Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnoście Zaton'u. Jak wygląda tam sprawa z WI-FI? Jest ono płatne? Jak tak to ile? I tak ogólnie jakie są wasze wrażenia po pobycie tam. ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zatonie Wi-fi jest darmowe ale jest ograniczenie czasowe, nie pamiętam ale chyba dwie godziny dziennie. Możesz zalogować się na hasło tylko na jednym urządzeniu w danym czasie, tzn. nie możesz na kilku urządzeniach jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam powyższe

 

zaton to bardzo wypasiony kemping nie znam cen z przyczepami ale domki 3 *** we wrześniu to cena jakoś była 35 E od osoby

wszystkie cena mają na www.  

dość długo płytka woda, fajny basen, toalet OK, kosmiczne mają domku 2 poziomowe  

z przyczepą polecam tuż obok Nin - ninska laguna w zeszłym roku w sezonie  koszt około 30 Euro ( 2+2 przyczepa, przedsionek, auto, prąd )

jest też tańszy tuż wczesniej ninska laguna II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaton jest fajny, w tym roku trafiliśmy tam po raz drugi (chyba na 3 dni). Wi-fi jest w cenie, nie działa idealnie ale czasem da się coś tam sprawdzić. Dla mnie camping godny polecenia, cena wysoka ale patrząc na wyposażenie - przynajmniej wiem za co płacę (basen, place zabaw, duże parcele, atrakcje na plaży i w wodzie dla dzieci itd).. Dużo ciekawiej niż na drugim tak drogim campie w Cro - Oaza Mira.

 

na Zatonie zawsze powinno być miejsce co jest dużą zaletą. natomiast największą wadą dla nas była dyskoteka przy plaży, która baaaardzo głośno dokuczała dokładnie do 24... każdego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdajesz sobie sprawę, że okolica mało "chorwacka" ?? Płasko, błotniście, mułowato itp ??? Nie mówię po to, by Cię zniechęcić ale upewnić się, że wiesz gdzie jedziesz :) Plaża sztuczna, piaskowa. Fajna infrastruktura dla dzieci. Fajne baseny :) Plaża dostępna dla wszystkich za opłatą. Tzn. nie jest tylko kempingowa. Kemping fajnie zacieniony ale jak zapłacisz za wejście na plaże to możesz łazić po kempingu ile chcesz :look:   Byliśmy kilka lat temu w Zatonie na kwaterze, (budy nie były wtedy nawet w planach) więc mamy temat opanowany :) spacerowaliśmy tam z wózeczkami, jak dzieciaki miały spać :) M.in. dzięki tym spacerom zaraziliśmy sie karawaningiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaton jest fajny, w tym roku trafiliśmy tam po raz drugi (chyba na 3 dni). Wi-fi jest w cenie, nie działa idealnie ale czasem da się coś tam sprawdzić. Dla mnie camping godny polecenia, cena wysoka ale patrząc na wyposażenie - przynajmniej wiem za co płacę (basen, place zabaw, duże parcele, atrakcje na plaży i w wodzie dla dzieci itd).. Dużo ciekawiej niż na drugim tak drogim campie w Cro - Oaza Mira.

 

 

 

 największą wadą dla nas była dyskoteka przy plaży, która baaaardzo głośno dokuczała dokładnie do 24... każdego dnia.

Zaton- liczba miejsc 3030

Oaza Mira- liczba miejsc 202

 

Wybralam Oaze Mire, bo dla mie urlop w tloku to nie wypoczynek.

Ale nie kazdy musi lubic to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaton- liczba miejsc 3030

Oaza Mira- liczba miejsc 202

 

Wybralam Oaze Mire, bo dla mie urlop w tloku to nie wypoczynek.

Ale nie kazdy musi lubic to samo.

Wiadomo, że każdy lubi co innego, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Też lubię urlop bez tłoku.

 

Zaton - liczba miejsc 3030 z czego jakieś 2000 - 2500 miejsc wolnych na dzień 01.07.2014, w basenach luz, w morzu pełen luz, generalnie super.

 

Oaza Mira - liczba miejsc 202 z czego jakieś 20 miejsc wolnych, po 2 stronie wzniesienia, daleko od kawałka ładnej zatoczki i basenu.  Camping sprawiał wrażenie przepełnionego w czerwcu, a cena 67E za to co proponował - powalała. Połowę taniej staliśmy kilka kilometrów dalej na Kozaricy w Pakostanie, gdzie był luz owszem bez takiej zatoczki i basenu ale było bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 % zgody !!! Molochy odpadają  :nono:  A Zaton do kameralnych nie należy......  :oslabiony:

 

dalej nie mogę się zgodzić :). Nie robiłem fotek, ale podczas wycieczki rowerowej na zatonie objechaliśmy całość - na samym końcu przy płocie stała sobie rodzinka, mieli super rozbite obozowisko, a do najbliższych sąsiadów na oko powyżej 300m. Mało który camping daje takie możliwości. Kameralnie nie jest w 1 linii od morza - ale wcale źle nam tam nie było, bo spacerowicze chodzą przy plaży chodnikiem a nie przy parcelach - jakieś 80m odstępu.  Byliśmy też na molochu Park Umag - też się dało ustawić min 100m od innych a może i dalej.  Ja tam jadąc na camping nie jadę czuć się jak w dziczy, tylko czasem mogę na ludzi popatrzeć.

 

nie zgodzę się też z mułowatą plażą czy też błotem. Owszem Ninska Laguna  i cała okolica w tym również Zaton - są piaszczyste, niby to nawet zdrowe jest. Na samym campingu plaża jest piaszczysta z domieszką kamieni - normalnie się tam zamki buduje, a w wodzie jest już sam piasek - dokładnie taki jak na dnie bałtyku, ani kamieni, ani jeżowców, a nasz 4 latek wchodził do wody i 100m od brzegu. 

 

nie mam zamiaru chwalić i reklamować Zatonu bo sam to dobrze robi, ale da się tam na 3-5 a może i 7 dni jechać i fajnie pobawić. Dla nas był to ostatni - dokładnie 9 camping na 24 dniowych wczasach. Pierwszy z piaskiem, dziecko było przeszczęśliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaton- liczba miejsc 3030

Oaza Mira- liczba miejsc 202

 

Wybralam Oaze Mire, bo dla mie urlop w tloku to nie wypoczynek.

Ale nie kazdy musi lubic to samo.

Zaton to miasto campingowe, wbrew pozorom nie ma tam tłoku chyba, że ktoś wybierze się na spacer do "centrum". Miejsce polecane najbardziej dla rodzin z małymi dziećmi.

Parcele są ogromne, można stanąć w zupełnie nieuczęszczanych częściach z daleka od centrum. Nigdy nie czekałem w kolejce do prysznica, fajnie to rozplanowali. Przy każdych toaletach są place zabaw, żeby dziecko się nie nudziło jak tato robi siusiu ;) Warto wpaść na kilka nocy i samemu ocenić.

Boki plaży są fajne, dla małych dzieci. Nie ma tam tłoku. Plaża bardzo szeroka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się Zaton bardzo podobał. Nie zapomnę niesamowitego piniowego zapachu, który poczuliśmy wysiadając z samochodu. Dużo miejsca, dobre rozplanowanie, wszędzie atrakcje dla dzieciaków, czysto i schludnie. Plaża jest akurat najsłabszym ogniwem, ale tragedii nie ma. Tak jak mówi Witus, trzeba pojechać i samemu ocenić. W moim odczuciu to jeden z fajniejszych kempingów, które odwiedziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Odgrzebałem trochę temat, ale może ktoś się orientuje czy na Zaton Holiday Resort jak pojadę 06.06.2022 r. to bez rezerwacji jest szansa na wolne parcele?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lolejko napisał:

Odgrzebałem trochę temat, ale może ktoś się orientuje czy na Zaton Holiday Resort jak pojadę 06.06.2022 r. to bez rezerwacji jest szansa na wolne parcele?

 

My kiedyś wbijaliśmy się na tydzień chyba 26 maja i wcale lekko nie było. 

Wszystko zależy też od ilości dni i czy jesteś gotów zmienić parcelę w połowie pobytu.

Możesz też wybrać część nieparcelowaną i wtedy będzie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, filipert napisał:

My kiedyś wbijaliśmy się na tydzień chyba 26 maja i wcale lekko nie było. 

Wszystko zależy też od ilości dni i czy jesteś gotów zmienić parcelę w połowie pobytu.

Możesz też wybrać część nieparcelowaną i wtedy będzie bez problemu.

Dostałem ofertę z Zatonu na Parcele 240Euro +45 Euro za rezerwację. Czy ta rezerwacja jest dodatkowa kwotą za rezerwację i nie wlicza się jej w cenę noclegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.