Skocz do zawartości

Frydman cemping pole namiotowe Łeg był ktoś ?


TomaszOlkusz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was zaliczył kemping we Frydmanie Łęg www.frydman.pl .Urlop wypada nam od 05.07. dwa tygodnie i szukamy czegoś niedaleko i w spokoju(zaciszu) . Bardzo bym Was prosił o pomoc każde info na wagę złota  :skromny: :skromny: :skromny: :skromny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan stacjonarki nie mam niestety , a pytanie ? Nie jesteśmy wymagający potrzeba troche placu i spokoju przy wodzie :-)

 

1. Czy jest bespośrednie zejście do wody (rzeki Białki) z kempingu i czy da się ustawić przy wodzie?

 

2. Jak z prądem i ile przedłuzki zabrać mam teraz jakieś 45 m 

 

3. Czy na polu jest bezpiecznie

 

Co do sanitariatów widziałem na zdjęciach więc jak są tylko wmiare sprzątane to spoko w ostateczności jest własna :-) , no i może gdzie najbliszy spożywczak jak by co brakło do Piwa (naj lepiej pichotą)

 

dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zejscie do wody jest dobre i bezposrednie choc nurt bialki jest naprawde mocny trzeba uwazac na dzieci!!!!!!. ustawienie przy samej wodzie na pewno nie. powiedzmy 30-40metrow od lini wody . 45 metrow moze byc malo gdyz nie jest to jakis super wypaasiony kemping kwestia gdzie sie rozbijesz . bezpieczenstwo... no coz bylem tam na rekonesansie wiec tu sie nie wypowiem gdyz ja tam jezdze 1 km obok na zwirownie na ryby piwo lane w barze ok :yes: tolety no coz tu lepiej wypada rumunia .... ogolnie 3+ pozdrawiam ps spozywczak 2km w wiosce dobrze zaopatrzony spokojnie z buta dojdziesz :yay:

Edytowane przez BOGDANKRAKOW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Godzinę temu, kasssia napisał:

A czy jest gdzie pojeździć na rowerze?

Tam wystarczy ze dwa, albo trzy razy dziennie przejechać się rowerem do recepcji po piwo jak się stoi na końcu kempingu i to już będzie niezła jazda rowerowa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kalapan napisał:

Tam wystarczy ze dwa, albo trzy razy dziennie przejechać się rowerem do recepcji po piwo jak się stoi na końcu kempingu i to już będzie niezła jazda rowerowa :) 

Hahaha, to też bardzo dobrze, ale chciałabym jednak móc też wyjechać poza pole :D Są jakieś możliwości?

54 minuty temu, BOGDANKRAKOW napisał:

Jest gdzie pojeździć więc śmiało można wziąć rowery .co do drogi to wydaje mi się że to jedyny wyjazd A ta droga asfaltowa prowadzi do Nidzicy

Przepraszam, dopiero teraz widzę odpowiedź, dzięki!

Edytowane przez kasssia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemne miejsce, młodzi właściciele cały czas je rozwijają.

jest gdzie pojeździć ale niestety na asfalt trzeba wyjechać. Ale nie ma się czego bać bo to w końcu nie autostrada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.