Skocz do zawartości
cracerxdd

Włochy i Chorwacja 2014

Rekomendowane odpowiedzi

cracerxdd

Witam. W tym roku wybieram się do Włoch, okolice Wenecji, camping Ca' Savio. Mam pytanie, czy wjeżdżając do Włoch od strony Villach i jadąc z Ca' Savio w stronę Chorwacji(ponieważ tam też mam rezerwację na campngu Zaton - Zaton Holiday Resort) będę we Włoszech przejeżdżał przez tunele?  I czy jak tak to są potrzebne dodatkowo jakieś opłaty na przyczepę, żeby przejechać przez tunel?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Santa

Ledwie zarejestrowałam się na forum i od razu trafiam na mój ulubiony temat i kierunek. Odpowiadając na pierwszą część Twojego pytania, mogę Cię zapewnić, że wjeżdżając od Villach - będziesz miał bardzo dobrą drogę (obojętnie którą wybierzesz).

Na pierwszy raz pewnie wybierzesz autostradę, z której zjedziesz na odpowiednim zjeździe i bez problemu dojedziesz na kemping. Wysokości opłaty za autostradę nie pamiętam - w okolice Wenecji - mniej więcej - 15 euro.

Mam też "przerobioną" wersję bez autostrady (lokalnymi przez Tarvisio), na których też nie ma żadnych tuneli ani innych przeszkód, żeby nią pojechać z przyczepką.

Kiedyś na forum Camperteam popełniłam taką relację z podróży z przyczepą do Italii (bez happy endu), ale przed wyjazdem nie polecam :]

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=11876

W stronę Chorwacji z Włoch nie jechałam, to nie wiem.

Szczęśliwej podróży życzę i pozdrawiam  :) Santa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mcmaly

pomiedzy villach a ca'savio tuneli jest kilka (w cenie)

odnosnie ca'savio:

wiesz ze tam nie mozna grillowac ani miec parasoli, lezakow i materacow na basenie (dozwolony jest tylko recznik, ew karimata)?

bezpieczniki z tego co pamietam 10A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cracerxdd

Dziękuję Wam za odpowiedź koledzy ;)

mcmaly, odnośnie tego ca'savio, poradzimy sobie. Pieniądze już wpłacone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi