Skocz do zawartości

hobby classic 420 - dmc ? kolor ?


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

witam

koledzy ... jestem przed sfinalizowaniem kupna przyczepki jak w temacie

ale nurtują mnie 2 sprawy.

1. DMC ... część ogłoszeń z tego rocznika 1994 ma DMC 1000 a cześć 1050 .. dla mnie to o tyle waże że aby nie przekroczyś 3,5 nie mogę mieć więcej niż dokładnie 1000 kg :)

2. przyczepka upatrzona przeze mnie ma takie "stare", ciemniejsze malowanie .... a większość tych co widziałem (z tego rocznika oczywiście) ma już te bardziej jasne ... o czym to może świadczyć ?

pozdrawiam

wojtek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alledrogo ma przerwę tech do 18 i nie mogę dać linka :)

 

facet ma w PL dow. rej.  1000 kg ale boje się ze może podczas przerejestrowywania coś mi zmienią .. (czy to niemożliwe?)

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

facet ma w PL dow. rej.  1000 kg ale boje się ze może podczas przerejestrowywania coś mi zmienią .. (czy to niemożliwe?)

jak jest 1000 to jest git. aby zmienić dmc ( jest to możliwe gdybyś chaciał ) musisz to udokumentować np. zmianą konstrukcyjną + przegląd + rzeczoznawca.

masz w DR 1000 i tak zostaje.

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na aukcji jest "szara" no to rocznik powinien być max.93 ? :hmm:  później były już "niebieskie"

chyba że gość napisał 94 bo to był rok pierwszej rejestracji, często z autami tak jest że produkcja np.2005 rejestracja 2006 to szyją rok produkcji 06. a w dowodzie jak jest ?

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaźaj co jest w dowodzie i na tabliczce znamionowej - niemcy rejestrowali te przyczepy DMC i MW jedną wartością. ja tak miałem w poprzedniej 420-stce 1000kg W obu przypadkach czyli bez ładowności.

A malatura najpóźniej z 93 roku i to z początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda to nie dokładnie ta, ale identyczne malowanie. http://olx.pl/oferta/hobby-prestige-420-CID5-ID4WqnB.html#9d574904cd

To jest model 90 - 92.

Od 93r niebieskie pasy.

Sprawdz jej DMC na tabliczce i w dowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... koles powiedział 14500 a ja 12 ...

ma się zastanowić i coś pomiędzy.

ciężko będzie bo koles nie ma parcia na sprzedaż. do tego jest w niej zakochany bo poświęcił jej 15 lat.

na każdą uwagę o jej stanie reaguje agresją :)

 

wkurzyło mnie to, że 1994 rocznik ... a mi też wychodzi ze max 93 :/ może 1 rejestracja 94 .

i nawet nie chodzi o ten rok, tylko po co takie "kłamstewka" :(

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena kosmos, wystawiana była już w zeszłym roku.

Fakt - sporo wyposażenia extra - daszki nad oknami potrafią kosztować do 200 zeta za sztukę. Dodatkowy daszek przed przedsionkiem a i przedsionek niezły.

Tak czy siak to na pewno nie jest budka z 94 roku.

Najmłodziej 92 rok.


... koles powiedział 14500 a ja 12 ...
ma się zastanowić i coś pomiędzy.
ciężko będzie bo koles nie ma parcia na sprzedaż. do tego jest w niej zakochany bo poświęcił jej 15 lat.
na każdą uwagę o jej stanie reaguje agresją :)

wkurzyło mnie to, że 1994 rocznik ... a mi też wychodzi ze max 93 :/ może 1 rejestracja 94 .
i nawet nie chodzi o ten rok, tylko po co takie "kłamstewka" :(

 

niech ci przyśle zdjecie tabliczki znamionowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.