Skocz do zawartości

Wyjazd chorwacja 2014 lipiec


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się już wyleczyłem z bicia rekordów, spędzania całego dnia i połowy nocy w aucie itd. Teraz planuję trasę na 400-500 km max wliczając w to trasy szybkiego ruchu. 

No tak to bym ze 3 dni do Chorwacji jechał :miga:  Takiej trasy z cepką jeszcze nie robiłem, ale mlodziez ostatnio jak z Karpacza zima 8h wracałem jakos dała rade, ale to była jazda perdygunami bez przyczey no i zimą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mówię że się nie da, mówię że mam gdzieś jazdę przez 12-14 godzin z jedzeniem za kółkiem....a z tyłu jak nie filmy to gry albo małpie wrzaski o byle pierdołę.

Zgadzam sie i potwierdzam. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Z centralnej Polski (Łęczyca) można w jeden dzień spokojnie dojechać w okolice Grazu (ok. 10 godz.). Doliczyć trzeba odcinek z Kaszub. Ja z okolic Kościerzyny do Łęczycy, jadąc przeciętnie 80 km/h robię po aktualnych drogach (Kościerzyna - (droga 214) - Warlubie (A1) - Toruń - (A1) - Kowal - (droga 91) - Łęczyca) ok 3,5-4 godz. Można pozostać na A1 i dalej jechać z Kowala na Stryków. W sumie wyjdzie przynajmniej 14 godzin. Z Grazu do np. Szybenika pozostaje jeszcze ok 7 godz, co daje przynajmniej 21 godz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy zdołam tam dojechac, za pierwszym zamachem z polski północnej mając na pokładzie córy w wieku 9 i 6. Pocieszające sa te nasze autostrady....

Z wlasnego doswiadczenia powiem, ze moze byc ciezko, to 1100 km, a jak przejedzi3sz 600-800 km to i tak juz dobrze, ja j3chalem do Budapesztu z Warszawy prawie 12 godzin, a to tylko 800 km.

 

 

Aha, holownik mam taki, ze czy z gorki, czy pod gorke ciagnie tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Reasumując jak by nie kombinować to z północnej PL nad Adriatyk leci się z ogonem 2 dni ; przerobiłem to już kilkanaście razy ; najważniejsze to ruszając urwać jak najwięcej km pierwszego dnia , jak się wyjedzie w miarę z rańca to nocleg wypadnie gdzieś dalej za Wiedniem a wtedy następnego dnia już spokojnie dolatujemy do wieczora nawet za Makarską ( do BG lub Grecji - 3 dni )

Edytowane przez janm (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też nosimy się z zamiarem wyjazdu do Chorwacji. Urlop mam od 12 lipca do 5 sierpnia. Planujemy jechać przez Węgry. 2-3 dni pomoczyć się w basenach termalnych, potem Chorwacja. Myślałem nad wyspą Pag i camping Strasko. Może jednak uda się jakieś spotkanko zorganizować. Mam dwóch chlopaków 3 i 6 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też nosimy się z zamiarem wyjazdu do Chorwacji. Urlop mam od 12 lipca do 5 sierpnia. Planujemy jechać przez Węgry. 2-3 dni pomoczyć się w basenach termalnych, potem Chorwacja. Myślałem nad wyspą Pag i camping Strasko. Może jednak uda się jakieś spotkanko zorganizować. Mam dwóch chlopaków 3 i 6 lat.

my chcemy wyjechać 18 lipca ,na pagu byliśmy dwa razy ladna wyspa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też nosimy się z zamiarem wyjazdu do Chorwacji. Urlop mam od 12 lipca do 5 sierpnia. Planujemy jechać przez Węgry. 2-3 dni pomoczyć się w basenach termalnych, potem Chorwacja. Myślałem nad wyspą Pag i camping Strasko. Może jednak uda się jakieś spotkanko zorganizować. Mam dwóch chlopaków 3 i 6 lat.

Przesuńcie urlop to pojedziemy razem  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesuńcie urlop to pojedziemy razem  :]

 

Tomek, a kiedy jedziesz?

my chcemy wyjechać 18 lipca ,na pagu byliśmy dwa razy ladna wyspa

Pag to tylko propozycja, rozważymy inne propozycje. Ja jeszcze w Chorwacji nie byłem, więc wybór miejsca opieram na doświadczeniach i rekomendacjach bywalców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy urlop od 28 lipca.

Na wcześniej to mógłbym przesunąć urlop, ale na sierpień nie da rady. W tym terminie będę wracał z Chorwacji. Mogę wracać przez Węgry.

Może powtórka Lipot :pub: ?

 

to zaprasza z nami jedziemy w tym roku do otok murter

Odległościowo Strasko na Pagu, czy Murter wychodzi to samo. Masz już upatrzony jakiś kemping, czy szukacie na miejscu? Jak dużą ekipą jedziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.