Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Kemping nad jeziorem na Śląsku...?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#46 Adik

Adik

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 148 postów
  • Telefon:cały czas ten sam
  • SkądBrzękowice Górne
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Hobby 495
  • Holownik:Laguna III 2.0 130KM

Napisano 23 listopad 2016 - 18:58

nawet było tam spotkanie

http://forum.karawan...y/?hl=podlesice

#47 Badd1

Badd1

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 2 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 16:45

Cześć. Jak ktoś szuka fajnego miejsca tj. Czystej wody i mikro klimatu z dużą ilością jodu zapraszam do Rokitek koło Chojnowa. Jest mini bar gdzie kupimy piwko i coś na ciepło. obok jest łowisko gdzie w dobrej cenie możemy złapać lub kupić świeżego karpika. Blisko sklepy. Wypozyczalnia sprzętu pływającego.Są tojtoje codziennie myte. Osoby posiadające kartę wędkarska są zwolnione z opłaty. Lasy. Obok jest drugie jeziorko gdzie można popływać skuterem wodnym.

#48 martini44

martini44

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów
  • SkądMysłowice SM
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Frankia A610

Napisano 20 styczeń 2017 - 15:41

a to na Śląsku jest ??

#49 seba1

seba1

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 506 postów
  • Telefon:509-31-41-45
  • SkądPszczyna-okolice
  • Model:white camper
  • Holownik:nie potrzebuje

Napisano 21 styczeń 2017 - 07:50

Martini ta na Śląsku ale  Dolnym.   ;)

#50 martini44

martini44

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów
  • SkądMysłowice SM
  • Model:Frankia A610

Napisano 21 styczeń 2017 - 16:42

dajcie jakieś bliższe namiary  :zlo: bo kusi mnie ten bar z piwkiem  :jump:

#51 ADRIAn

ADRIAn

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 postów
  • SkądL u b i n
  • Model:KNAUS Vimara
  • Holownik:Hyundai Tucson

Napisano 22 styczeń 2017 - 21:55

Tu:

https://www.google.p...4!6m1!1e1?hl=pl

"Moja stronniczość jest moja - jak Wam się ona nie podoba to nikt Was tutaj nie trzyma".  admin Tomii 

#52 PeYs1992

PeYs1992

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 1 postów

Napisano 19 maj 2017 - 12:18

Witam serdecznie !

Odważyłem się odświeżyć temat, ponieważ zaczynam pierwszy sezon. Mam niespełna 3 letnią córeczkę, kobietę i całą masę sprzętu wędkarskiego. Bardzo zależy mi, żeby maksymalnie połączyć wszystkie te kwestie i sprawić radość dziewczynom jak i sobie. Oczywiście na pierwszy miejscu stawiam .. wędkarstwo (żartuje) :) Tak na poważnie, chciałbym poznać miejsca gdzie faktycznie campingi zorganizowane są pod dzieciaczki - plac zabaw, możliwość wypożyczenia rowerków wodnych, może jakiś mini basen. Wspaniale jakby obiekt ten znajdował się nad jeziorem, gdzie jest sens łowić lub znajdowało się tam jakies komercyjne łowisko? Temat ten był mniej lub bardziej poruszany jednak stresuje się, że wybiorę nieodpowiednie miejsce, a na mojej głowie spoczywa szczęście pierwszych wakacji małej Oliwcii, dla niej wszystko. Przypuszczam, że zdecydowana większość z Was kojarzy takie miejsca i rozumie NASZE potrzeby więc głęboko licze na Waszą pomoc. Jestem z Tychów ze Śląska, ale odległość nie jest wielką przeszkodą. 

P.s. pierwszy sezon zaryzykuje ze świeżo zakupionym namiotem, ponieważ tylko na takie wczasy mnie stac :)

Z góry dziękuje i pozdrawiam Daniel !

#53 Stu

Stu

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 152 postów
  • SkądCzęstochowa
  • Model:ABBEY GTS 214
  • Holownik:Mondeo 2.0 / Doblo 1.6 / Pajero 3.0

Napisano 19 maj 2017 - 13:48

Witam serdecznie !

Odważyłem się odświeżyć temat, ponieważ zaczynam pierwszy sezon. Mam niespełna 3 letnią córeczkę, kobietę i całą masę sprzętu wędkarskiego. Bardzo zależy mi, żeby maksymalnie połączyć wszystkie te kwestie i sprawić radość dziewczynom jak i sobie. Oczywiście na pierwszy miejscu stawiam .. wędkarstwo (żartuje) :) Tak na poważnie, chciałbym poznać miejsca gdzie faktycznie campingi zorganizowane są pod dzieciaczki - plac zabaw, możliwość wypożyczenia rowerków wodnych, może jakiś mini basen. Wspaniale jakby obiekt ten znajdował się nad jeziorem, gdzie jest sens łowić lub znajdowało się tam jakies komercyjne łowisko? Temat ten był mniej lub bardziej poruszany jednak stresuje się, że wybiorę nieodpowiednie miejsce, a na mojej głowie spoczywa szczęście pierwszych wakacji małej Oliwcii, dla niej wszystko. Przypuszczam, że zdecydowana większość z Was kojarzy takie miejsca i rozumie NASZE potrzeby więc głęboko licze na Waszą pomoc. Jestem z Tychów ze Śląska, ale odległość nie jest wielką przeszkodą. 

P.s. pierwszy sezon zaryzykuje ze świeżo zakupionym namiotem, ponieważ tylko na takie wczasy mnie stac :)

Z góry dziękuje i pozdrawiam Daniel !

Brzeźnica. Masz basenik dla dzieci, zamknięty ośrodek, obok mały zalew do wędkowania, można popływać rowerkiem czy kajakiem. Przy tej odległości i w tej cenie to nr1 :)

Ja nie dam rady ?!?

#54 maarec

maarec

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4126 postów
  • SkądCzęstochowa
  • Model:Adria Altea
  • Holownik:Smax 2.0 TDCI

Napisano 19 maj 2017 - 14:02

Brzeźnica. Masz basenik dla dzieci, zamknięty ośrodek, obok mały zalew do wędkowania, można popływać rowerkiem czy kajakiem. Przy tej odległości i w tej cenie to nr1 :)

Tylko w Brzeźnicy z namiotem, to trzeba odwagi aby korzystać tylko z ich sanitariatów, chyba, że coś się zmieniło na plus, nie byłem ze 3 lata

Zapraszam na naszego bloga http://www.nacamping.pl/ Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych