nie próbuje wyjechać z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy zjechaliśmy bo mnie do pracy ściągnęli. Udało mi się spakować i wyruszyć po 21.

Od Przybrodzina do Słupcy to normalnie kataklizm. Jechałem 20km/h bo drogi nie widziałem.

Współczuje tym na polu bo tylu namiociarzy dobiło wczoraj.

Ja z wyjazdu zadowolony.

Od 3lat trafiłem na pogodę, dzieci zadowolone, opalone...

Fajnie na Przybrodzinie, polecam

 

Mam zastrzeżenia do plaży, mogli nawieźć normalnego piasku, a nie jakiegoś zwiru.

Prysznice tez irytowały, płacisz za zeton 5zl/5min a ciepla woda leci po prawie 2minutach w damskich i po minucie w męskich.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.