Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Części Knaus Vimara

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wikikalisz

Wikikalisz

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów
  • SkądWielkopolska
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Knaus Vimara 500 TKM
  • Holownik:Renault Laguna III dci

Napisano 08 czerwiec 2014 - 00:14

Witam. Proponuję ten temat gdyż pozwoli on spotkać się tym, którzy poszukują części z tymi, którzy je mają lub wiedzą gdzie daną część można zdobyć. Przyszedł mi ten pomysł do głowy, gdyż po wystrzeleniu opony w moim knausiaku (Vimara) rozsypało się prawe nadkole zewnętrzne. Jeśli ktoś wie gdzie można je nabyć proszę o odpowiedź.

Użytkownik Wikikalisz edytował ten post 08 czerwiec 2014 - 00:16

#2 Kristofer

Kristofer

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8019 postów
  • Telefon:Jest
  • SkądLubelskie
  • Model:Specjalny II
  • Holownik:Stary ale żwawy.

Napisano 08 czerwiec 2014 - 01:02

Witam !

Pytaj np. tu:

http://allegro.pl/na...4286087403.html

ew.:

http://allegro.pl/li...=&description=1

Jeśli nigdzie nie dostaniesz, to pozostaje jedynie serwis:

http://www.knaus.pl/kontakt

Użytkownik Kristofer edytował ten post 08 czerwiec 2014 - 01:10

Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów!  :foch:   

Oczekujesz pomocy? Używaj poprawnej pisowni. Popieraj akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Zezwalam na kopiowanie bez pytania mnie o zgodę, powyższego tekstu, dotyczącego poprawnej pisowni i umieszczanie go w sygnaturze własnego profilu.

"Inteligencja, to zdolność, przy pomocy której pojmujemy ostatecznie, że wszystko jest niepojęte"  ;) 

#3 Miodzio

Miodzio

Maniak karawaningu

• Moderatorzy
  • 2862 postów
  • SkądGliwice
  • Model:Knaus Südwind 440 HT
  • Holownik:biały lub czerwony ;)

Napisano 08 czerwiec 2014 - 16:02

Na forum od tego typu inicjatyw jest giełda z jej ogłoszeniami. Nie rozróżniamy części na poszczególne marki, gdyż sporo części jest zunifikowanych.

Poza tym umieszczenie tego tematu w Knausiakach spowoduje, że osoby nie będące właścicielami Knausów nie będą wiedziały, że ktoś jakiejś części poszukuje.

#4 Wikikalisz

Wikikalisz

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 12 postów
  • SkądWielkopolska
  • Model:Knaus Vimara 500 TKM
  • Holownik:Renault Laguna III dci

Napisano 08 czerwiec 2014 - 16:58

Dzięki Kristofer już sprawdzam te namiary.

Na forum od tego typu inicjatyw jest giełda z jej ogłoszeniami. Nie rozróżniamy części na poszczególne marki, gdyż sporo części jest zunifikowanych.

Poza tym umieszczenie tego tematu w Knausiakach spowoduje, że osoby nie będące właścicielami Knausów nie będą wiedziały, że ktoś jakiejś części poszukuje.

Rozumiem uwagę ale jako Nowy płacę frycowe. Nie bardzo jeszcze potrafię poruszać się po portalu. Co mam zrobić z tematem: 1. Usunąć,  2. Przenieść, 3. Zostawić i nic nie robić. W przypadku odpowiedzi 1 i 2 proszę o informację gdzie szukać odpowiedzi jak to zrobić. Pozdrawiam.

Chciałem zamieścić ogłoszenie pod wskazanym adresem ale... nie mogę. Ograniczenia regulaminowe.

Użytkownik Wikikalisz edytował ten post 08 czerwiec 2014 - 17:13

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych