Skocz do zawartości

Zaproszenie na XXX Zlot Camper Teamu - Radawa 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie, dopóki się nie odezwałeś, dyskusja prowadzona była w kulturalny sposób, aż tu nagle jakieś ostre przyprawianie. Walduś (ko) wyhamuj trochę.

Męczycie mnie tymi wpisami ,i tyle mam do powiedzenia i nie będę gdybał

Cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, wszystkich. Byłem w Radawie kilka razy z przyczepką. Lubie to miejsce bo ma swój urok. Faktem jest, że nocami młodzież rozrabiała czasami ale od tego roku ośrodek ma ochronę 24 h/dobę, i prawdopodobnie radzą sobie. Sam ośrodek jest fajny i myślę, że fajnie będzie spędzić tam zlocik. Co do sanitariatów bywałem na kempingach gdzie było gorzej i jakoś dawało się radę. Myślę, że nie potrzebna jest tak duża trochę przesadzona krytyka.

Santa bardzo chętnie zaglądnę na zlot, proszę o wpisanie mnie na listę 2 osoby dorosłe (chyba, że nie znajdę opieki dla dzieci to będzie jeszcze 2 dzieci).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich. Byłem w Radawie kilka razy z przyczepką. Lubie to miejsce bo ma swój urok. Faktem jest, że nocami młodzież rozrabiała czasami ale od tego roku ośrodek ma ochronę 24 h/dobę, i prawdopodobnie radzą sobie. Sam ośrodek jest fajny i myślę, że fajnie będzie spędzić tam zlocik. Co do sanitariatów bywałem na kempingach gdzie było gorzej i jakoś dawało się radę. Myślę, że nie potrzebna jest tak duża trochę przesadzona krytyka.

Santa bardzo chętnie zaglądnę na zlot, proszę o wpisanie mnie na listę 2 osoby dorosłe (chyba, że nie znajdę opieki dla dzieci to będzie jeszcze 2 dzieci).

 

Pozdrawiam

Cieszę się bardzo z chęci udziału w naszym zlocie Ziomali z Przemyśla. Dopisałam Was do listy na Campertemie i czekam na spotkanie i integrację :]

 

Wszystkim Panom czytającymi i zaangażowanym w tworzenie tego tematu bardzo dziękuję ! :rolleyes:

 

Ani przez chwilę nie zwątpiłam, że tylko dobre intencje kierują piszącymi :]  Dzięki Wam temat żyje, wzbudza zainteresowanie i wyzwala emocje.

 

A trzy załogi, które zainteresowały się zlotem i zdeklarowały swój udział, to dla nas radość i sukces organizacyjny. Oczywiście mamy nadzieję, że to dopiero początek... i serdecznie zapraszamy :rolleyes:

 

 

... sam oczywiście od czasu do czasu na jakiś zlocik się zjawiam, ale bez specjalnej napinki (jak mi po drodze to jadę:skromny: taki jest z naszej rodzinki, typ samotniczy)...

JINX_Sanok - chciałabym, żeby tym razem było Ci "po drodze". Mam nadzieję, że na moją prośbę zechcesz jeszcze raz przemyśleć sprawę swojego udziału w zlocie... Jeśli podróżnik z Sanoka nie przyjedzie na zot do Radawy, to będzie to moją osobistą porażką :hmm::]  

"Typ samotniczny" jest zawsze interesujący - ma bogate "wnętrze" :]

 

 

Niedługo kolejna dawka informacji przedzotowych a dla podtrzymania dobrego klimatu, który wytworzył się w temacie, zostawiam ciepły, spokojny nastrój  - ze szczególną dydykacją dla eda :gitara:

 

 

Przesyłam pozdrowienia - Santa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i wklejam umieszczony przez organizatora na forum Camper Team PROGRAM XXX ZLOTU W RADAWIE


1 dzień - piątek 5.09.2014

-przyjazd załóg, parkowanie zgodnie ze wskazaniem organizatora

-przyjmowanie w biurze zlotu zgłoszeń na zaplanowane na sobotę wycieczki

1.autokarowe do Przemyśla i do Krasiczyna lub do Jarosławia

2.rowerowe po okolicznych lasach / ścieżkami rowerowymi/

W piątek wieczorem o godz.20.00 powitanie uczestników zlotu przez Wójta gminy oraz organizatorów połączone z dyskoteką i grilowaniem


2 dzień - sobota 6.09.2014

GRUPA I - godz.10.00 zaplanowane wycieczki z przewodnikiem

GRUPA II - godz. 10.00 wycieczka rowerowa 10 km lub 20 km

pozostali uczestnicy zlotu mają do wyboru;

1.Wypożyczenie sprzętu wodnego  - kąpiel w zalewie

2.Spływ kajakowy lub łowienie ryb

3.Jazda konna lub bryczką

4.Park linowy

5.Boisko do siatkówki plażowej - kort tenisowy


godz.18.00 - planowany jest występ zespołów regionalnych w amfiteatrze na wyspie

godz. 20.00 - tańce, grilowanie


3 dzień - niedziela 7.09.2014

czas wolny - przygotowania do powrotu /NIESTETY/.

 

 

Aktualnie mamy na liście 61 zgłoszonych załóg i jesteśmy otwarci na kolejnych gości.

 

Przesyłam pozdrowienia - Santa :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech :(  miałem taką ochotę na przyjazd. Już miałem się zgłaszać a tu  :czerwona:   Wyjazd służbowy żony :serducha: no i sam nie pojadę bo mnie żona  :zlo: . Może następnym razem. Życzę udanej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ech :(  miałem taką ochotę na przyjazd. Już miałem się zgłaszać a tu  :czerwona:   Wyjazd służbowy żony :serducha: no i sam nie pojadę bo mnie żona  :zlo: . Może następnym razem. Życzę udanej zabawy.

 

Pathrow - gdyby się coś zmieniło - podaję namiary na miejsce zlotu:

N 50 08' 06.1"

E 22 45' 36.4"

Może dacie radę choć na chwilę - serdecznie zapraszamy :)

 

Lista zlotowa jest wciąż otwarta a Radawa czeka z piękną pogodą i całym swym jesiennym urokiem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - dziękuję Wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie na zlot w Radawie i za wspólną zabawę. Jesteście świetnymi kompanami i mam nadzieję, że to dopiero początek naszych podkarpackich imprez.

 

I jeszcze coś... dla przedłużenia klimatu spotkania... Waldek - byłeś świetny :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - dziękuję Wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie na zlot w Radawie i za wspólną zabawę. Jesteście świetnymi kompanami i mam nadzieję, że to dopiero początek naszych podkarpackich imprez.

 

I jeszcze coś... dla przedłużenia klimatu spotkania... Waldek - byłeś świetny :]

 

Santa Wielkie Dzięki jescze raz było super i wesoło :look::fuck::yay:

Jasnowidzom nie wyszło prądu nikomu nie brakło :swieca:

post-1079-0-32817500-1410293485_thumb.jpg

post-1079-0-22948000-1410293510_thumb.jpg

post-1079-0-41752700-1410293548_thumb.jpg

post-1079-0-18249100-1410293583_thumb.jpg

post-1079-0-71830100-1410293603_thumb.jpg

post-1079-0-64008700-1410293629_thumb.jpg

post-1079-0-53106200-1410293669_thumb.jpg

post-1079-0-64789500-1410293701_thumb.jpg

post-1079-0-97461400-1410293727_thumb.jpg

post-1079-0-19540400-1410293762_thumb.jpg

post-1079-0-72644500-1410293783_thumb.jpg

post-1079-0-49744900-1410293802_thumb.jpg

post-1079-0-86329000-1410293828_thumb.jpg

post-1079-0-97291600-1410293848_thumb.jpg

post-1079-0-62912200-1410293868_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam serdecznie po raz kolejny !!!


Miło mi poinformować, że w dniach 3-6 września 2015 roku w Radawie odbędzie się XXXV Międzynarodowy Zlot CamperTeam, na który serdecznie zapraszamy  !!! :skromny:

 

Wątek organizacyjny zlotu znajduje się na forum CamperTeam i jest dostępny bez logowania:

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=21600

 

Lista uczestników zlotu znajduje się tutaj: http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=21851


Tradycyjnie - w Radawie stawiamy na wolność wyboru formy spędzenia czasu, a ofertę organizatora należy traktować jako propozycje, z których można korzystać lub nie - decyzję można podjąć na miejscu.


Do Radawy zjeżdżamy w czwartek 3 września.
Po podróży odpoczywamy ciesząc się z obecności dawno nie widzianych przyjaciół, nowo poznanych sąsiadów, licznych atrakcji Ośrodka lub kilometrów okolicznych ścieżek rowerowych.
Wieczorem witamy się - najpierw w formie oficjalnej - a następnie dowolnej - przy ognisku i muzyce.



Na piątek - 4 września - proponujemy wycieczkę do niedalekiego... Lwowa :]

Ze względów polityczno-społecznych organizacją wycieczki zajmą się profesjonaliści - przemyskie biuro podróży, które oferuje nam swoje usługi w godzinach 6-20 za 110 złotych od osoby. Przewodnik będzie czekał na nas we Lwowie, oczywiście polskojęzyczny.

Tu musimy pamiętać, że do wjazdu na Ukrainę potrzebujemy mieć paszport, jest więc jeszcze czas, żeby sprawdzić czy posiadamy aktualny i ewentualnie zadbać o nowy.

Osoby, które będą pewne, że chcą pojechać do Lwowa - dla ogólnej orientacji proszę o wpisywanie się na listę, ale brak zapisu nie oznacza, że nie będzie można zdecydować się na miejscu.

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?p=515618#515618

Po powrocie ze Lwowa - zasłużony relaks - przy dźwiękach gitary, w cieple ogniska i zapachach nie tylko okolicznych lasów ale również specjałów, o które zadba organizator.

Dla amatorów tańca - do dyspozycji odpowiednia przestrzeń i muzyka. A ponieważ jest to piątek, to o dyspensę zadbamy w lokalnej parafii.



W sobotę - 5 września będzie możliwość udziału w kolejnej wycieczce - tym razem do pobliskiego Leżajska, miasteczka niewielkiego ale klimatycznego i niepowtarzalnego.
W bazylice leżajskiej - specjalnie dla nas - odbędzie się krótki koncert organowy, żebyśmy mogli doświadczyć wspaniałego brzmienia słynnych leżajskich organów.

Na sobotni wieczór chcemy Wam zaproponować coś dla ducha - koncert w amfiteatrze na wyspie znajdującej się na terenie Ośrodka.
Szczegółów na razie nie mogę podać, ponieważ "przymiarki" i rozmowy wciąż są w toku. Mamy nadzieję, że się uda i że nie pokona nas... ekonomia.



Wzorem ubiegłego roku zlotowe poranki mają rozpoczynać się na słodko - czyli od jagodzianek. Już wiadomo, że borówki w okolicznych lasach obrodziły. Pozostaje jeszcze mieć nadzieję, że grzyby i ryby też dopiszą :]



Całkowity koszt udziału w czterodniowym zlocie dla całej załogi to 80 zł (20 zł za dzień). Uprzedzając pytania dodam tylko, że całej oznacza wszystkie osoby na pokładzie kamperka lub przyczepki.


Sprawy ekonomiczne - związane z udziałem w wycieczce i pozostałe - regulujemy po przybyciu do Radawy w Biurze Zlotu.

 

 

Czekamy na Wasze przybycie z nadzieją na wspólną dobrą zabawę :skromny:

 

 

Pozdrawiam serdecznie - Santa (rzecznik Szefa Zlotu - t_rapido)

 

 

 

 

Ps. Informację zamieszczam w ubiegłorocznym wątku, ponieważ dla osób zainteresowanych może on być źródłem informacji o miejscu i charakterze spotkania. Administrację proszę o ewentualną korektę tytułu tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie w wątku planowanego XXXV Zlotu Camper Teamu w Radawie :)

 

Cieszymy się, że na nasz zlot zapisały się załogi z Karawaning.pl  Czekamy na kolejnych gości i serdecznie zapraszamy :)

 

Aktualnie na liście uczestników zlotu mamy 29 załóg a na liście uczestników wycieczki do Lwowa jest już 31 osób.

 

 

Wklejam szczegółowe informacje dotyczące planowanej wycieczki do Lwowa, świeżo przysłane nam przez przedstawiciela Biura Podróży.

"Cena wycieczki uzależniona jest od ilości uczestników:
dla 34 osób to 120 PLN/os.,
dla 40 osób to 107 PLN/os.,
dla 46 to 98 PLN/os.

Cena zawiera: transport Radawa - Lwów - Radawa, opieka pilota, opieka polskojęzycznego przewodnika, bilety wstępu - Opera (zwiedzanie), cmentarz, Katedra Łacińska i Ormiańska, ubezpieczenie KL i NNW.

Można dodatkowo zamówić obiad za 24 PLN od osoby.


Wyjazd z Radawy planowany jest o 6.00.

Plan zwiedzania Lwowa: Katedra Św. Jura, (wycieczka objazdowa: Kościół św. Elżbiety, polska szkoła, kościół Marii Magdaleny), Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt, przejazd do centrum: Wieża Prochowa, Pomnik Fiodorowa, Cerkiew Wołoska, Arsenał Królewski, Kościół Dominikanów, pomnik Nikifora, Rynek, Kamienica Królewska, Kamienica Czarna, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Katedra Ormiańska, Plac Mickiewicza, Opera, obiad (możliwość wykupienia) i czas wolny.

Powrót do Radawy w godzinach wieczornych (ok. 22.30 na miejscu)".

 

 

Przesyłam pozdrowienia :) Santa

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie i ponawiam zaproszenie na zlot do Radawy :)

 

Do zlotu coraz bliżej. Dopinamy już szczegóły organizacyjne.

 

Naszych gości, którzy zapisali się na zlot, proszę o zaglądnięcie do wątku zlotowego na camperteam, gdzie podałam nowe informacje organizacyjne dotyczące planowanej wycieczki do Lwowa.

 

Jeśli ktoś jeszcze waha się czy wziąć udział w zlocie a szczególnie w wycieczce do Lwowa, to zachęcam, żeby podjąć ostateczną decyzję, ponieważ biuro podróży musi nas ubezpieczyć.


Przesyłam przedzlotowe pozdrowienia i do miłego zobaczenia w Radawie :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam po raz kolejny, żeby przypomnieć o zaproszeniu na zlot do Radawy :]  Zaproszenie jest wciąż aktualne a lista otwarta :)

 

Bieżące informacje zamieszczam na ogólnie dostępnej stronie na forum Camperteam:  http://www.camperteam.pl/forum/viewforum.php?f=403

 

Przesyłam pozdrowienia i do spotkania w Radawie - Santa   :hej: :hej: :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Byłam na zlotach w Radawie w poprzednim roku, byłam i w tym i już czekam na kolejny. Bardzo mi się tam podoba

 

Effka - dziękuję za Twoją wypowiedź dotyczącą Radawy :)

 

Właśnie zajrzałam do tego tematu, aby po raz kolejny zaprosić na zlot, który jest zaplanowany w Radawie w dniach 1-4 września 2016 roku.

 

Wklejam link pod którym można znaleźć i na bieżąco śledzić komunikaty dotyczące planowanego zlotu: http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=24196

 

Zapraszam serdecznie i zachęcam do wpisywania się na listę uczestników zlotu:

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=24197&postdays=0&postorder=asc&start=165

 

A tutaj na wycieczkę do Lwowa:  http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=24505&start=60

 

Przesyłam pozdrowienia i do spotkania w Radawie - Santa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.