Skocz do zawartości
anullac

Nowa Hobby

Rekomendowane odpowiedzi

anullac

W piatek odbieram nowa przyczepe, bedzie miala 2 lata gwarancji, ale tak sie zastanawiam.....czy mam ja jakos zabezpieczyc, zwrocic na cos szczegolnie

uwage ?

Zalozenie jest takie, ze ma nam starczyc na dlugie lata i raczej nie bedzie mowy o wymianie :D

podpowie ktos cos :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piotr1343

zalezy gdzie ja bedziecie trzymac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukpyr

zapytaj gwatanta czy np.twoja jakas ingerencja nie spowoduje utraty gwarancji

Ps. czekamy na foty:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
anullac

Bedzie stala pod pokrowcem, przed domem. Czytalam na forum o zabezpieczeniu szyb zeby sie nie porysowaly. Nie wiem czy na cos jeszcze trzeba zwrocic uwage ?

No tak nie pomyslalam.....jak sie ma do tego gwarancja :/ 

Ta co mam stala przed domem i nie miala pokrowca, ale chyba byla garazowana, albo stala pod dachem u poprzedniego wlasciciela. Nie ma zadnych przeciekow i jest sucha. To moze nie mozna przy niej grzebac dopoki sie gwarancja nie skonczy....

No tak bede musiala ja sfotografowac :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nestusewa

Ja kupiłem nową Hobby dwa lata temu. Razem z OC wykupiłem AC i się przydało. Kumpel przypadkowo wyłamał zawias i pękło przednie okno... 

Samodzielny zakup jest dość kosztowny a tak poszło z AC

Sądzę, że to jest rozwiązanie...do tego po prostu dbać o przyczepkę i będzie służyć latami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EmilP

Jeśli chodzi o szczelność przyczepy, to Hobby daje 5 lat gwarancji. Trzeba tylko co roku robić przegląd w autoryzowanym serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szkl

Jeśli chodzi o szczelność przyczepy, to Hobby daje 5 lat gwarancji. Trzeba tylko co roku robić przegląd w autoryzowanym serwisie.

Pod warunkiem zarejestrowania jej przez internet lub pocztą wysyłając koper fakty zakupu i wypełniając stosowny papier i robiąc co roku przegląd. Tak jak samochodu. W innym przypadku tylko dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EmilP

O tak, zgadza się. Warto jednak pamiętać o tym, jeśli kupuje się nową. Bo to praktycznie żaden ekstra koszt.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

5 lat to chyba każdy producent daje za wyjątkiem Adrii, która to daje 7 lat. Przeglądy oczywiście raz na rok

Edytowane przez jacek00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi