Skocz do zawartości

Góry Sowie


stasiu1971

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie czy ktoś może był nad jeziorem Lubachowskim (Bystrzyckim) , i wie o jakimś kempingu w pobliżu , bo żonie nie bardzo się podoba ta "sadzawka" w Radkowie

 

Nie kojarzę żadnego ośrodka w tej okolicy. Dawny Wodniak się remontuje, ale tam byłby tylko domki do wynajęcia. Raczej ten rejon odpada, chyba, że przyczepkę postawisz u kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i po urlopie , nie wszystkie atrakcje zaliczone niestety , ale ból kolana nie pozwolił zaliczyć nic co wymagało chodzenia po górach , a tak mi zależało na Szczelińcu i Skalnym mieście , najbardziej zawiodłem się na Włodarzu , można to skwitować jednym zdaniem , "przebiegnięcie po ciemnej piwnicy w starej kamienicy" z przerwą na 15 min seans w podziemnym kinie  na Rzeczce było znacznie lepiej bo było trochę animacji w podziemiach i lepszy przewodnik.Znacznie ciekawiej było w Kopalni złota w Złotym Stoku , gdzie mozna nabyć bilet łączony na kilka atrakcji z pułkaniem złota szukaniem minerałów przejażdżką kolejką podziemną i przepłynięciem kilkuset metrów podziemnego chodnika.Nocleg w Ośrodku Leśny Dwór w Woliborzu na dobrym poziomie , niestety do wszelakiej większej wody żeby się pokąpać , daleko , trochę taka zapadła dziura , po 3 nocach przedniosłem się nad Zalew Radkowski , miejsce super tylko , właściwie to pole namiotowe niż cemping trąci minioną epoką gdzie właścicielowi zal wydać "parę setek" na wybrukowanie 40 metrów ostrego zakrętu prowadzącego dosyć stromo pod górkę , gdzie utknąłem i tylko dzięki innym karawaningowcą wjechałem na samo pole , jeden z wpychających mówił że dzień wcześniej przypalił porządnie sprzęgło , właściciele dosyć chytrzy  , ogólnie nie polecam tego pola 2 ubikacje i 1 płatny 5zł/os prysznic na całe pole gdzie zawsze były kolejki , a właściciel mówił że ma tak TANIO :oslabiony:  bo daleko do sanitariatów.Myślałem że nie ma nigdzie gorszych dróg niż w sąsiednich Mysłowicach , a jednak w prawie całej kotlinie asfalt to łata na łacie łatą gonione i posypane tłuczniem , niektóre drogi węższe od osiedlowych w Katowicach , a zapomniałem cemping w Woliborzu wyposażony w sale telewizyjną z czytelnią oraz sportową z piłkarzykami , stołem do ping ponga , bilardem ,komputerem z dostępem do neta i basenem tak z 15 x 15 metrów i 120 cm głębokości kilka kibelków dla panów i pań i kilka pryszniców dla pań i panów sprzątane kilka razy dziennie postój samochodu obok przyczepy dodatkowo płatny 10 zł na parkingu gratis ,ogólnie było dużo Holendrów i Niemców to chyba o czymś świadczy

Edytowane przez stasiu1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam. Mam pytanko odnośnie Skalnego Miasta.

Z uwagi że w sobotę wybieram się na tydzień do Kudowy (bez cepki), to chcieliśmy pojechać do Skalnego Miasta i tu pytanko---czy zapłacę złotówkami, czy muszę mieć korony?

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.