Skocz do zawartości

Pole kempingowe 100km od Wrocławia Oławy


wally1978

Rekomendowane odpowiedzi

a szumne minizoo to 3 kozy w zagrodzie.

hehehe rozbawiło mnie to :-D też kiedyś byliśmy w takim minizoo ale był jeszcze cap, i wabił się Pankracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byliśmy tu 3tyg temu. Raz że dla dzieci to tylko park linowy, a bartek na to jeszcze za mały, a szumne minizoo to 3 kozy w zagrodzie.

 

 

Generalnie polecam sprawdzać wszelkie kempingi prowadzone przez OSIRy czy inne MOSIRy. Ośrodki są dofinansowane z budżetów miejskich i jako tako są zadbane w porównaniu do niektórych prywatnych kempów, gdzie często jest syf z malarią. 

 

W Bąkowie koło Kluczborka byliście? Jest tam kemping nr 23 prowadzony przez OSIR Kluczbork.

 

http://www.osir.kluczbork.pl/content/teren-ośrodka

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=23

 

 

W Świdnicy też masz całkiem sensowny kemp. Jak na polskie warunki to nawet bardzo sensowny, parcele wyznaczone itp:

 

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=231

http://www.osir.swidnica.pl/obiekty/camping/galeria

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swidnicy nie polecam.... strach szurać butami koło przyczepy po 22:00... obsługa kempingu je Niemcom i Holendrom z ręki... dosłownie...

 

Camping opanowany przez zachodnią geriatrie... płacą to wymagają ciszy.. ciszy ... i ciszy...

A jak ktos będzie w Bakowie to pozdrowcie Pana Kierownika Czesia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze wspomnianego wcześniej Boszkowa (Ośrodek Wypoczynkowy OLIWIA) i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Pan Zygmunt (zarządca ośrodka) okazał się bardzo pomocnym i życzliwym człowiekiem. Pomógł w ustawieniu przyczepy i rozbiciu przedsionka. Teren na ośrodku zadbany, dobrze zorganizowane miejsce na grilla - duża altana/wiata, a w środku dwa grille, umywalka, mikrofalówka. Bezproblemowe podłączenie do prądu. Zejście nad jezioro bezpośrednio z terenu ośrodka. W pobliżu zarówno "dzika plaża" jak i publiczna. Na miejscu mały plac zabaw, boisko do siatkówki. Polecam dla rodzin z dziećmi. Poniżej kilka fotek

Osobiście nie zgodzę się z opinie, pierwsze co usłyszeliśmy po wejściu do recepcji od naburmuszonej starszej pani: sie puka raczej!!!!!

 

Jak za komuny na poczcie. Co do miejscówek pod cepe to dostaliśmy do wyboru albo przy samym płocie od głównej drogi albo kawałek wybetonowanego placyku zaraz obok kibelków. Zwinęliśmy sie czym prędzej. Paredziesiąt metrów dalej trafiliśmy na inny camp, jeszcze zamknięte, dopiero od następnego dnia miał być czynny czyli odndzisiaj bo wczoraj przyjechaliśmy, ale właściciel pozwolił zostać, zostawił klucze od bramy i furtki i pojechał. Cisza, spokój i kompletnie pusto. Pewnie dzisiaj się zaczną zjeżdżać, bo mówił że od dzisiaj spodziewają się gości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego nie lubie urlopu w Polsce ani naszych rodaków za granicą.... było cicho i spokojnie, najechało się bydła, dosłownie bydła. Drą mordy, muzyka na cały regulator, straszne wieśniactwo. Gorsi są chyba tylko anglicy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem dziś grill pod domem... przyjemny wieczór, winko z żoną, córa zasnęła w przyczepie. Pięknie, do momentu aż podwórko dalej z auta zaczęła grać "muzyka" a obecni tam imprezowicze musieli się przekrzykiwać aby się usłyszeć. Długi weekend k***a mać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś z Was był może na ośrodku w Wilczynie Leśnym pod Obornikami ? Warto tam zawitac? Strona internetowa troche uboga w zdjęcia a ciekawi mnie czy da sie przekąpac w tym jeziorku tzn czy woda znośna czy porośnięta sadzawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam jechać ale się nie dodzwoniłem, a słyszałem że syf kiła i malaria. Troche dalej migę polecić camp saba w boszkowie. Czysto, przy jeziorze, woda w jeziorze czysta. Tylko ponoć w sezonie to tutejsze imprezowe mielno. Ale ten camp leży na samym końcu, do ,,centrum,, boszkowa jakies 500-700m.

 

Poza tym na campie są oddzielnie sektory, jeden dla rodzin z dziećmi a drugi dla młodych z namiotami. Nawet jak Ci młodzi puszczali muze z auta to u nas nie było słychać.

 

Ja tam jeszxze na pewno wróce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wilczynie byliśmy 2 lata temu. Szczerze, to chyba lepiej nad Odrą stanąć. Woda masakra, balsamu się tam wejść. Łazienki to samo..a szkoda, bo nie mamy żadnej alternatywy kolo Wrocławia

Edytowane przez wersowa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wersowa i Jacku. Czyli dopuszczamy.

No szkoda szkoda, bo szukam czegoś blisko. Podobno pod obornikami w Paniowicach, na terenie kopalni ma powstać 9ha camping. Dwa różne źródła podają że ma być to w 2018 i 2020 roku. Może wtedy coś się ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.