Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jacek00

Hmm jak nie isntnieje to jakim cudem na google mapsach są jakieś aktualne fotki, z maja, czerwca i lipca tego roku? Także opinie są dodawane. Jest nawet jakaś sprzed tygodnia.

Zresztą chyba może każdy zadzwonić i zapytać:

Kontakt: Sołtys – Wiesław Głowa 608 177 918

no i co z tym kempingiem. Jest czy go nie ma  bo miałem zamiar tam wyskoczyć na 4- 5 sierpnia

Zadzwoń sobie do nich. Nr masz powyżej.

Edytowane przez jacek00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BJoe

Dzwoniłem.

Rozmawiałem.

Czynne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kvasir

Jakieś 2 tygodnie temu dostałem informację że w sulejowie całkowity zakaz kompieli bo się jakieś paskudztwo w wodzie pojawiło. Ktoś ma jakieś informacje bardziej aktualne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BJoe

Byłem.

Działa.

Woda w  zalewie i zatokach OK.

Pogoda dopisała.

Generalnie miejsce mi znane ze wcześniejszych wizyt ale pod kątem żeglarsko wędkarskim.

Teraz zaparkowałem tam przyczepkę.

Miejsce generalnie fajne i w miarę spokojne.Oprócz sobotniego wieczoru i nocy. Bo w sobotę w barze odbywa się dyskoteka i z głośników leje się bardzo głośna muzyka discopolo. Na szczęście my w sobotę wracaliśmy więc prawie uniknąłem wątpliwej przyjemności przebywania tam w trakcie uszczęśliwiania mnie na siłę taką muzyką.

Jeżeli chodzi o sanitariaty to PRL to pikuś. W kiblu smród taki że przy zamkniętych drzwiach bez maski gazowej tych perfum się nie da wytrzymać. Ratunkiem było pozostawienie niedomkniętych drzwi bo inaczej mogłoby zakończyć się zgonem.

Generalnie kemping z tego co wiem to działa trochę na wariackich papierach.

Za pobyt jedną noc zapłaciłem 50zł. I nie dajcie się cwaniakowi przy wjeździe skasować na 10zł za wjazd samochodem do przyczepy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aga7403

Ło matko... 3 lata temu brał tam 30 pln za dobę, co było dla mnie już przegięciem, a wtedy nie było jeszcze nowych "toalet"... Jak dla mnie teraz to już cena z kosmosu za te warunki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Ło matko... 3 lata temu brał tam 30 pln za dobę, co było dla mnie już przegięciem, a wtedy nie było jeszcze nowych "toalet"... Jak dla mnie teraz to już cena z kosmosu za te warunki...

Ale teraz masz "perfumowane" kible. A to nie są tanie rzeczy i to musi kosztować ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aga7403

Jacek - masz rację, wszędzie należy znaleźć pozytywy, dwie dychy więcej za takie atrakcje to i tak mało :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Port

Byłem tam też w sobotę solówką, nic się z grubsza nie zmieniło, tylko:

- plaża powiększona w kierunku zalewu (o to poszło zamknięcie pola na kilka tygodni) nowy teren bez mediów (woda,prąd)

- powiększona marina

- zmiana właściciela

- opłata za parking przy barze (przed wjazdem na camping) 7,- zł / dobę.

- w sobotę obłożenie przyczepami spore, namiotów mało.

i to tyle z dwugodzinnej wizyty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi