Skocz do zawartości

Zawias do blatu kuchennego.


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam do swojej przyczepki zawiasu do blatu kuchennego bo mój juz sie wysłużył. Są to te nietypowe zawiasy nie takie jakie są w kuchniach w domach tylko wiecie .... no.... takie.... "skomplikowane".

Każdy je ma w swojej przyczepie w blacie kuchennym więc może ktoś ma w zapasie do sprzedania :klotnia:

Mam nadzieję , że zrozumieliście o co mi chodzi bo ja nie :klotnia:

Pozdrawiam

Filip :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w blacie były takie jak pokazał mymlon tylko nie zagięte :]. Jako że były wysłużone chyba je reanimowałem, albo przerabiałem zawiasy które dostałem w innym sklepie. Skocze do przyczepy zaraz to jakieś zdjęcie strzele :klotnia:.

 

Byłem w przyczepie :?. No więc ja robiłem to w końcu tak, że nabyłem w sklepie z częściami do mebli kilka zawiasów takich jak na zdjęciu poniżej. Płaciłem za nie jakieś 50 gr za sztukę. W jednej z części nawiasu zrobiłem takie nawiercenia jak były w starym zawiasie z przyczepy (tak jak zaznaczyłem na czerwono na zdjęciu). Nawiercenia robiłem aby nie dziurawić zlewu w kolejnym miejscu. Do tego trochę większym wiertłem zrobiłem fazkę żeby łeb śruby się chował :D. Cała operacja kosztowała grosze a w zasadzie różnicy nie ma między oryginałem a przerabianym zawiasem - na kolejnych zdjęciach zawias który jest jaśniejszy to dorabiany, ciemniejszy to oryginał. Filip z chęcią pomogę :klotnia:. Możliwe że nawet gdzieś mam jeszcze w domu takie zawiasy :klotnia:.

 

No i sorka za jakość zdjęć, ale w aparacie mam padnięte akku i robiłem telefonem.

 


Zakupione zawiasy. Czerwonym zaznaczyłem miejsca w których robiłem dodatkowe dziury.

zawiasy.jpg

 

Tak wygląda to przy przykrytym zlewie i kuchni. Zawias dorobiony.

DSC00016.JPG

 

Tu zawias oryginalny. Też przy przykrytej kuchni i zlewie.

DSC00017.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie na tych pseudozawiasach przymocowane były płyty przykrywające skrzynie łóżkowe :klotnia:. Jak to zobaczyłem pierwszy raz to od razu se pomyślałem że wieczne to to nie jest :klotnia:.

 

Ktoś kiedyś na allegro sprzedawał to w paczkach movery za całkiem rozsądną cenę :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chowane całkiem tak jak kiszon pisze ale inne bo mam normalnie chowane do dziury i nic nie wystaje. Jutro spróbuje zrobić zdjęcia to zapodam bo rzeczywiście ciężko wytłumaczyć. Dzięki za pomoc i proszę o cierpliwość i poradę jak zdjęcia zrobię :hehe:

Pozdrawiam

Filip :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, zerknij tutaj http://www.frankana.katowice.pl/

 

2 rozdział pt.Wyposażenie dodatkowe przyczep i sam. campingowych

 

kliknij na - zamki zew. i wew. osprzęt meblowy str.144-149

 

na str.145 poz 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.