Skocz do zawartości

Majowe spotkanie w Sławie


Rekomendowane odpowiedzi

ZAINTERESOWANYCH MAJÓWKĄ W SŁAWIE ZAPRASZAM DO TEGO WĄTKU

 

Szacun -jak mawiają małolaci (wnuk 9lat) dla wszystkich tych którzy uznali dwa zloty.Z chęcią pojechałbym do Nieborowa ale jak przeczytałem o paradzie parowozów blisko Sławy ( przełożony termin parady na sobotę ze względu na zlot ) a obiecałem wnukowi że ją zobaczy -klamka zapadła tam jadę. Z tego co wiem , wielu ze względu na paradę pojedzie do Sławy.Nieborowi życzę naprawdę fajnego spotkania i przyjemnej zabawy. Z tymi co nie spotkam się w Sławie to może spotkamy się w Chorwacji na wyspie PAG -Zlot PZM-otu . Poza tym lato jest długie , spotkań (Lokalnych) będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

W związku z tym, że niektórzy "koledzy" ( sic !!! ) z "naszego forum" wymusili a nie poprosili, by chcący jechać w maju na spotkanie w Sławie mają założyć swój nowy wątek i tam sobie dyskutować, bo nie mają prawa zabierać głosu w poście czy jak kto woli w temacie wywołanym przez rysiaczka, dlatego tutaj proponuje byśmy porozmawiali - Ci chętni na wyjazd - o tymże spotkaniu w Sławie.

 

Tak będzie lepiej i spokojniej na forum, aby nie powstawały jakiekolwiek kolejne "kwasy" :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymusili a nie poprosili

 

 

tymi słowami można wygonić wilka z lasu :swieca:

 

dlatego tutaj proponuje byśmy porozmawiali - Ci chętni na wyjazd - o tymże spotkaniu w Sławie.

 

Czyli "nieborów" tu ma się nie odzywać? Trzeba uściślić wszystko. Podchody nie są na miejscu a takowe można wyczuć...

 

Tak będzie lepiej i spokojniej na forum, aby nie powstawały jakiekolwiek kolejne "kwasy"

 

Ta puenta jest bardzo trafna :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Panowie ale skoro Rysiaczek założył ten wątek i tytuł jest jasny to skoro zwraca Wam uwagę to załóżcie nowy wątek albo piszcie na temat.

gdybyś miał wątpliwości kolego szary11

 

No wiesz, miała ta wypowiedź nieco zgryźliwości, ale racje również. Pisać nikt nie zabronił, ale temat należało trzymać. Tym bardziej nie na miejscu to było jak w głosowaniu Nieborów wygrał.

 

PS. moja wypowiedź też tu nie pasuje, więc prosiłbym adminów o utworzenie nowego wątku bądź ześmietnikowanie jeśli wszystko zostało dopowiedziane w temacie gdzie co i jak powinno wyglądać.

 

Robin, faktycznie - długo nie było trzeba czekać - ale jak jest atak zazwyczaj będzie odwet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi uważam że wykorzystujesz mój post ,nigdzie nie pisałem ze nie masz prawa zabierać głosu w wątku Rysiaczka tylko chodziło mi o to że skoro tematem postu jest rozrywka na zlocie to pisze się albo o rozrywce albo do dyskusji o czym innym zakłada następny wątek bo to co się dzieje psuje wszystko już napisane .A Ty dorabiasz do tego całą ideologię .

Sam widzisz jak niefajnie wygląda jak w wątku w którym Ty założyłeś nie wszystko trzyma się tematu.

Chodziło mi tylko tyle żebyśmy przestrzegali zasad i nie psuli sobie wzajemnie wątków.

Następnym razem postaram się inaczej napisać co mam do powiedzenia żeby nie było niedomówień :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam widzisz jak niefajnie wygląda jak w wątku w którym Ty założyłeś nie wszystko trzyma się tematu.
no wlasnie....

 

tak na marginesie to ja pierwszy raz slysze ze w slawie ma byc jakis zlot??? ma byc???? IMHO to chyba raczej zwykle spotkanie przyjaciol na ktore oczywiscie zapraszamy wszystkich co im wyjazd do nieborowa powiedzmy nie pasuje... czytam i czytam i widze ze koledzy niektorzy juz za nas zdecydowli ze to jakis zlot.... mysle ze koledzy w swych slowach

 

nie udało się zorganizować jednego zlotu ? Trzeba było od razu zrobić dwa i byłoby po sprawie
Mamy dwa spotkania więc im poświęćmy czas
Filip 85-87, to jako entuzjasta i organizator 2 części zlotu

troszke nadinterpretuja slowo "ZLOT".. jesli sie myle prosze mnie poprawic

 

jedyny prawdziwy zlot organizowany przez admina tego forum jest w NIEBOROWIE,, tak przeciez nasze plemie zaglosowalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip 85-87, to jako entuzjasta i organizator 2 części zlotu

 

Kiszon, ale Filip zapowiedział, że będzie organizował zlot w Sławie. Przeczytaj pare ostatnich postów z tematu Rysiaczka "Rozrywka i KO na zlocie...".

 

Nie ma żadnej nadinterpretacji :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke nadinterpretuja slowo "ZLOT".. jesli sie myle prosze mnie poprawic

Filip dokładnie napisał tak :

Jako nieformalny organizator zlotu w Sławie chciałbym pogratulowac zwycięstwa Nieborowa

To tak gwoli ścisłości, ale naprawdę nie róbmy kwasów na forum, ani nie czepiajmy się słówek bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Może jestem trochę idealistą, ale myślę, że jesteśmy jedną wielką rodziną zarażoną karawaningiem i cieszmy sią z tego. Jedni pojadą do Sławy inni do Nieborowa, a po powrocie zamieścimy zdjęcia i pochwalimy się swoimi przeżyciami ze zlotu/spotkania :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaręczam że gdyby wygrała Sława byłbym tam wcześniej nawet od Filipa ! Ale nie o to chodzi . W Rysiaczkowym temacie jak to nazywacie , nigdzie nie ma nazwy miejscowości . Jest to trochę głupawy temat z szalonymi pomysłami na każdą okazję i miejsce , czas ,nie mają tu znaczenia .Cały czas proszę Was tylko o pomysły na dobrą zabawę , co nie było łatwe przez różne niesnaski .

Może teraz gdy zapadła wielka miłość na forum , zaproponujecie jakąś dobrą zagrychę na spotkaniach / az sie boje napisać słowo Zlot / , może jakiś konkursik . A co myślicie że będę sie prosił Kiszona o licencję na chińczyka jak się spotkamy w Bieszczadach ! ? Tak więc temat ,,Rozrywka i KO na zlocie , nie jest tematem jakiegoś zasranego Rysiaczka tylko nas wszystkich i przestańcie wmawiać biedakowi że to jego pomysły . Wszystko się odbywa spontanicznie , pełna improwizacja .

Pozdrawiam i zapraszam na KO ludzi z wyobraźnią i pomysłami dla dobra wszystkich spotkań ! :swieca:

 

PS. W swojej wypowiedzi nie chciałem nikogo urazić ! :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.