Skocz do zawartości

XVI Zlot GDAŃSK 5-7 IX 2014 - opis miejsca


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do kampingu w Gdańsku mam 450 kilosków. Byłem na 14 zlotach i na sześciu miałem powyżej 500 km . A ileż to życ będę. Tego co przeżyję nikt mi zabierze . Śmieszą mnie te dysputy .

Jak będziesz na stypendium ZUS to przestaną Cię takie dysputy śmieszyć. Chyba, że dzięki swoim zarobkom będziesz miał to stypendium na poziomie kilku tysięcy. pozdrawiam życzą naprawdę wysokiego stypendium no i jeszcze więcej zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się , że Lepciakowi należą się podziękowania za chęć organizacji zlotu .

Póki co to dostaje baty .

Trudno . Czy Lepciak z Gdańska miał zorganizować zlot w Przemyślu ? Chyba nie .

Trzymając się formuły , że za każdym razem robimy w innym miejscu padło tym razem na Gdańsk .

 

Przed zlotem majowym inni też mieli daleko , więc chociażby na szczególny charakter imprezy jaką jest zlot nie róbmy zbędnego zamieszania . Bądź co bądź ma to być z założenia atmosfera świąteczna .

Z niektórymi spotykamy się raz albo dwa razy do roku . Cieszmy się tym co jest bo jak tak dalej pójdzie to odechce się , i tak już nielicznym , organizowania czegokolwiek .

 

Ode mnie Lepciaku jeszcze raz brawo za chęć organizacji . :bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dotychczasowe posty, nie niosą w swojej treści nic przeciwko Zbyszkowi - to raczej sugestie, a nie baty. Kto chociaż raz taki Zlot organizował wie, że to samo nie przychodzi i chwała Zbyszkowi za to, że działa. Przed Zlotem, jak piszesz Arku, baty, a po, same superlatywy i zachwyty - tak to już jest, samo życie i .............. ludzie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie licytujmy się na brawa tylko kto może , kto ma chęć niech przyjeżdża .

Ja też mam wielki zgryz ale zrobię wszystko aby na zlocie się pojawić . Rysuje się mały plan awaryjny ale nie chcę zapeszać .

 

Na chwilę obecną ciekawi mnie czy już ustalono coś z odznakami ?

Zakładam w nowym temacie listę chętnych na odznaki . :)

 

Ciekawi mnie również czy pojawi się ktoś z gadżetami kempingowymi ?

Chętnie zakupię chemię (płyn różowy i niebieski) z firmy EDEN - zdaje się od forumowicza f68 .

Z tego co kojarzę to firmę ma bardzo blisko zlotu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zadałem pytanie i sam sobie odpowiem . ;)

W uzgodnieniu z Januszem S (wykonawcą odznak) założyłem nowy temat .

Tu znajdziecie listę chętnych na zlotową odznakę -

http://forum.karawaning.pl/topic/17353-lista-ch%C4%99tnych-na-odznak%C4%99-zlotow%C4%85/

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Rysiaczku , mój Posejdonie , Lepciakowo , moja Prozerpino , :lol: :lol: :lol: zostajecie wyznaczeni do pasowania !!! :lol:

 

Z wejściem i wyjściem z morza kandydat plumka napój sporządzony przez Posejdona i całuje w "kólanko" Prozerpinę .

Nie ma innej możliwości przejścia pasowania . ;)

 

Już to widzę . :lol:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku myślę ,że tak 

 

Za kampera lub zestaw samochodu z przyczepą cena zryczałtowana dla każdej załogi wynosi 50 zł za dobę – w tym dzieci (jak są), Wjazd we wcześniejszym terminie lub wyjazd w późniejszym płatny jak za zryczałtowaną dobę pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to ,,kawałek drogi,, zamierzam wyjechać już w środę rano , aby spędzić na miejscu pełne trzy dni. Po południu powinienem zameldować się na miejscu. Liczę na piękne zdjecia grupowe o zachodzie słońca . Toć kemping jest przy samej plaży. W piątek planuję wyjazd do Fromborka . Mam cztery wolne miejsca w aucie. Liczę także na piekną słoneczną pogodę aby umoczyć nóżki w Bałtyku. Podczas lipcowego pobytu w Łebie woda miała temperaturę 10 stopni co całkowicie odstraszało wszystkich do kąpieli. Arku ! Liczę na ,,malutki gulasz,, w twoim wydaniu. Oczywiście kasa do zwrotu , ale ja pieniędzy zbierać nie będę . :lol:  :blagac:  :yay:  :biwak:

Już niedługo. Kocham WASZE MORDKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaa haaaa , Rysiaczku ! Ja też się cieszę na nasze spotkanie .

Piszę się też na ten wesoły autobusik z takim samym klimatem , jak to miało miejsce na majówce .

Tylko jak nasza bidula Lepciak z gipsem po nabiał z nami pojedzie . Zdjęcie widziałem ale nie widać na nim czy da to kopyto odkręcić i włożyć do boxu dachowego . :lol:

Co do gulaszu to Rysiaczku okaże się w trakcie bo możliwości będę miał mocno ograniczone .

Postaram się jednak "cóś" wymyślić .

 

Ja też kocham Wasze mordzięta . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.