Skocz do zawartości

przechowywanie przyczepy Warszawa i okolice


adamdiver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej.


Rozmawiałem z ludźmi od stodoły, przyjmą jeszcze dwie przyczepki ale chcą 600zł za sezon, od października nawet do wakacji (ja płacę mniej po znajomości).


Kto chętny to poproszę o info na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest miejsce na zimowanie przyczepy na Białołęce w budynku gospodarczym 100m2, więc kilka sztuk wejdzie. Wjazd przez podwórko właściciela to zapewnia jakieś większe bezpieczeństwo.

Koszt 100 zł/miesiąc do dogadania, myślę że można by było zejść przy kilku przyczepach.

Dogadanie szczegółów i wspólne oglądanie miejsca garażowania na priv.

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Hej,

 

mam dobrą wiadomość. Znalazłem halę pod Warszawą w okolicach Nadarzyna na ok 40kamperów. Zostało aktualnie ok. 30 miejsc. Miejscówka premium.

 

Można wstawić kampera, przyczepę lub łódkę. Każde stanowisko będzie miało przyłącze do prądu, możliwość majsterkowania i powierzchnię kilku m2 na składowanie rzeczy np. rowerów.

 

W miejsce zabieranego kampera można będzie wstawić własne auto osobowe itp. Na czas sezonowania pełen zakres usług - naprawy, przeglądy, konserwacja itp.

 

Cały teren monitorowany i ubezpieczony.

 

Warunkiem ruszenia tematu jest zebranie do końca maja 30 chętnych, którzy na 100% zadeklarują chęć zimowania.

 

Miesięczny koszt to ok 350 Pln. Faktura jeśli jest potrzeba.

 

Informacja na forum grzecznościowa - ja też będę klientem Więcej informacji lub pytania na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zwróćcie uwagę, że to parking "premium", ;)  więc oferta skierowana do konkretnego klienta, podobnie jak w salonach - S-klasa, Porsche Cayenne, Audi Q7.
Ciepła hala (chyba), przyłącze do prądu, możliwość majsterkowania  :look:  i powierzchnia kilku m2 na składowanie "różności", cały teren monitorowany i ubezpieczony.
Warunki wspaniałe, tyle tylko że jesteśmy w Polsce i dla 99,9 % osób jest to cena zaporowa, co wcale nie oznacza, że chętni się nie znajdą.
Na w/w marki z salonu mnie nie stać, ale widuję je jednak na ulicach, więc tu może być podobnie ... :hmm:

 

PS

Jeśli ktoś ma nówkę, np. kampera wartości 250tys., to może i warto :niewiem:, ale jeśli jest się posiadaczem przyczepy wartej 30 - 40 tys., a często i wiele mniej, to 350 zł. / miesiąc byłoby daleko posuniętą rozrzutnością.

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekażę zainteresowanym :) Dla mnie też nie jest to najtaniej ale cały sezon szukałem czegoś takiego w Warszawie i nie znalazłem. Wszystko pod chmurką :( Z tego co wiem cena wynika z poniesionych kosztów, źeby wystartować i wyposażyć halę na dobrym poziomie. Dlatego zamiast ceną chcą powalczyć jakością i usługami dodatkowymi oraz wygodą użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.