Skocz do zawartości

XVI Zlot GDAŃSK 5-7 IX 2014 - opis miejsca


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie Lepciak,

Zamierzam po raz pierwszy wziąć udział w tego rodzaju imprezie.

Zapytuję więc czy obowiązkową jest zryczałtowana opłata pobytowa.

Pytam  z tego względy, że mam przyczepkę w pełni samowystarczalną pod względem elektrycznym wraz z ciepłą wodą.

Tak też, ponieważ przyjadę sam, z cennika wynika niższa opłata jak ryczałtowa.

Pozdrawiam

Eligiuszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

nie jestem częstym uczestnikiem forum, ale po otrzymaniu informacji n.t. Zlotu, chcę podpowiedzieć(jeśli można) podobne miejsce zlotu. Mieszkam w Gdańsku i często w weekendy korzystam z ośrodka "Bursztynowy Las" położonego 2-3km. obok Campingu Stogi. Warunki wyśmienite. Cisza spokój. W tym roku porównywałem ceny(warunki takie same, tylko plaża pusta bez ludzi pewnie ze 400m.do plaży) Na Stogach wyszło mi ok 70zł/noc. w Burszynowym Lesie ok. 40zł. z prądem za dwie osoby, przyczepę i samochód. Kończą sezon na koniec sierpnia ale na pewno przyjmą z chęcią taki zlot. Nic nie mam na przeciwko do Campingu na Stogach, jest fajny. 

Jak chcecie zobaczyć miejsce to www.bursztynowylas.pl   tel 508 950 873.

MarioGo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, nie mógłbym przegapić takiej imprezy :D

Budzę o 6:00 w sobotę ;)

 

Pozdrawiam

Wojio , żeby kogoś obudzić musi być spełniony jeden warunek . Musisz znaleźć zlotowicza , który będzie spał . Być może będę się zbierał do spania . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojio , żeby kogoś obudzić musi być spełniony jeden warunek . Musisz znaleźć zlotowicza , który będzie spał . Być może będę się zbierał do spania . :)

:) i to jest jedyna słuszna postawa zlotowicza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Wojio , szkoda wielka , że będziesz tak późno . Zapewne takie są możliwości i to rozumiem .

Z drugiej strony patrząc to dobrze , że będziesz o 6.00 ponieważ cisza zlotowa trwa od 5.59-6.00 .

W tym czasie mógłbyś być zlinczowany za hałas . :lol:

 

Przybywaj , postaram się czekać . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.