Skocz do zawartości

Pole kempingowe 100km od Wrocławia Oławy


wally1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wybieramy się gdzieś na dwie przyczepki w okresie Bożego Ciała , całkiem fajnie było by gdzieś nad wodę może połowic rybki w międzyczasie. Może ktoś polecić jakieś pole kempingowe w promieniu 100km od Wrocławia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na majówki byliśmy w Kobylej górze wszystko było ok poza oszołamami nawalonymi którzy wynajmowali domki , poza tym rewelacja rybki można połowic  (porozumienie pzw okręg Kalisz z okręg Wrocław ) i chyba Boże Ciało też tam spędzimy , może jest ktoś z Oławy lub okolic  kto się też gdzieś wybiera osobiście jedziemy na dwie przyczepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Ja również jestem zainteresowany krótkim wypadem z rodzinką (2+3) w okolicach Wrocławia. To jest mój pierwszy sezon i nie możemy doczekać się pierwszego wyjazdu aby przetestować przyczepkę:) Chętnie skorzystam z rad bardziej doświadczonych karawaningowców. W necie znalazłem jeszcze kemping w Bąkowie k/Kluczborka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Bąkowie w tamtym roku  dużo przyczep postawionych jest na stałe,dlatego problem był z miejscem warto zadzwonic przed wyjazdem sanitariaty z czasów PRL,ale idzie wtrzymac widziałem gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Ja również jestem zainteresowany krótkim wypadem z rodzinką (2+3) w okolicach Wrocławia. To jest mój pierwszy sezon i nie możemy doczekać się pierwszego wyjazdu aby przetestować przyczepkę :) Chętnie skorzystam z rad bardziej doświadczonych karawaningowców. W necie znalazłem jeszcze kemping w Bąkowie k/Kluczborka. 

 

 

 

Wcześniej napisałem o pobycie w Kobylej górze nie daleko ,byłem na majówki na dwie przyczepki ze znajomymi i to jest dobry temat bliziutko do wody nawet kawalątek plaży, sporo lasów jest gdzie pospacerować ciepła woda całą dobę toalety, prysznice szału nie ma - PRL i nie drogo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sulistrowice.

Byłem tam przelotem na jedną dobę.

Jest jeziorko. Sanitariaty pierwszą młodość maja już za sobą.

Jednak są dosyć przyzwoite, czyste, ciepła woda cały czas.

Pole kempingowe lekko pochyłe. Nie stawaj na samym dole.

W razie większych opadów będziesz miał bajorko wokoło przyczepy.

Mają tam też domki do wynajęcia.

Skrzynki prądowe dosyć gęsto rozłożone. W nocy spokój.

Info z przed dwóch lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem więc mogę opisać. Podstawowy i w zasadzie jedyny problem to brak wody w zalewie. Dwa lata temu podczas powodzi uszkodzona została tama i wodę wypompowano. Nie wiem na jakim etapie jest teraz sprawa, ale chyba nikt nie wie. Jest plaża i wypożyczalnia sprzętu wodnego, z oczywistych powodów nieczynna

Ośrodek: bardzo przyjemne miejsce, czyściutko, gorąca woda 24h, czyste i duże sanitariaty, zewnętrzny zlew dwukomorowy do mycia naczyń, zlewnia toalet. Gęsto rozstawione skrzynki prądowe, w każdej osiem gniazdek. Krany gęsto rozprowadzone, nie ma potrzeby biegania, a dobrze mieć węża, którego podłączymy na stałe, końcówka z zamknięciem i pełny relax! Plac zabaw dla dzieci oraz fajne miejsce na duże ognisko. Jest kawiarnia, która otwierana jest chyba wtedy, gdy jest więcej gości.Na terenie ośrodka są domki typu Brda z których sądzę teraz w okresie bezwodnym ośrodek żyje. Domki są w pewnym oddaleniu od miejsc kempingowych, w sobotę były dwie imprezy, mi nie przeszkadzało. Kierownik bardzo sympatyczny, widziałem też ochronę. Istnieje możliwość postawienia przyczepki na stałe, koszt 150 pln/miesiąc w sezonie (zimowanie 50pln/miesiąc). Wtedy płacimy tylko za osoby i prąd kiedy przyjedziemy. Teraz byliśmy tylko my i pan, który przyjechał kamperkiem oraz dwie załogi przyczep, które stoją na stałe.

Okolica: świetny punkt wypadowy na cały Masyw Ślęży. Bezpośrednio przez ośrodek prowadzi czerwony szlak na Ślężę.

post-14545-0-21899500-1402938902_thumb.jpgpost-14545-0-64524800-1402938966_thumb.jpgpost-14545-0-39665300-1402939044_thumb.jpg

post-14545-0-42741700-1402939106_thumb.jpgpost-14545-0-30961800-1402940663_thumb.jpgpost-14545-0-53597700-1402939262_thumb.jpg

post-14545-0-07186800-1402939326_thumb.jpgpost-14545-0-67715800-1402939383_thumb.jpgpost-14545-0-40619400-1402939537_thumb.jpg

 

Pole kempingu jest nieco pofałdowane, dobrze mieć wysokie kliny, a najlepiej saperkę do podkopania jednego kółka, aby nam się piwko z kufelka w przyczepce nie wylewało.

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wybieram się do Boszkowa z rodzinką. Ok 120km od Wrocławia. Znalazłem cielawy ośrodek, w którym można rozstawić się przyczepką. Jest tam trochę domków, plac zabaw, duża altana z grillem i mikrofalówką do dyspozycji, sanitariaty w porządku, podłączenie do prądu, blisko jezioro. Podeślę kilka fotek po powrocie. Towarzystwo z przyczepką mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.