Skocz do zawartości

kemping Ulika k/Porec'a sierpień 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy ktoś planuje wyjazd na ten kemping w sierpniu?

byliśmy tam juz 2 razy po 3 tyg....jest świetnie, ale fajnie by było mieć troszkę więcej "przyjaznych dusz" i zwłaszcza z dzieciakami, zawsze to atrakcja dla dzieci gdy można z kimś pobawić sie i to po polsku.....

nasza córka 8,5 lat.......

chętnie podpowiem a może się uda połączyć się w drodze nad Adriatyk.......

My startujemy z Rabki - tam pierwszy nocleg po wyruszeniu z Warszawy i dalej trasą do Bratysławy/wiedeń, Graz, Ljublana

W okolicy Ljublany planujemy nocleg -

może ktoś zna jakiś motel, lub miejsce z dobrym parkingiem na zestaw.....

pozdrawiamy

Edytowane przez farwahar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

ruszamy z Rabki w sobotę - przez Słowację, Austrię

i planujemy dotrzeć do Mariboru - tam nocleg w hotelu i do Uliki planujemy dotrzec w niedzielę, a tam mamy plac od niedzieli właśnie, więc nie mamy pośpiechu....

jedziemy tam juz 3 raz....ale pierwszy raz z przyczepką....wcześniej namioty.....:)

Czy też planujesz/cie pobyt na tym pieknym kempingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobec tego pozdrawiam i także życzę udanych wakacji ... niestety w tamtych okolicach nie znam nic godnego uwagi, ale także specjalnie nigdy nie szukałem:)

z pewnością coś upolujecie

do miłego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ruszamy z Rabki w sobotę - przez Słowację, Austrię

i planujemy dotrzeć do Mariboru - tam nocleg w hotelu i do Uliki planujemy dotrzec w niedzielę, a tam mamy plac od niedzieli właśnie, więc nie mamy pośpiechu....

jedziemy tam juz 3 raz....ale pierwszy raz z przyczepką....wcześniej namioty..... :)

Czy też planujesz/cie pobyt na tym pieknym kempingu?

A po co Wam hotel skoro macie :przyczepa:  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chris

 

my planujemy wyjazd od 15 sierpnia ale oprócz Plitvickich i Zadaru nie mamy konkretnego planu. Koniecznie chcesz jechać na Istrie? Prawdziwa Chorwacja to Dalmacja. :yes:

 

w zasadzie wszystko jedno mi gdzie - mam trzy priorytety

 

-  blisko z dojazdem (czyli nie w dół Chorwacji)

- blisko nad morzem (100 m to już zdecydowanie za daleko) 

- porządny standard kempingu 

 

w sumie Istria trochę mi się znudziła ale nie mam pomysłu na jakiś kemp pomiędzy Rijeką a Zadarem  :hmm:

 

ja jadę chyba 10 albo 11 sierpnia , teraz namiot dla odmiany i dla oszczędzenia czasu dojazdu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A po co Wam hotel skoro macie :przyczepa:  :hmm:

właśnie wróciliśmy - hotel nam potrzebny by nie spać na parkingu, w zapakowanej przyczepie klamotami potrzebnymi na 3 tygodniowy pobyt stacjonarny...

:) zwłaszcza, że przyczepka została już w Chorwacji....:) z klamotami na kampingowym "depot" pozdr.

Czesc chris

 

my planujemy wyjazd od 15 sierpnia ale oprócz Plitvickich i Zadaru nie mamy konkretnego planu. Koniecznie chcesz jechać na Istrie? Prawdziwa Chorwacja to Dalmacja. :yes:

sorki, że teraz ale wlasnie wróciliśmy..... tu chodzi o konkretny kamping, ULIKA, a nie o Chorwację /którą srednio lubię/, to tam jest atmosfera która cenię. Doskonale znam Bałkany i wybrzeże po Albanię..... ale najważniejsze jest miejsce w który ładujesz "akumulatory", towarzystwo znajomych itp itd....:)pozdr

> Witajcie, czy ktoś planuje wyjazd na ten kemping w sierpniu?

 

myślałem nad nim ale "600 m from the beach" skutecznie mnie odstraszyło 

 

szukam czegoś nad morzem  :] 

przecież Autocamp ULIKA jest nad samym morzem - plaże mają błękitne flagi - do morza jest w zależności od miejsca postawienia przyczepki od 10 m do 100 - i to juz chyba przesadziłem, ale można to wszystko zobaczyć na mapach googla..... doprawdy nie wiem skąd te 600 m...???  to nie prawda że jest tak daleko do plaży. pozdrawiam i służę dodatkowymi informacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

... Autocamp ULIKA jest nad samym morzem - plaże mają błękitne flagi - do morza jest w zależności od miejsca postawienia przyczepki od 10 m do 100 - i to juz chyba przesadziłem, ale można to wszystko zobaczyć na mapach googla..... doprawdy nie wiem skąd te 600 m...???  to nie prawda że jest tak daleko do plaży. pozdrawiam i służę dodatkowymi informacjami

 

Wszystko pięknie tylko zapomniałeś dodać, że kemp. Ulika koło Poreca jest kemingiem FKK - chris_66 zapewne miał na myśli kemp. Ulika k. Rovinj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie tylko zapomniałeś dodać, że kemp. Ulika koło Poreca jest kemingiem FKK - chris_66 zapewne miał na myśli kemp. Ulika k. Rovinj.

Fakt,

ale szczerze mówiąc nie wiedziałem, że jest inny kamping Ulika...:(

Ten , na który jeździmy to ten obok Poreca - naturystyczny kamping FKK

kapitalnie położony, 4 gwiazdkowy... bardzo sprawnie prowadzony.

polecam wszystkim, warto !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.