Skocz do zawartości

spotkanie-zlot


Irek3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

w Borkach jest ok. ale drom jak w Juracie .

Koło Sieradza i Turka jest ładne jezioro.Nazywa się Jeziorsko.

Byłem tam raz na kempingu.Ceny niskie standart średni ale miejsce ładne.Jest to środek kraju.Poza tym wiele miejsc do biwakowania "na dziko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po analizie mapy Jeziorsko mi się podoba :) ale popatrzmy i poczekajmy kto co jeszcze zaproponuje... jak ktoś byłby zainteresowany Mazurami to wtedy mógłbym zaproponować ciekawe miejsca... tylko nie wszystkim było by w te okolice wmiare blisko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Śniardwami byłem tylko przejazdem, ale bywałem często w Augustowie -jezioro Necko i Białe wokoło jest sporo miejsc biwakowych i kempingowych o bardzo zróżnicowanych cenach i standardzie, więc można dopasować coś do swoich potrzeb, np. zwykłe pole z dostępem tylko do kibelka i czystej wody płaciłem tylko 10zł/dzień za samochó namiot i siebie, kolejna osoba 3zł -to nad Białym; nad Neckiem już niemal z pełną infrastrukturą do 20zł za sprzęt + ok5-6zł odobodzień. Są i jeszcze droższe i luksusowe miejsca, ale ze względu na biedny portwel nie zaglądałem tam :) Ponadto niemal wszędzie można napotkać na różne imprezy okolicznościowe (pokazy narciarskie, zawody surfingowe, itp.), ile razy byłem zawsze coś się działo.

Nad jeziorem Rajgrodzkim również można znaleźć niezłe ośrodki turystyczne również w przystępnych cenach i jakości (kormoran i łabędź to ośrodki w których byłem i miło wspominam czas).

TEraz jeźdże nad Jez. Dręstwo w miejscowości Rybczyzna gdzie dziewczyny rodzice mają działkę i tez miejsce jest piękne i w okolicy tego jeziora można znaleźć kilka ośrodków kempingowych.

 

Nad Wigrami przy Suwałkach równiez jest wiele pięknych miejsc, a ośrodki przypominają te z zagranicznych obrazków. Ja jeździłem tam pod domek na ryby więc pod względem kosztów moge tylko gdybać... ale myśle, że tam już zbyt tanio nie będzie, ale za to dostaniemy niemal wszystko! Choć napewno sa tam też przystępne miejsca.

 

Polecałbym też odwiedzenie Stańczyków (sama północ Polski w pobliżu Gołdapii, dzie również jest miłe miejsce wypoczynkowe). W Stańczychach jest też co oglądać (wielkie poniemieckie mosty, zróżnicowana rzeźba terenu, co krok jeziorka, restauracja, hotelik, miejsca biwakowe przy ładnych lecz niewielkich jeziorkach, często bywa tez polowa kuchnia wojskowa serwująca dobrą grochówkę). Ceny zalężą od ilości turystów, ile zajeżdżałem zawsze inne były (np wejście na mosty od 5 do 12zł za osobę), biwakowe podobnie.

 

W okolicach Ełku też są piękne miejsca, ale tam jeździłem tylko na dzikie pola (2 razy) więc cenowo ciężko mi coś powiedzieć.

 

 

Może to nie są miejsca do jazdy od południa, ale jak sie tam nie było napewno warto zajechać. Nawet jadąc w ślepo szybko można znaleźć miłe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widać ludzie są mało chętni na wyjazd:-( U mnie na ten weekend zjazd wyskoczył na uczelni, ale będe chodził teraz non stop to jeden sobie odpuszcze :palacz: drugi taki weekend szybko się nie trafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co może jakąś ankietę zrobimy w sprawie zlotu?

Alternatywą może okazać się - dołączenie do kolegów z CamperClubu którzy mają zlot w dniach 12-14 maja w okolicach Radomia :bevil:.

Albo poczekać, aż będzie Nas więcej i zacząć planować zlot na zakończenie sezonu, czyli gdzieś na wrzesień - bo niestety przedłużająca się zima przedłuży na pewno remont mojej przyczepki i nie wiem czy na maj się wyrobię :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, to ukończ tak by dało się jechać :] Ja jak swoją remontowałem to nie wytrzymałem :bevil: Łóżko zrobiłem, szafki też choć jeszcze nie dopracowałem, wykładzina jeszcze nie była doklejona wszędzie ale co tam :] sezon się kończył i trzeba było wypróbować jak się jeździ :banan: z :palacz: i w niej nocuje... fajnie było :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się wtrącić, to też planujemy jakieś spotkanie z chłopakami z naszego forum i zaproponowałem, aby się z Wami spichnąć i współnie coś pomyśleć :D

No ale czytam, że Wy jeszcze planujecie się złączyć w tym w Camperklubem, to chyba trzebaby było szukać dużego ośrodka który by nas wszystkich pomieścił :D

 

P.S.

Ktoś wcześniej wspominał o założeniu klubu..... myśmy to uczynili, więc jeżeli macie jakieś pytania dotyczące jak to zrobić, to służymy pomocą !!!

Marek, albo ja już sporo wiemy na ten temat :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz stowarzyszenie zwykłe załozyliśmy poniewarz:

- takie było mażenie a żadne koszty -troche papierków

- dzieki temu nie jesteśmy anoninowi,można nas sprawdzic mamy siedzibe

tu nam chodziło żeby klubowicze mieli wieksze zaufanie odnośnie składe.

- łatwiej jakies znizki wywalczyć.Robkowi juz się udało 10% OC i 15% AC

w HDI,2% w slepie TAM,10 % na polu biwakowym PHU "PIK"

- nie wiem jak o wygląda na zlotach ogólnopolskich,ale jako

stowarzyszenie możeby w 100 % brać w nich udział i zgarniać nagrody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.