Skocz do zawartości

Zaproszenie na XXX Zlot Camper Teamu - Radawa 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Nasze "domki" podczas zlotu mają być usytuowane na boisku i oddzielone od pozostałych użytkowników obiektu. Nie mogę obiecać, że nie będzie tam żadnej młodzieży ale jestem spokojna o nasze bezpieczeństwo, warunki do zabawy i wypoczynku.

A poza tym - niech sobie młodzież popatrzy i się uczy :]  :yay: Pozdrawiam serdecznie :)

Czym barierą dźwiękochłonną. Młodzież nie patrzy tylko imprezyje po swojemu i wcale im to nie przeszkadza, że psują wypoczynek innym.

Nasze "domki" podczas zlotu mają być usytuowane na boisku i oddzielone od pozostałych użytkowników obiektu. Nie mogę obiecać, że nie będzie tam żadnej młodzieży ale jestem spokojna o nasze bezpieczeństwo, warunki do zabawy i wypoczynku.

A poza tym - niech sobie młodzież popatrzy i się uczy :]  :yay: Pozdrawiam serdecznie :)

Czym barierą dźwiękochłonną. Młodzież nie patrzy tylko imprezuje po swojemu i wcale im to nie przeszkadza, że psują wypoczynek innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cieszy mnie duże zainteresowanie tematem i spieszę z odpowiedzią na pytania i wyjaśnieniem wątpliwości :)

 

to jeszcze dopytam, jak Organizatorzy wyobrażają sobie zabezpieczenie podstawowych mediów (prąd, woda, toalety, prysznice) na tymże boisku ?

ja wiem, że Zlot ma 'swoje prawa" i komfort wypoczynku nie jest najważniejszy, ale mimo wszystko  :skromny: warto wiedzieć na co się przygotować

 

pozdr

Sąsiada z Sanoka chcę uspokoić, że na "tymże boisku" prądu nam dostarczy agregat, który przyjedzie do nas z samego królestwa Campertamu, które jak powszechnie wiadomo, znajduje się w Pajęcznie :]

 

Toalety i prysznice udostępnia nam Administracja Ośrodka, znajdują się w głównym budynku w pobliżu kąpieliska. Z dostępem do wody dla naszych kamperkowych i przyczepkowych zbiorników - też nie będzie problemu, ale teraz Ci tego dokładnie nie wyłożę, dopiero po powrocie z wojaży Organizatora zlotu - t_rapido :) Wprawdzie rozmawialiśmy na ten temat ale chyba skoncentrowałam się na czymś mniej przyziemnym :] bo nie pamiętam.

 

 

No więc kochani jestem po wizycie w Radawie :miga:  Muszę stwierdzić że już dawno takiej imprezowni nie widziałem :bevil:  Kałuża jest naprawdę niewielka ale klimat jest rarytasowy :hop1:  Co tydzień inny temat na imprezę i zjeżdzają z całej okolicy. W wodzie nie da się utopić bo jest za ciasno i za płytko :bevil: . Plus pola jest taki, że dużo drzew (i niestety słup :wrrr: ) które dają cień. Niestety obsługa terenu poza tym że sie bardzo miło odnosi to nic nie wie. jedna tablica z prądem na całe pole :mlot:  co jes masakrą, tak wię radziłem sobie bez prądu :winner: .

 

Podsumowując raczej nie polecę tego dla rodzin z małymi dziećmi bo nie ma spania po nocy :bevil: .

Co do miejsca na zlot we wrześniu to powinno być super jeżeli obsługa da radę technicznie. Jeżeli będzie to jakoś ogarnięte od strony organizacyjnej to ok bo to co było przez weekend to raczej :czerwona: . Na pole namiotowo-kempingowe wjeźdżał każdy kto chciał kiedy chciał. Wszyscy rozkładali się gdzie im pasowało włącznie z drogą przejazdową. Nie wspomnę już o zgonach pod chmurką co 5 metrów :zlo:

 

Ale koncert :gitara:  folkowy był pierwsza klasa :bravo: .

 

Tak więc daje dużo szansy na powodzenie wrześniowej misji :ok:

 

Pathrov - szóstka dla Ciebie za poczucie humoru. I mam nadzieję spotkać Cię na zlocie - w końcu na zlot nie przyjeżdża się, żeby spać :]

 

A ja jadę będzie fajnie rozmawiałem z Markiem z Camper Timu z Krakowa a teraz siedzimy z nim na roztoczu

 

Waldek00x - cieszę się, że się zdecydowałeś. Mam nadzieję, że nie przegapiłeś koncertu w Narolu :]  Pozdrowienia z Horyńca :)

Dopiszesz się do listy na Camperteamie, czy mam założyć tutaj ?

 

Czym barierą dźwiękochłonną. Młodzież nie patrzy tylko imprezuje po swojemu i wcale im to nie przeszkadza, że psują wypoczynek innym.

Ed - Tobie również chciałabym odpowiedzieć ale ponieważ nie formułujesz konkretnego pytania, to pozwól, że w zamian za Twoje szczególne emocjonalne zainteresowanie reklamowanym przeze mnie zlotem, zadedykuję Ci coś wyjątkowego :)

http://www.youtube.com/watch?v=GEaU2RIvEY0

Z pozdrowieniami i nadzieją, że jednak dasz się namówić - Santa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:niewiem: moja wyobraźnia tego nie ogarnia 

na liście CT jest w tej chwili 46 Załóg i planujecie moi Państwo, te co najmniej 46 Załóg podłączyć do jednego agregatu ?

już sobie wyobrażam tę pajęczynę na polu pomiędzy kamperami i zabawę przy wjeździe/wyjeździe  :hehe:

a agregat to pewnie wygląda jakoś tak:

post-5201-0-27010600-1407412102_thumb.jpg

już sobie w duchu nucę tę całonocną kołysankę

 

toalet w budynku recepcji jest z tego co kojarzę po 3 albo 4 (damskie i męskie), pryszniców też chyba jakoś tak - więc na 46 Załóg czyli ok 100 osób  :hmm:  nieźle  :yay:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie duże zainteresowanie tematem i spieszę z odpowiedzią na pytania i wyjaśnieniem wątpliwości :)

 

Sąsiada z Sanoka chcę uspokoić, że na "tymże boisku" prądu nam dostarczy agregat, który przyjedzie do nas z samego królestwa Campertamu, które jak powszechnie wiadomo, znajduje się w Pajęcznie :]

 

Toalety i prysznice udostępnia nam Administracja Ośrodka, znajdują się w głównym budynku w pobliżu kąpieliska. Z dostępem do wody dla naszych kamperkowych i przyczepkowych zbiorników - też nie będzie problemu, ale teraz Ci tego dokładnie nie wyłożę, dopiero po powrocie z wojaży Organizatora zlotu - t_rapido :) Wprawdzie rozmawialiśmy na ten temat ale chyba skoncentrowałam się na czymś mniej przyziemnym :] bo nie pamiętam.

 

 

 

Pathrov - szóstka dla Ciebie za poczucie humoru. I mam nadzieję spotkać Cię na zlocie - w końcu na zlot nie przyjeżdża się, żeby spać :]

 

 

Waldek00x - cieszę się, że się zdecydowałeś. Mam nadzieję, że nie przegapiłeś koncertu w Narolu :]  Pozdrowienia z Horyńca :)

Dopiszesz się do listy na Camperteamie, czy mam założyć tutaj ?

 

Ed - Tobie również chciałabym odpowiedzieć ale ponieważ nie formułujesz konkretnego pytania, to pozwól, że w zamian za Twoje szczególne emocjonalne zainteresowanie reklamowanym przeze mnie zlotem, zadedykuję Ci coś wyjątkowego :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=GEaU2RIvEY0

 

Z pozdrowieniami i nadzieją, że jednak dasz się namówić - Santa

Santa to bardzo Cię proszę o wpisanie możeśż tu zrobić listę lub na  Campertimie ,2 dorosłe + 2 15 latki :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:niewiem: moja wyobraźnia tego nie ogarnia 

na liście CT jest w tej chwili 46 Załóg i planujecie moi Państwo, te co najmniej 46 Załóg podłączyć do jednego agregatu ?

już sobie wyobrażam tę pajęczynę na polu pomiędzy kamperami i zabawę przy wjeździe/wyjeździe  :hehe:

a agregat to pewnie wygląda jakoś tak:

540x405_wojskowy-agregat-pra-692026.jpg

już sobie w duchu nucę tę całonocną kołysankę

 

toalet w budynku recepcji jest z tego co kojarzę po 3 albo 4 (damskie i męskie), pryszniców też chyba jakoś tak - więc na 46 Załóg czyli ok 100 osób  :hmm:  nieźle  :yay:

 

pozdr

 

 

JINX_Sanok

Widzę, że w dalszym ciągu bardzo się starasz, żeby uzasadnić swoje wcześniejsze stanowisko...

 

 

... jak najbardziej gorąco odradzam !...

 

Jeśli masz jeszcze jakieś "asy w rękawie", to nie krępuj się..., wal śmiało... i nie przebieraj w środkach... 

attachicon.gif540x405_wojskowy-agregat-pra-692026.jpg

Na forum jest duża szansa, że się trafi na kogoś z takim samym poczuciem humoru :unsure:

 

Ale mam do Ciebie pytanie: co Cię "gryzie" w tym, że ludzie zapraszają się na zlot, po co Ty to robisz, co chcesz przez to osiągnąć... ?!

 

Czekam na odpowiedz !

I możesz być szczery - na pewno Cię zrozumiem, jestem w tym dobra :)

 

Przesyłam pozdrowienia.

Edytowane przez Santa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ed - Tobie również chciałabym odpowiedzieć ale ponieważ nie formułujesz konkretnego pytania, to pozwól, że w zamian za Twoje szczególne emocjonalne zainteresowanie reklamowanym przeze mnie zlotem, zadedykuję Ci coś wyjątkowego :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=GEaU2RIvEY0

 

Z pozdrowieniami i nadzieją, że jednak dasz się namówić - Santa

Witam

Dziękuję za tą wyjątkowo dla mnie emocjonalną dedykację,  nie jest ona jednak dla mnie zaskoczeniem, sam param się tym co w załączniku, a "Pieśń gruzińską" od lat mam w swoim repertuarze.

Rozumiem, że reklama rządzi się swoimi prawami, ale musisz przyjąć do wiadomości twarde fakty którymi operuje JINX_Sanok. Z tego co czytam w jego postach wynika, że tam był i to są fakty, których Ty nie znasz - bo proszono Cię o reklamę tego spotkania. Jego intencją nie jest walka z Tobą, ale realne przedstawienie tego co czeka tych, którzy przyjadą na to spotkanie.  On nie musi uzasadnić swojego stanowiska po prostu operuje faktami. Jeżeli - jak piszesz - jesteś w tych klockach dobra to już dawno powinnaś to zrozumieć.

Przesyłam pozdrtowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję za tą wyjątkowo dla mnie emocjonalną dedykację,  nie jest ona jednak dla mnie zaskoczeniem, sam param się tym co w załączniku, a "Pieśń gruzińską" od lat mam w swoim repertuarze.

Rozumiem, że reklama rządzi się swoimi prawami, ale musisz przyjąć do wiadomości twarde fakty którymi operuje JINX_Sanok. Z tego co czytam w jego postach wynika, że tam był i to są fakty, których Ty nie znasz - bo proszono Cię o reklamę tego spotkania. Jego intencją nie jest walka z Tobą, ale realne przedstawienie tego co czeka tych, którzy przyjadą na to spotkanie.  On nie musi uzasadnić swojego stanowiska po prostu operuje faktami. Jeżeli - jak piszesz - jesteś w tych klockach dobra to już dawno powinnaś to zrozumieć.

Przesyłam pozdrtowienia

Ed, cieszę się, że trafiłam w Twój artystyczny gust i dziękuję za wyrażenie własnego stanowiska.

Jednak pozwól na refleksję Koledze z Sanoka i samodzielne ustosunkowanie się do mojego pytania.

 

Trochę mnie dziwi, że moje argumenty traktujesz jako reklamę, choć napisałam, że byłam tam dwa razy, widziałam i potwierdzam to fotkami, a to co czytasz u forumowego kolegi z Sanoka przyjmujesz jako twarde fakty.

 

Czy twardym faktem jest na przykład wklejenie przez Kolegę jakiejś przedpotopowej kolubryny ?

 

Czy twardym faktem jest wyliczanie ilości toalet i przeliczanie ich na osoby. Skoro setki motocyklistów śpiących w namiotach, ponad dwadzieścia razy skrzyknęły się w Radawie na zlot i nikt brudny nie chodził, to chyba i 50 chłopa w kamperach ze swoimi łazienkami da radę...

 

Fakty a interpretacja faktów przez pryzmat osobistych negatywnych doświadczeń to dwie rozne rzeczy. A ponieważ to ja odpowiadam za zawartość merytoryczną tego wątku, więc gdy dostrzegam potrzebę, to stawiam granice i przywołuję do refleksji.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję na zainteresowanie kolejnych Gosci.

Organizator zlotu juz wrócił z wakacji, przygotowania ruszają pełną parą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i czuję się przywołany do refleksji. A fakty to fakty - trzy ubikacje to trzy i osobiste odczucia nic tu nie znaczą.

I żeby zamknąć to moje pisanie  życzę udanego naboru z pełną parą

serdecznie pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  życzę udanego naboru z pełną parą

ed-zie nasz wspaniały Bardzie, myślę że źle odczytałeś intencje Santy, znając Santę z jej opisów swoich relacji wydaje się być osobą delikatną i daleko by Jej było do jakichkolwiek NABORÓW , mnie się wydaje że Tej Dziewczynie chodzi o integrację fajną zabawę, może nie trzeba na siłę szukać negatywów a pozytywy ;):)

 

Dla kolegi niepokojącego się agregatem, z tego co wiem obsługiwał ten że imprezy na ponad 200 zestawów.

;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ed, cieszę się, że trafiłam w Twój artystyczny gust i dziękuję za wyrażenie własnego stanowiska.

Jednak pozwól na refleksję Koledze z Sanoka i samodzielne ustosunkowanie się do mojego pytania.

 

Trochę mnie dziwi, że moje argumenty traktujesz jako reklamę, choć napisałam, że byłam tam dwa razy, widziałam i potwierdzam to fotkami, a to co czytasz u forumowego kolegi z Sanoka przyjmujesz jako twarde fakty.

 

Czy twardym faktem jest na przykład wklejenie przez Kolegę jakiejś przedpotopowej kolubryny ?

 

Czy twardym faktem jest wyliczanie ilości toalet i przeliczanie ich na osoby. Skoro setki motocyklistów śpiących w namiotach, ponad dwadzieścia razy skrzyknęły się w Radawie na zlot i nikt brudny nie chodził, to chyba i 50 chłopa w kamperach ze swoimi łazienkami da radę...

 

Fakty a interpretacja faktów przez pryzmat osobistych negatywnych doświadczeń to dwie rozne rzeczy. A ponieważ to ja odpowiadam za zawartość merytoryczną tego wątku, więc gdy dostrzegam potrzebę, to stawiam granice i przywołuję do refleksji.

 

Pozdrawiam i mam nadzieję na zainteresowanie kolejnych Gosci.

Organizator zlotu juz wrócił z wakacji, przygotowania ruszają pełną parą.

Nie unos sie... Watek powitalny masz niezly... Ja wprawdzie nie jestem uzytkownikiem kampera, lecz zaledwie cepki, nie jestem rowniez zbytnio doswiadczony w tej zabawie, ale ja osobiscie przy ok 50 kamperach bym liczyl ok 150 uczestnikow zabawy... Nie kazdy w sumie ma te solary i przetwornice, aby liczyc na agregat z Pajeczna i 1 scianke...

Peace for everyone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj, to się narobiło...

kilka dni przerwy w stałym połączeniu z Internetem, a tu czytania a czytania  :look:

ale wywołany do odpowiedzi - odpowiadam w skrócie: 

 

Ale mam do Ciebie pytanie: co Cię "gryzie" w tym, że ludzie zapraszają się na zlot, po co Ty to robisz, co chcesz przez to osiągnąć... ?!

w tym, przywołanym przez Ciebie, fakcie, absolutnie żadnego problemu nie widzę, sam oczywiście od czasu do czasu, na jakiś zlocik się zjawiam, ale bez specjalnej napinki (jak mi drodze to jadę,  :skromny: taki jest z naszej rodzinki, typ samotniczy)

moim celem jest raczej podsumowanie oferowanego przez Organizatorów standardu, coby każdy wiedział dokładnie, na co się decyduje

 

pozdr

 

edit: literki

Edytowane przez JINX_Sanok (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj, to się narobiło...

kilka dni przerwy w stałym połączeniu z Internetem, a tu czytania a czytania  :look:

ale wywołany do odpowiedzi - odpowiadam w skrócie: 

 

w tym, przywołanym przez Ciebie, fakcie, absolutnie żadnego problemu nie widzę, sam oczywiście od czasu do czasu, na jakiś zlocik się zjawiam, ale bez specjalnej napinki (jak mi drodze to jadę,  :skromny: taki jest z naszej rodzinki, typ samotniczy)

moim celem jest raczej podsumowanie oferowanego przez Organizatorów standardu, coby każdy wiedział dokładnie, na co się decyduje

 

pozdr

 

edit: literki

Napiszę krótko kto chce niech jedzie a kto nie chce niech nie jedzie !!!!! Z waszej strony to jest jak na razie pieprzenie  a ,co, gdy,. jakby  to z domu nie wychodżcie i czekajcie na apokalipsę! Są urodziny 30-lecie Caper Teamu zapraszją nas na zlot ładnie z ich strony  i powinniśmy im pogratulować takiej rocznicy,mają wobec nas jakiś szacunek że dostaliśmy zaproszenie na zlot.Wydajemi się że nikt nikogo nie chce wystawić na minę bo będziemy siedzieć w tym wszyscy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko kto chce niech jedzie a kto nie chce niech nie jedzie !!!!! Z waszej strony to jest jak na razie pieprzenie  a ,co, gdy,. jakby  to z domu nie wychodżcie i czekajcie na apokalipsę! Są urodziny 30-lecie Caper Teamu zapraszją nas na zlot ładnie z ich strony  i powinniśmy im pogratulować takiej rocznicy,mają wobec nas jakiś szacunek że dostaliśmy zaproszenie na zlot.Wydajemi się że nikt nikogo nie chce wystawić na minę bo będziemy siedzieć w tym wszyscy razem.

Jak na razie, dopóki się nie odezwałeś, dyskusja prowadzona była w kulturalny sposób, aż tu nagle jakieś ostre przyprawianie. Walduś (ko) wyhamuj trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.