Skocz do zawartości

kemping nie termalny Węgry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Szukam kempingu na Węgrzech, bez basenów, nad jeziorem. Nie szukam wielkich wygód, ma być woda, jako takie toalety, najlepiej jakieś małe kameralne miasteczko bez tłumów. Nic takiego nie mogę znaleść ani na forum, ani w internecie. Wszędzie są kempingi z basenami, a co za tym idzie - tłumy i pewnie problem z psem, który jeździ z nami. Może ktoś z Was zna takie miejsce? Region-obojętne, mogłaby być też Słowacja, startujemy z Barwinka. Nie chodzi mi też o totalną głusz, coby się nie zanudzić na śmierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jumbocamping.hu/

 

Nie termalny, na uboczu ale bez jeziora.

 

 

PS. Kierowniku... dla św. spokoju profil byś mógł uzupełnic..

 

Przyłączam się do prośby....  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za odpowiedzi. Zaraz się zagłebię w podane przez Was miejsca... Wolelibyśmy coś nad jeziorem, bo syn lubi się pochlapać, ja z resztą też :) A najlepiej w naturalnych akwenach.  Z opowieści znajomych kempingi termalne na Węgrzech  jawią mi się jako przepełnione rozwrzeszczanymi turystami miejsca, chociaż może jestem w błędzie, bo sami nie byliśmy jeszczed na takowych.

 

Co do uzupełnienia profilu, próbowałam wczoraj to zrobić, ale coś poszło nie tak :)  Spróbuję ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Z opowieści znajomych kempingi termalne na Węgrzech  jawią mi się jako przepełnione rozwrzeszczanymi turystami miejsca,

 

Niby tak, ale nie wszędzie..... 

 

http://kehidatermal.hu/en

 

Polecamy... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki -obejrzę. U nas głównym czynnikeim powodującym, że szukamy kempiongu bez basenów jest nasz prawie 40-sto kilogramowy pupil :) Bo byłby kłopot z korzystaniem z basenów, gdy jest się z psem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu na wielu węgierskich kempingach także tych z basenami nie ma wcale tłumów.  Najwięcej ludzi odpoczywa w miesiącu sierpniu.

Sporo osób przyjeżdża na kempingi z psami .

Oczywistym jest ,że w czasie wyjścia na baseny pies zostaje na kempingu.

Jeżeli chodzi o kempingi to praktycznie w każdym węgierskim miasteczku taki znajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opowieści znajomych kempingi termalne na Węgrzech  jawią mi się jako przepełnione rozwrzeszczanymi turystami miejsca, chociaż może jestem w błędzie, bo sami nie byliśmy jeszczed na takowych.

 

Gdybym słuchał znajomych to nie pojechał bym na Węgry  :] . 

 

Warto pojechać i przekonać się osobiście, tylko szukajcie mniejszych i bardziej spokojnych ośrodków. Ja w opcji z psem proponował bym camping bezpośrednio połączony z basenami. "Plażujesz"  wtedy przed przyczepą, ktoś zostaje z psem, a inni idą się w tym czasie pomoczyć. 

 

Synowi pochlapanie na zjeżdżalniach na pewno spodoba się bardziej niż pochlapanie w jeziorze  :yes: . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowniku, a zobacz sobie na kemping Fured nad Balatonem. Na pierwszy rzut jego ogrom przypomina fabryke wakacyjna jednak będąc tam przekonałem się, że pełno jest urokliwych i zacisznych miejsc, a z racji rozmiaru nikt na siębie nie wpada. Mnóstwo zacienionych, asfaltowych alejek, gdzie mozna pojeździć lub pobiegac z psem.

Do wyboru jezioro albo zacieniony basen pływacki, tzn bez zjezdzalni. Da nas była to bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcecie to macie:

ja bylem dwa razy w takim miejscu :

Kikötő sétány 5
8630 Balatonboglár
Węgry
 
Cypelek nad Balatonem.Bardzo fajnie,zawsze luźno.Miasteczko niewielkie.Na terenie campingu darmowy wi-fi
Plaza od 10 do 1 metra od budki :)
Z psem nie powinno byc problemu.Stajesz dalej od wejscia i masz luzno.Byle by po pupilku sprzatac.
 Dojazd z Wrocławia okolo 8 godzin.Dystans 550km?
Na miejscu jest kuchnia otwarta.Toalety czyste i codziennie sprzatane.
Ktos wspomina ZAMARDI.Bylem dwa razy.Smrod i pajeczyny  w toaletach.Pełno ludzi .Do plazy duzo w porównaniu z opisanym kampingiem,mało w porownaniu z campingiem we Włoszech :)
Pogoda?
Temperatura kolo 30 ,woda od 24 -28 C
Ja chyba wyskocze w niedziele ,aby odpoczac od Polskich upalow
Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu na wielu węgierskich kempingach także tych z basenami nie ma wcale tłumów.  Najwięcej ludzi odpoczywa w miesiącu sierpniu.

Sporo osób przyjeżdża na kempingi z psami .

Oczywistym jest ,że w czasie wyjścia na baseny pies zostaje na kempingu.

Jeżeli chodzi o kempingi to praktycznie w każdym węgierskim miasteczku taki znajdziemy.

Byłeś już w tym roku przewietrzyć cepkę  pozdro !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za odpowiedzi, mam zadanie na weekend, by wszystko przejrzeć :)

 

 

Witam

Chcecie to macie:

ja bylem dwa razy w takim miejscu :

Kikötő sétány 5
8630 Balatonboglár
Węgry
 
Cypelek nad Balatonem.Bardzo fajnie,zawsze luźno.Miasteczko niewielkie.Na terenie campingu darmowy wi-fi
Plaza od 10 do 1 metra od budki :)
Z psem nie powinno byc problemu.Stajesz dalej od wejscia i masz luzno.Byle by po pupilku sprzatac.
 Dojazd z Wrocławia okolo 8 godzin.Dystans 550km?
Na miejscu jest kuchnia otwarta.Toalety czyste i codziennie sprzatane.
Ktos wspomina ZAMARDI.Bylem dwa razy.Smrod i pajeczyny  w toaletach.Pełno ludzi .Do plazy duzo w porównaniu z opisanym kampingiem,mało w porownaniu z campingiem we Włoszech :)
Pogoda?
Temperatura kolo 30 ,woda od 24 -28 C
Ja chyba wyskocze w niedziele ,aby odpoczac od Polskich upalow
Polecam

 

Ta opcja jest dla mnie bardzo interesująca. Jest jakiś link do strony kempingu?

 

Temat zostawienia psa przy przyczepie nie wchodzi absolutnie w grę - sierściuch jest wielki, nie toleruje obcych, umie się wyswobodzić ze wszelkich ''uprzęży'' i nigdy nigdzie nie był tak zostawiany (oprócz ogródka przy domu) . Zawsze plażuje z nami pod parasolem. Dlatego tak obstaję przy spokojnym kempingu bez basenów. Oczywiscie sprzątanie po sierściuchu to priorytet, zawsze przy sobie mamy "psi sprzęt". :]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze to miejsce: http://www.medianocamping.hu/ 

 

Kemping sobie, a baseny sobie. Nie powiązane,  w pewnej odległości od siebie. A i sierściuszek powinien mieć swobodę. Byliśmy tam w zeszłym roku. Miejsca do spacerów - skolko ugodno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze to miejsce: http://www.medianocamping.hu/ 

 

Kemping sobie, a baseny sobie. Nie powiązane,  w pewnej odległości od siebie. A i sierściuszek powinien mieć swobodę. Byliśmy tam w zeszłym roku. Miejsca do spacerów - skolko ugodno :)

Dzięki, ale coś mi się nie otwiera-jakis błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.