Skocz do zawartości

spotkanie-zlot


Irek3

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się wydaje, że nazwa klubu powinna odzwierciedlac w jakimś sensie charakter tego stowrzyszenia. Nie powinna być śmiertelnie poważna. Proponuję rozpisac na Forum konkurs, a nagrodą za wygranie będzie :pub:

postawione przez Prezesa. Pozdrawiam i zaczynam główkować. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam; jeszcze jedno,jakim zgorszeniem jest umieszczanie godła,herbu na naszym forum?.

 

Nie jest zgorszeniem i nie o Twój herb mi chodziło, a o godło. Polskie godło powinno się umieszczać w urzędach państwowych i w miejscach tego godnych ogólnie mówiąc. Ta godność, to przede wszystkim ranga miejsca, w którym się znajdujduje nasz symbol narodowy.

Herb, to trochę inna para kaloszy. Nie będę się dalej rozwodził. Twój fajnie wygląda i przy okazji jest dobrym znakiem rozpoznawczym.

Nie rozpętałeś burzy! Prosiłeś o wypowiedź. To odpowiedziałem. Pewnie się ze mną zgodzisz. Sam miałeś przecież wątpliwości.

Co do reszty, to nie mogłem nie odpowiedzieć w paru żartobliwych zdaniach na stwierdzenia Robina, że jeździ przyczepą z przymusu. I tyle.

:lol:

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że nazwa klubu powinna odzwierciedlac w jakimś sensie charakter tego stowrzyszenia. Nie powinna być śmiertelnie poważna. Proponuję rozpisac na Forum konkurs, a nagrodą za wygranie będzie :lol:

postawione przez Prezesa. Pozdrawiam i zaczynam główkować.

 

Zgadzam się i popieram. Dałem już taki temat w kąciku ogólnym - "Nazwa naszego przyszłego klubu". Odpowiedział tylko Szary. Może Tobie się uda i przy aprobacie choć kilku jeszcze Forumowiczów rozpiszemy ankietę?

Ja już w swoim temacie dałem propozycję.

 

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ciężko mi cokolwiek napisać, tyle "zdecydowanych" słów już padło.

Po pierwsze : orzeł w koronie, który jest godłem Naszego Kraju znalazł się

w wielu miejscach, łącznie z naklejkami "PL-kami" na autach. Sądzę, że Robin jako osoba, która ze względów zawodowych nosiła ten Element na co dzień potrafi użyć Godła w sposób, który w żaden sposób nie rani uczuć Polaków, a tak chyba się stało w Jego poście - osobiście nie zauważyłem nic obraźliwego,

Po drugie : mam wrażenie, że w wielu wątkach (także tu) zaczynają przewijać się strasznie "dojrzałe" opinie i oceny.

Po trzecie : dajmy na luz, ma być nazwa związana z Drzymałą, niech tak będzie, ma być Kawalerka - OK. Dopóki nie będzie to obraźliwe dla nikogo jest OK.

W związku z moim głębokim przekonaniem się do kwesti spotkania się na zlocie jestem ZA, natomiast kwestia założenia klubu nie do końca mnie jeszcze przekonała, więc nie będę zabierał głosu.

 

 

Pozdrawiam

 

PS (I) Żeby nie okazało się, że Nasz Kochany Tomii najlepiej jak zamknie wszystkie "kąciki" oprócz Porad Technicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie okazało się, że Nasz Kochany Tomii najlepiej jak zamknie wszystkie "kąciki" oprócz Porad Technicznych.

 

Tomku K. Na nikogo się nie obraziłem. Nie sądziłem jednak, że riposta na moją wypowiedź spowoduje sięgnięcie do wartości najwyższych!

Tomii nas nie zamknie, a raczej zaprosi do Hayd Parku na spacer. Może tam sami się przenieśmy?

Dojrzałe opinie? Przecież jesteśmy dojrzali, a ja może już za bardzo! :lol: .

O pomyśle na temat nazwy klubu można podyskutować i pobawić w długie jesienno-zimowe wieczory bez zobowiązań. Większość przyczep już śpi i warto by nasza aktywność w tym czasie nie ograniczała się tylko do witania Nowych (oby ich było jak najwięcej, bo w innym przypadku zostaniemy jako elita z dojrzałymi poglądami). Przecież przez takie dyskusje poznajemy się wzajemnie.

Przy okazji zdania o "witaniu Nowych" mam jeszcze do Ciebie pytanie i oczywiście do Innych to Czytających (bo mam skrupuły). Jestem już uprawniony do witania nowych Forumowiczów mimo niedługiego stażu?

Muszę napisać, że jeszcze słowo "nasze" odnoszące się do tego Forum ciężko mi przechodzi przez klawiaturę. Ze względu na siebie i swój staż, oczywiście.

Do napisania!

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zdania o "witaniu Nowych" mam jeszcze do Ciebie pytanie i oczywiście do Innych to Czytających (bo mam skrupuły). Jestem już uprawniony do witania nowych Forumowiczów mimo niedługiego stażu?

Muszę napisać, że jeszcze słowo "nasze" odnoszące się do tego Forum ciężko mi przechodzi przez klawiaturę. Ze względu na siebie i swój staż, oczywiście.

Do napisania!

Fil

Pewnie, że jesteś :pub::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Nie kierowałem swojej wypowiedzi do nikogo personalnie. Siedziałem około 30 minut nad tym, aby moja wypowiedź była zrównoważona. Moje obawy dotyczą

tylko tego, aby w którymś momencie u kogoś z Nas ni puściły nerwy i będą niepotrzebne żółte i czerwone kartki. Jestem jaknajbardziej za poznawaniem siebie nawzajem w internecie i na żywo. Poprzez swój post wyraziłem swój pogląd i nic więcej, jesli kogoś uraziłem to przepraszam. No teraz dajmy sobie na luz :lol:

 

Pozdrawiam

 

PS Ja osobiście uważam, że każdy kto dołącza się do grona forumowiczów zasługuje na miano - Naszego ! :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje obawy dotyczą

tylko tego, aby w którymś momencie u kogoś z Nas ni puściły nerwy i będą niepotrzebne żółte i czerwone kartki. Jestem jaknajbardziej za poznawaniem siebie nawzajem w internecie i na żywo.

PS Ja osobiście uważam, że każdy kto dołącza się do grona forumowiczów zasługuje na miano - Naszego ! :lol:

 

Tomku. Chyba cierpisz za nie swoje winy. Za co Ty przepraszasz? Byłeś tylko świadkiem męskiej wymiany zdań i tyle.

Zajmij się raczej nazwą przyszłego klubu. Dzięki za "naszego".

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.